Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Im dluzej o tym myslec, tym pewniejsza wydaje sie teza ze ten mecz to byl przypadek 1 na 100 w wykonaniu Interu.

Jak obejrzysz wiecej meczow niz w komercyjnej LM to pogadamy, a poki co nie wychylaj sie w tematach o ktorych nie masz pojecia.

Tobie za to polecam oglądanie jednak tej komercji zobaczyłbyś mecz z Chelsea i grę Interu wczoraj mieliśmy dokładnie powtórkę tego . Po tym jak się rozprawili z The Blues przełamali pewną barierę i na poważnie można było zacząć ich liczyć jako jednego z kandydatów do zwycięstwa. Pisanie podobnych głupot świadczy o ignorancji i braku szacunku ,nie wiem ile lat kibicujesz Barcelonie, ale to cechy nastoletnich sezonowców .

 

ani takiej przychylnosci sedziego (gole ze spalonego)

Zaczyna się przerzucanie winy na sędziów ,powinieneś jeszcze wspomnieć o dymie wulkanicznym z Islandii .Na szczęście Guardiola ma klasę, bo zawodnikom którzy w tunelu pobiegli do sędziów i niektórym kibicom jej brakuje. Pomyłki się zdarzają tak jak błędne odgwizdanie spalonego gdy najpierw Milito a potem Eto wychodzili w sytuacji sam na sam .Zresztą już chyba zapomniałeś co wyczyniał sędzia rok temu w półfinale LM Chelsea-Barcelona?

 

Od kilkunastu lat oglądam 90% meczy Barcy, ten był najsłabszym od kilku lat, tak beznadziejnie grającej Barcy jak w 2 polowie , tak przegrywającej, tak bezradnej, z tak c***owo przeprowadzonymi zmianami, nie widziałem od czasów kryzysu za Zębatego czarodzieja.

Pisanie że Barca zagrała fatalnie, czy że to był jej najgorszy mecz w sezonie, automatycznie obniża się zasługi Interu, a to przecież oni zagrali fantastycznie, być może najlepiej w sezonie. Barca zagrała raczej poprawnie nawet przytaczając głupie statystyki (Pozdro Bast)można stwierdzić, że ten mecz nie odbiegał jakoś od Barcelońskiej normy. Posiadanie piłki 68-32, strzałów też Barca oddała więcej 11(7)-8(5) a w końcówce ostro przycisnęła i mogła strzelić 2 gola przy odrobinie szczęścia. W derbowym meczu z Espanyolem nie strzelili bramki i nie mile połowy sytuacji z wczoraj .

Szanuje Barce i wiem że za tydzień zagrają lepiej , ale jestem też pewny Mou i determinacji Interu zapowiada się więc świetne widowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter wykonał idealną taktykę na Barcelonę:

-w ataku nie granie przez środek, brak prób rozbijania defensywy(taki błąd popełnił Arsenal)

- prosty i najlepszy środek na Barcelonę- podania na czyste pole, nie dość, że Inter ma zawodników, którzy potrafią to robić to Barca średnio sobie z tym roadzi

- w defensywie względny luz(brak pressing w środku pola), skupienie się na bronieniu pola karnego i podwajaniu najważniejszych zawodników zanim się rozpędzą(np. Messi)

 

Ogólnie świetny mecz, wygrany myślą taktyczną Mourinho. Drugi mecz zapowiada się na walenie głową o mur przez Barcelonę i realizacja taktyki Mourinho.

Powinno być dobrze, może uda się wyeliminować ostatnią wkurzającą drużynę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za fajnie to wygladalo jak sobie Evra zygal na murawe. Potem Nani zwijal sie z bolu trzymajac sie za brzuch, klubowa stolowka strajkuje czy jak? Jest wygrana i presja na Chelsi coraz wieksza, ciekawe jak sobie poradza w Liverpoolu z tydzien. Wyeksploatowany Rooney znowu kontuzja i juz chyba da sobie spokoj z ligowa pilka w tym sezonie.

Nani jest wyjebany w kosmos, nic lepszego nie moglo sie dla niego wydarzyc niz odejscie Ronaldo. Ten gol z technicznym przerzuceniem pilki nad Gomesem majstersztyk, i to po jakim przyspieszeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie kto jutro awansuje to lekko mieć nie będzie, Bayern mocno wygląda i to bez Riberego.

Bayern w tym sezonie zawsze wygląda lepiej bez niego, a ma to zwiazek z tym, że jak nie ma Francuza, to Rooben gra najlepszą piłkę w swojej karierze i ma o wiele większy wpływ na grę całego zespołu niż Francuz. Ja tam był Riberyego sprzedał w pizdu za gruby pieniądz i zainwestował w obronę i bramkarza.

 

Btw most underrated transfer tego sezonu w ogóle - Olić za friko w Bayernie. Wygrał im w tym sezonie tyle meczy, że hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, czy by padly 2 bramki czy 4, i tak FCB to odrobi. Tego jestem pewien, a ze bylo 1:3 to trzeba sie tylko cieszyc ze kursy na awans Barcy beda wyzsze dzieki czemu grubo postawiona przeze mnie kasa zwroci sie z nawiązką :)

Jak tam samopoczucie? Pożyczyć troche kasy? :twisted:

 

 

 

 

Zaraz będzie sranie że powinny byc 3 karne dla Barcelona i 5 czerwonych dla Interu.

 

A w finale i tak bede za Bayernem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów to jest jednak to ,tyle lat kibicowania i jeszcze takich emocji nie przeżyłem , Inter doczekał się wreszcie współczesnego Helenio Herrera.

 

Edit:

 

Brawo za włączenie wody po meczu,nie wiem jak można zrobić za przeproszeniem takie kurewstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, czy by padly 2 bramki czy 4, i tak FCB to odrobi. Tego jestem pewien, a ze bylo 1:3 to trzeba sie tylko cieszyc ze kursy na awans Barcy beda wyzsze dzieki czemu grubo postawiona przeze mnie kasa zwroci sie z nawiązką :)

Jak tam samopoczucie? Pożyczyć troche kasy? :twisted:

 

 

 

 

Zaraz będzie sranie że powinny byc 3 karne dla Barcelona i 5 czerwonych dla Interu.

 

A w finale i tak bede za Bayernem.

Coz. Mylilem sie. Ludzka rzecz. Pokaralo mnie za to. Poki co nie potrafie powiedziec nic wiecej poza tym ze mi przykro i przyznaje sie do bledu.

 

Inna sprawa to sposob w jakim Inter wywalczyl ten awans. Ale tak czy siak to wynik idzie w swiat, choc boje sie ze futbol dzisiaj umarl.

 

PS. Nie Links nie musisz mi kasy pozyczac :) Ale rozumiem sarkazm. Miales prawo, mozecie sie wszyscy na mnie wyżywac, w koncu jest powod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jaki niby sposób wywalczył? to był dwumecz. w pierwszym zagrali kapitalnie, Barca nie wiedziała o co chodzi. wczoraj Inter miał za zadanie obronić wynik i to zrobili. fakt mnie się taki futbol defensywny wcale nie podoba, ale grali w 10 a zbytnie otwieranie się na przeciwnika dawało szansę Barcelonie. Chociaż Ci wczoraj bili jak głową w mur. Nie zasłużyli na awans i jeszcze te zraszacze na boisku - wiocha na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.