Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Skhendija potem przeszla kolejne 2 rundy. Cementarnica i fylkir przegraly w kolejnej rundzie w dwumeczu 0-6 i 1-6:)

Tak wiem, chodziło mi bardziej o fakt że Craxa była wtedy tak bezradna jakby grała co najmniej z Barceloną. Teraz to w ogóle mistrz kraju, mają spory budżet jak na tak dziadowską ligę, i kręcą lody bez zażenowania, choćby tegoroczny rewanż w eliminacjach ligi mistrzów z TNS 5:0 u siebie, rewanż puścili Walijczykom 4:0. W przeszłości ich karano za ustawianie meczów w Lidze Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbbape też oddał, już przed turniejem zapowiedział że tak zrobi.

 

Alisson jednak w Liverpoolu, trzeba przyznać że klub z Merseyside jest królem polowania w tym roku. Konkretne wzmocnienia, tylko ta obrona cały czas tak średnio wygląda. Tzn. wiem że te młode boki obrony grały super w zeszłym roku, ale czy to są na prawdę tak dobrzy zawodnicy, czy zaliczyli sezon ponad stan, tego nie wiem. Środek obrony też trzeba próbować jeszcze wzmocnić, ale super że Liverpool wraca do gry, bo to wielka marka, zarówno w Anglii jak i w Europie. Chelsea za to w odwrocie, jeśli stracą Hazarda to ja ich nie widzę, a Romek od wygrania Ligi Mistrzów już nie chce dokładać do interesu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbbape też oddał, już przed turniejem zapowiedział że tak zrobi.

 

Alisson jednak w Liverpoolu, trzeba przyznać że klub z Merseyside jest królem polowania w tym roku. Konkretne wzmocnienia, tylko ta obrona cały czas tak średnio wygląda. Tzn. wiem że te młode boki obrony grały super w zeszłym roku, ale czy to są na prawdę tak dobrzy zawodnicy, czy zaliczyli sezon ponad stan, tego nie wiem. Środek obrony też trzeba próbować jeszcze wzmocnić, ale super że Liverpool wraca do gry, bo to wielka marka, zarówno w Anglii jak i w Europie. Chelsea za to w odwrocie, jeśli stracą Hazarda to ja ich nie widzę, a Romek od wygrania Ligi Mistrzów już nie chce dokładać do interesu. 

W tego Trenta Alexandra-Arnolda chyba warto inwestować, bo chłopak ma dopiero 19 lat. Na lewą obronę, by się ktoś przydał, ale wśród bocznych obrońców bardzo brakuje gwiazd i właściwie w większości klubów nie gra tam nikt specjalny ( Alba, Alaba, Marcelo, Alex Sandro i to właściwie tyle) 

 

Najpierw zobaczmy, czy zatrzymają Salaha, potem będziemy oceniać ich szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tego Trenta Alexandra-Arnolda chyba warto inwestować, bo chłopak ma dopiero 19 lat. Na lewą obronę, by się ktoś przydał, ale wśród bocznych obrońców bardzo brakuje gwiazd i właściwie w większości klubów nie gra tam nikt specjalny ( Alba, Alaba, Marcelo, Alex Sandro i to właściwie tyle) 

 

Najpierw zobaczmy, czy zatrzymają Salaha, potem będziemy oceniać ich szanse.

To fakt, boczny obrońca to skarb, bo mało jest faktycznie kozaków na tej pozycji.  Z lewej, wiadomo, najlepszy Marcelo, nawet jeśli słabszy w defensywie to w ataku jest kotem, taki odpowiednik Daniego Alvesa sprzed kilku sezonów, chociaż Alvesowi trzeba przyznać że  cały czas trzyma poziom. Po prawej większy wybór, ale za najlepszego uważam bez sprzecznie Kimmicha, dalej Vrsajlko, Carvajal, Walker, wysoko też cenię Hysaja z Napoli. 

 

Salaha raczej na bank zatrzymają.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbbape też oddał, już przed turniejem zapowiedział że tak zrobi.

 

Alisson jednak w Liverpoolu, trzeba przyznać że klub z Merseyside jest królem polowania w tym roku. Konkretne wzmocnienia, tylko ta obrona cały czas tak średnio wygląda. Tzn. wiem że te młode boki obrony grały super w zeszłym roku, ale czy to są na prawdę tak dobrzy zawodnicy, czy zaliczyli sezon ponad stan, tego nie wiem. Środek obrony też trzeba próbować jeszcze wzmocnić, ale super że Liverpool wraca do gry, bo to wielka marka, zarówno w Anglii jak i w Europie. Chelsea za to w odwrocie, jeśli stracą Hazarda to ja ich nie widzę, a Romek od wygrania Ligi Mistrzów już nie chce dokładać do interesu.

Nie jest tak zle z ta obrona. Roberson to nie jest leszcz, tylko sprawdza sie w lidze, Arnold mega talent, a Lovren urosl mocno przy Holendrze. Z lawy masz troche gorsze opcje moze poza Clyne ale tez jakos ujdzie. Jak dobrze widze to:

Allison - Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson - Henderson, Keita, Fabinho - Salah, Firmino, Mane.

Na zmianie: Karius/Mignolet - Clyne, Matip, Klavan/Gomez, Moreno - Milner, Wijnaldum - Xerdan, Lallana - Inks, Solanke

 

Moze City to to nie jest ale realnie to druga sila w Anglii?

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle z ta obrona. Roberson to nie jest leszcz, tylko sprawdza sie w lidze, Arnold mega talent, a Lovren urosl mocno przy Holendrze. Z lawy masz troche gorsze opcje moze poza Clyne ale tez jakos ujdzie. Jak dobrze widze to:

Allison - Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson - Henderson, Keita, Fabinho - Salah, Firmino, Mane.

Na zmianie: Karius/Mignolet - Clyne, Matip, Klavan/Gomez, Moreno - Milner, Wijnaldum - Xerdan, Lallana - Inks, Solanke

 

Moze City to to nie jest ale realnie to druga sila w Anglii?

Szerze mówiąc, uważam że City to cieniasy, z konkretnymi dziurami w składzie na najważniejsze mecz. Marna namiastka Barcelony, ale to wina trenera, pisałem już kiedyś o tym.  Dużo bardziej skład Liverpoolu czy United mi się podoba. Ale mówię tutaj o rywalizacji pucharowej, bo w lidze to faktycznie City ciężko będzie dotrzymać kroku. Oczywiście United czy L'pool też ma swoje problemy, ale na puchary to jednak lepiej sklejone zespoły. Gdyby jeszcze Mou przestał się upierać że jest najmądrzejszy, i liznął trochę nowoczesnej piłki to w Anglii znów mogłoby być bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, boczny obrońca to skarb, bo mało jest faktycznie kozaków na tej pozycji. Z lewej, wiadomo, najlepszy Marcelo, nawet jeśli słabszy w defensywie to w ataku jest kotem, taki odpowiednik Daniego Alvesa sprzed kilku sezonów, chociaż Alvesowi trzeba przyznać że cały czas trzyma poziom. Po prawej większy wybór, ale za najlepszego uważam bez sprzecznie Kimmicha, dalej Vrsajlko, Carvajal, Walker, wysoko też cenię Hysaja z Napoli.

 

Salaha raczej na bank zatrzymają.

Dla mnie Kimmich to nie jest obronca. Znaczy wiem, gra na obronie teoretycznie, ale w praktyce to boczny pomocnik, on w samej obronie jest moooocno taki sobie moim zdaniem. Takich realnych kotów jest ogólnie mało, tak jak piszesz. Obrońce osobiście najpierw rozliczam za obronę, dlatego Kimmich to nie mój typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gro z tej kwoty(60 %) o której mowa  artykule zatrzymuje związek, na dzieciaki idzie tylko cześć którą mieli dostać sami piłkarze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy go wybroni.

Młody z Pasów ma pecha. Bo ręka kiepsko wyglądała.

Porażką w naszej lidze kolesie z hiszpańskich ogórków mogą być gwiazdami

Juz widzialem newsy ze prawdopodobnie out of season, na pewno w tej rundzie nie zagra. Na powtorkach wygladalo to zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnie lata na prawej obronie to grał wzór cnót wszelkich.

Jednak trudno porównać chęć ustawienia wyniku Piszczka, który był wtedy juniorem pod silnym wpływem kolegów którzy ten mecz ustawiali, w meczu, w którym nawet nie zagrał, do tego co robili Woźniak z Wdowczykiem w Koronie przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.