Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

raczje na trenera który nic jeszcze nie udowdnił ale ma olbrzymi potencjał

kocham takie teksty :tongue:

przecież tutaj wyniki nie były najwazniejsze ale to jak gracze się odnajdą w takim systemie, pomijajać ze w piątek polowa skąldu była nowa a liderzy szukają formy to można wylapać wiele pozytywów

 

ale najwazneijsze ze nie ma bramki, zaczynamy kolejne podjazdy 

spokojnie to gry kontrolne, nawałka dobrze defensywnie przygotuje ich na turniej tak jak na euro

tylko  do takiego grania potrzebni sa skrzydlowi/wahadlowi w formie a tu oproc moze piszczka ? jest straszna bieda

Rybus  jest albo ciagle kontuzjowany albo bez formy ,grosicki jest bez formy , blaszczykowski od listopada siedzi na l4 itp.

 

 

Niektorzy kibicie moga sie w czerwcu troche zawies jak beda 3 spotkania i do domu. Nawalka jest dobrym selekcjonerem  ale nie magikiem i  z piasku bicza nie ukreci.  Niestety poza Lewym ,Glikiem,Piszczkiem i bramkarzami reszta ma  ciagle problemy albo w klubie(lawka,slaba forma etc.-Rybus,Grosicki, Pazdan,Jedrzejczyk , Maczynski,Krychowiak) albo z kontuzjami. (,Makuszewski,Milik Blaszczykowski)

Inny problem to ze Zielinski jest bardzo chimeryczny w reprezentacji i niestety prezentuje sie tu gorzej niz w Napoli.

Chcialbym sie milo zaskoczyc w czerwcu ze choc kilku z  nich sie odbuduje, dojdzie do dobrej formy ale bedzie o to ciezko leczac sie albo siedzac na lawce.

 

+ to Frankowski( oby on zalapal sie na mundial a nie 0,7peszko)  i Goralski 

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś o Kurzawie, który jak dla mnie jest już w samolocie do Rosji

fakt ale z nim ma troche problem przy grze na 3 stoperow srednio sie nadaje na boki przez srednia motoryke ale zas jego stale fragmenty gry ( jak odpowiednio nad nimi popracuja) moga byc duza szansa na  bramke

 

 Choc do rosji mam nadzieje poleci.

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy grać na 3 stoperów, no bo kim? To ustawienie totalnie nie wypaliło w sparingach, i  na Mistrzostwach wróci ustawienie z eliminacji, 4-2-3-1. Nawałka to "beton", on nie zaryzykuje. W czerwcu skrzydła Grosik, Błaszczu, chyba że ten drugi się nie wyleczy, i wtedy może jakaś kombinacja z Piszczkiem na wahadle, ale wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ale z nim ma troche problem przy grze na 3 stoperow srednio sie nadaje na boki przez srednia motoryke ale zas jego stale fragmenty gry ( jak odpowiednio nad nimi popracuja) moga byc duza szansa na  bramke

 

 Choc do rosji mam nadzieje poleci.

Akurat motoryka to, obok dośrodkowania za stojącej piłki, jedyne dwa atuty Kurzawy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko  do takiego grania potrzebni sa skrzydlowi/wahadlowi w formie a tu oproc moze piszczka ? jest straszna bieda

Rybus  jest albo ciagle kontuzjowany albo bez formy ,grosicki jest bez formy , blaszczykowski od listopada siedzi na l4 itp.

 

 

Niektorzy kibicie moga sie w czerwcu troche zawies jak beda 3 spotkania i do domu. Nawalka jest dobrym selekcjonerem  ale nie magikiem i  z piasku bicza nie ukreci.  Niestety poza Lewym ,Glikiem,Piszczkiem i bramkarzami reszta ma  ciagle problemy albo w klubie(lawka,slaba forma etc.-Rybus,Grosicki, Pazdan,Jedrzejczyk , Maczynski,Krychowiak) albo z kontuzjami. (,Makuszewski,Milik Blaszczykowski)

Inny problem to ze Zielinski jest bardzo chimeryczny w reprezentacji i niestety prezentuje sie tu gorzej niz w Napoli.

Chcialbym sie milo zaskoczyc w czerwcu ze choc kilku z  nich sie odbuduje, dojdzie do dobrej formy ale bedzie o to ciezko leczac sie albo siedzac na lawce.

 

+ to Frankowski( oby on zalapal sie na mundial a nie 0,7peszko)  i Goralski 

 

masz rację i ze wszystkim się zgadza lub prawie zgadzam

wydaje mi się, że zawodnicy grają lepiej u nas w kadrze niz w klubie wiec to już jest jeden plus, kolejny taki że jestem pewien ze taki Błasczykowski bedzie gotów do gry na ten 15 -20 minut co gdy Pisczu gra na wahadle wystarczy by ogarnąc prawą stronę, alternatywa to frankowski lub Markuszewski jesli zdąży wyzdrowieć

takze na skłydach sueper nie wyglada ale jakos można to poukładać

 

sprawdz sobie kto wyszedł w pierwszym składzie w meczach grupowych na Euro i jak to Nawałka ogarnął

wg mnie podstawą do wyjscia z grupy jest zagranie 5 obrońców i gra defensywna bo tam trzeba wpierw nie tracic bramek a dopiero potem mysleć o strzelaniu, jedna porażka moze już bardzo zaszkodzić

no i pierwszy mecz na spokoojnie bez szaleńczych ataków, przeczekać Senegal i jak się uda to punktować 

 

teraz remis bym brał chyba w ceimno

 

 

zapomniałeś o Kurzawie, który jak dla mnie jest już w samolocie do Rosji

 

jak dla mnie to w razie słabej formy Grosika lub kontuzji, to nie tylko w samolocie ale i walczy o pierwszą 11 - chociaż zależy to od ustawienia

fakt ale z nim ma troche problem przy grze na 3 stoperow srednio sie nadaje na boki przez srednia motoryke ale zas jego stale fragmenty gry ( jak odpowiednio nad nimi popracuja) moga byc duza szansa na  bramke

 

 Choc do rosji mam nadzieje poleci.

bardziej niż motoryke to mnie martwi to że jak na wahadło to trochę za słay w obronie jest, ale na pewno jest to dobra alternatywa za Rybusa i Grosika

będzie ktoś z ławki w końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci we mgle, wcale nie było tak dobrze, jak wszyscy przekonywali z telewizora do 80 minuty. Grosicki kondycja na 20 minut, reszta składu na 70 minut i po 80 minucie nawet Korea, którą rodzimi dziennikarze uznają za najsłabszą drużynę turnieju doprowadza do remisu i w ciągu 3 minut prawie wyszła na prowadzenie.

 

Jeżeli drużyna się sypie gdy schodzi 3 zawodników w przerwie, to mamy imitację drużyny, póki co tak to wygląda, mam nadzieję że Nawałka coś wymyśli, inaczej balonik pęknie z jeszcze większym hukiem niż zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gol ładny ale oprócz gola to podania asekuracyjne, przeważnie do tyłu

mi się nie podobał jego występ, oceny ma zawyzone przez zdobytą zwycieską bramkę

Jedynie gol go uratowal tak to przecietny wystep( czyli takie jakie ma w kadrze) i zaczyna mnie troche wkurzac to jego machanie lapami jak mu lewy nie podal( z nigeria bylo to samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie gol go uratowal tak to przecietny wystep( czyli takie jakie ma w kadrze) i zaczyna mnie troche wkurzac to jego machanie lapami jak mu lewy nie podal( z nigeria bylo to samo)

zobacz sobie jego zachowanie przy golu lewego z wczoraj

nie ogladałem powtórki ale wydaje mi się że jakoś isę nie ucieszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w ciemno, ehh to już rok :(

 

W niedzielę była świetna audycja na Weszło. Głównie przy udziale Stanowskiego, Rudzkiego i Jarka Kołakowskiego. Mnóstwo anegdot, historii i opinii, których w tych filmikach nie uświadczysz. W tym też sporo krytycznych opinii. Polecam, bo wszystko wrzucają na soundcloud, a po jakimś czasie też do archiwum na stronie.

 

Z najbardziej szokujących: według Andrzeja Iwana to było samobójstwo, bo razem planowali się wypisać z tego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.