Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

czy Juventus by nie puscil gola to zobaczymy jak Juve zagraa z kims mocnym Real,Bayern czy Barca

 

przeciez sezon temu grali z Bayernem, to odpadli, gdzie prowadzili 2:0 a przegrali 2:4 po dogrywce

takze to ze by nie dali sobie strzelic pol gola to bzdura

 

ale serio awans Barcy niesmaczny, 2 karne wlasciwie niezasluzone plus powinna byc czerwona dla neymara

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez sezon temu grali z Bayernem, to odpadli, gdzie prowadzili 2:0 a przegrali 2:4 po dogrywce

takze to ze by nie dali sobie strzelic pol gola to bzdura

ja to wiem ale coz moze kolega wie cos wiecej o grze Juve w tym sezonie  :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam rezultat jest niesamowity, ale teraz jak zobaczyłem skróty, bo meczu nie oglądałem, to drugi karny to jest po prostu KRYMINAŁ. Na takim poziomie w takim meczu przy takim wyniku, jak to jest k**** w ogóle możliwe. Sucharez jest zakałą futbolu i nie ma to znaczenia ile pięknych bramek strzeli - zero szacunku dla tego debila.

 

Pierwszy karny kontrowersyjny, na początku myślałem, że to jakiś śmiech na sali, ale typ rzeczywiście wpadł w linie biegu Neymara i z jednej powtórki wygląda to na celowe zagranie. Czerwona kartka za chamskie kopnięcie od tyłu grajka FCB (to był Neymar, tak?)też się należała jak psu buda. Za dużo wątpliwości żeby robić z tego historyczny wyczyn jak dla mnie. 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale PSG to jednak frajerzy, mogli skonczyc Barcelone, sam Cavani mial jeszcze słupek i jedna setke, Di Maria tez totalnie spartolil dwusetke doslownie, 3:2 i po plackach

do 88 minuty 3:1 i przegrac 6:1 ? to jest żal i frajerstwo

gol wlasciwie w ostatniej akcji dopelnia obraz rozpaczy

Liga Mistrzów nie dla PSG, oni do polfinalu chyba nigdy juz nie wejdą, rok temu nawet City ich wywalilo

a no i w studiu wspomnieli o tym, ze PSG po takim czyms ciekawe czy mistrza obroni

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez sezon temu grali z Bayernem, to odpadli, gdzie prowadzili 2:0 a przegrali 2:4 po dogrywce

takze to ze by nie dali sobie strzelic pol gola to bzdura

 

 

Napisałem dzisiaj, nie sezon temu, nie z Bayernem ani nie jak wylosują kogoś lepszego. Dzisiaj. Zakładając 1 do 1 że mecz będzie wyglądał tak samo, co oczywiście jest niemożliwe.  I nie wiem ile goli by stracili tak jak ty tego nie wiesz, może 0 a może 150, tylko miałem na myśli to, że poukładany z tyłu zespół, jakim bez wątpienia jest Juve, z tak grającą Barceloną, nie miałby kłopotu żeby obronić awans. Pewnie, że różne dziwne rzeczy się dzieją ale 4 z 6 goli dzisiaj to autorskie dzieło francuzów i sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG i ich trenejro sie klasycznie obsrali, sedzia pomogl ale to jest mega zenada pokazac takie scierwo w tym meczu. 

 

tego nikt nie neguje, ale usprawiedliwianie takich wielbłądów arbitra i wypaczenia wyniku, było 3 minuty do końca przypominam, obsraniem się PSG - jest jeszcze grosze niż postawa Paryżan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS postawa paryzan byla gorsza, ja niczego nie usprawiedliwiam. Co nie zmeinia faktu ze zagrali mega gowno, majac pare setek w koncowce nie potrafili dobic Barcy.

Wyjebac obie ekipy z LM za debilizm i pomoc sedziego... i dawac Arsenal w ich miejsce... ok przesadzailem :smile:

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dzisiaj, nie sezon temu, nie z Bayernem ani nie jak wylosują kogoś lepszego. Dzisiaj. Zakładając 1 do 1 że mecz będzie wyglądał tak samo, co oczywiście jest niemożliwe.  I nie wiem ile goli by stracili tak jak ty tego nie wiesz, może 0 a może 150, tylko miałem na myśli to, że poukładany z tyłu zespół, jakim bez wątpienia jest Juve, z tak grającą Barceloną, nie miałby kłopotu żeby obronić awans. Pewnie, że różne dziwne rzeczy się dzieją ale 4 z 6 goli dzisiaj to autorskie dzieło francuzów i sędziego.

Barca dzis zagrala dobrze w ofensywie i sadze ze nie ma druzyny na świecie ktora by nie stracila dzis gola na Camp Nou, nie wiem jakie Twoje slowa mialy ukryte znaczenie, nie wiem jaki sens ma porownanie meczu 1 do 1 skoro sam napisales ze to niemozliwe ale ogolnie Juventus by stracil dzis w Barcelonia gola nie jednego, tymbardziej gdyby sedziowie dalej Barcie pomagali to moglo by sie skonczyc 5:1 albo i lepiej, 4 z 6 goli? czyli 2 by uczciwie Juventusowi strzelili?

 

Juve potrafi tez tracic duzo goli z dobrym przeciwnikiem na wyjezdzie i pod presja, dzisiejsza druzyna wcale nie jest lepsza niz ubiegloroczna, jest Higuain ale nie ma Pogby, Moraty skoro Bayern im strzela 4 gole to czemu mocniejsza w ataku Barca by nie miala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.