Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie patrzeć przegrali na wyjeździe z mistrzem. To raczej Darmstadt ani Granada nie jest.

Z Mistrzem ktory w tym sezonie cieniuje bardziej niz Chelsea pare sezonow temu jako najgorszy obronca tytulu Mistrzowskiego w historii PL, bodajze 1 pkt nad gruba spadkowa przed tym meczem. 0-4 w pewnym momencie raczej chwaly nie przynosi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia - Ajax

 

Losowanie wypadło tak średnio wg mnie. Niedawno był już dwumecz z Holendrami ( tak jak w LM Barca- PSG, Bayern-Arsenal :rugby: ) i wtedy pierwszy mecz na wyjeździe nie wyglądał źle. Dopiero rewanż był słaby i potem ogólnie gra Legii wiosną była słabiutka. Chociaż dużo wtedy zrobiła ta mała afera z odejściem w Radovicia i usunięciem go ze składu tuż przed 1 meczem.

Teraz jeśli Legia chce powalczyć to powinna bardzo szybko ustalić skład na rundę i nie dopuścić do odejścia kluczowych graczy w ostatniej chwili. Jeśli kogoś sprzedawać to już teraz bądź na samym początku roku, żeby był czas na znalezienie zastępcy i zgranie.

Faworytem pozostaje Ajax, ale Legia pokazała, że przy odrobinie szczęścia może powalczyć z lepszym zespołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia - Ajax

 

Losowanie wypadło tak średnio wg mnie. Niedawno był już dwumecz z Holendrami ( tak jak w LM Barca- PSG, Bayern-Arsenal :rugby: ) i wtedy pierwszy mecz na wyjeździe nie wyglądał źle. Dopiero rewanż był słaby i potem ogólnie gra Legii wiosną była słabiutka. Chociaż dużo wtedy zrobiła ta mała afera z odejściem w Radovicia i usunięciem go ze składu tuż przed 1 meczem.

Teraz jeśli Legia chce powalczyć to powinna bardzo szybko ustalić skład na rundę i nie dopuścić do odejścia kluczowych graczy w ostatniej chwili. Jeśli kogoś sprzedawać to już teraz bądź na samym początku roku, żeby był czas na znalezienie zastępcy i zgranie.

Faworytem pozostaje Ajax, ale Legia pokazała, że przy odrobinie szczęścia może powalczyć z lepszym zespołem.

Rewanż wygląda słabo tylko patrząc na suchy wynik. 0-3, ale to Legia była drużyną przeważającą i Ajax żadnych fajerwerków nie prezentował, skuteczność Milika i bramki w sumie z niczego zadecydowały. Legia oddała więcej strzałów, stworzyła więcej sytuacji i miała wyższe posiadanie piłki. I skład Legii był 2x gorszy, Ajax personalnie za to wygląda ciut słabiej, ale trener ma lepszy pomysł na granie niż wtedy De Boer.

Tak jak to Żewłakow napisał Magierze, "wypadałoby wygrać"

Szanse Ajaxu upatruję w tym, że Legia zagra tylko jeden mecz o punkty przed tą rywalizacją.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak Ronaldo podsumowali kibice Interu "największa ku.wa wśród najlepszych piłkarzy" większość kontraktu spędzil na leczeniu kontuzji. jak doszedł do siebie, zagrał super turniej w Japonii to uciekł do Realu

Co z tego jak Inter wtedy jak i dziś nie ma startu do Juve. Naprawdę musieliby zrobić coś niespotykanego żeby przeciwstawić się poukładanej ekipie z Turynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewanż wygląda słabo tylko patrząc na suchy wynik. 0-3, ale to Legia była drużyną przeważającą i Ajax żadnych fajerwerków nie prezentował, skuteczność Milika i bramki w sumie z niczego zadecydowały. Legia oddała więcej strzałów, stworzyła więcej sytuacji i miała wyższe posiadanie piłki. I skład Legii był 2x gorszy, Ajax personalnie za to wygląda ciut słabiej, ale trener ma lepszy pomysł na granie niż wtedy De Boer.

Tak jak to Żewłakow napisał Magierze, "wypadałoby wygrać"

Szanse Ajaxu upatruję w tym, że Legia zagra tylko jeden mecz o punkty przed tą rywalizacją.

No nie prezentował nic wielkiego Ajax, ale już po kwadransie mecz był praktycznie rozstrzygnięty i już nie było czego zbierać. Za to w pierwszym meczu właśnie były szanse na korzystny wynik ( chyba ten słynny strzał Kucharczyka w odległą galaktykę :onthego: ).

2 lata temu może i skład był gorszy, ale to właśnie wtedy jesienią grali kapitalnie w pucharach. Rozgromili Celtic, w grupie wygrali 5 z 6 spotkań i zajęli 1 miejsce, więc wg mnie mieli spore szanse na wygraną.

Legia ma szanse i to niemałe, ale faworytem wg mnie i tak jest Ajax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax jest faworytem. Ale skoro dali radę wygrać ze Sportingiem i urwać punkty Realowi to i z Ajaxem może się udać.

Ale ja nie o tym. Moim zdaniem Legia powinna traktować Ligę Europy bez presji jako fajny dodatek i nagrodę za pracę jaką włożyli w lidze mistrzów. Teraz Legia niech walczy o zwycięstwo w lidze co by móc w następnym sezonie pograć znowu w europie. I zgadzam się z jednym z przedmówców, że zmiany w składzie powinni robić jak najwcześniej. Nikolić już jest jedną nogą poza drużyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest być fanem United. 

Włosy już nie siwieją tylko wypadają.

Ilość "k****" rzucanych w przestrzeń po utracie prowadzenia w końcówce meczu po raz n-ty w sezonie rośnie w tempie geometrycznym z każdym kolejnym meczem.

 

Tym razem się udało, raz w doliczonym, raz 2min przed końcem...

 

Następny mecz pod znieczuleniem... ogólnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

United w końcu zaczęło wpadać. Zimą miał przyjść Victor Lindelof ale podobno dobra forma Jonesa i Rojo spowodowała, że nie złożą oferty. No nie wiem, jeden i drugi potrafią zagrać dobrze ale czy ich forma jest stabilna?

 

Rojo gra kozacko, Jones też niczego sobie, przy czym ten drugi to szklanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.