Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

United zagrało, niestety, bardzo słabo i ciężko mówić, że jakoś szczególnie się postawiło. Zresztą o tym meczu tutaj też gadaliśmy, w końcu to "moje" od 1996 roku United. Trochę inną historię miał mecz w Pucharze Ligi ale też i inną wagę. I tak po nim przeczytałem, że "Pep odpuścił ten śmieszny puchar" to o czym mówić skoro sam geniusz zaplanował swoją porażkę :tongue: No i właśnie, Pep to jest koleś wywyższony przez swoich sympatyków (wyznawców?) do roli półboga. Jak kiedyś Mou zanim stał się człowiekiem. Nic chyba dziwnego, że starcia z rywalami na poziomie przyciągają uwagę, szczególnie, gdy przegrywa według schematu. Ja wciąż tej niemalże boskości czasami wypatruję i nie dostrzegam. Po wczoraj można już chyba mówić, że słabości, które miał jego Bayern przeszły na City i to jest ciekawe co Guardiola z tym zrobi.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MU ma 14 pkt straty do CFC pokilkumastu kolejkach

A ile mialo przed derbami?

United zagrało, niestety, bardzo słabo i ciężko mówić, że jakoś szczególnie się postawiło. Zresztą o tym meczu tutaj też gadaliśmy, w końcu to "moje" od 1996 roku United. Trochę inną historię miał mecz w Pucharze Ligi ale też i inną wagę. I tak po nim przeczytałem, że "Pep odpuścił ten śmieszny puchar" to o czym mówić skoro sam geniusz zaplanował swoją porażkę :tongue: No i właśnie, Pep to jest koleś wywyższony przez swoich sympatyków (wyznawców?) do roli półboga. Jak kiedyś Mou zanim stał się człowiekiem. Nic chyba dziwnego, że starcia z rywalami na poziomie przyciągają uwagę, szczególnie, gdy przegrywa według schematu. Ja wciąż tej niemalże boskości czasami wypatruję i nie dostrzegam. Po wczoraj można już chyba mówić, że słabości, które miał jego Bayern przeszły na City i to jest ciekawe co Guardiola z tym zrobi.

Nie wiem czy koles jest wywyzszony. Ja tam go nie traktuje jak polboga, raczej smiac mi sie chce jak czytam wypowiedzi takie jak Twoje, po ktorych mozna odniesc wrazenie, ze to trener nadajacy sie do trenowania Termaliki, a nie Man City. Jak z Bayernem dominowal lige, to slyszalem, ze Bundesliga jest gowniana liga. Jak teraz Ancelotti ledwo ciula punkty w tej gownianej lidze, to sie okazuje, ze Bundesliga jest najsilniejsza od lat itd. itd. 

 

Schemat jest taki, ze gdzie go nie ma, to wygrywa mase trofeow. Pozyjem, uwidim jak mu pojdzie w Man City. Ja tam bym raczej go nie skreslal, ale w sumie moze teraz dobry moment, bo kiedy jak nie teraz mozna szydzic z liczby trofeow Pepa w City? City juz mialo odpasc z LM itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z moich słów wnioskujesz, że to facet nadający się do trenowania Termaliki to gratuluję :) Łatwo zauważyć, że nie jest to mój faworyt, nie chciałem go w United, nie podoba mi się ta klepanina, ale swoje osiągnięcia ma i to doceniam. Szczególnie w Barcelonie, do której IMHO pasował idealnie i trafił na swój czas. Ancelottiego cenię dużo bardziej, ładnie ograł Pepa trenując Real, ale gdzie niby napisałem, że "Bundesliga jest najsilniejsza od lat"? :D Mam wrażenie, ze jednak napisałem coś niefajnego o Twoim wielkim idolu i przyczepiłeś się z fanboyskiego obowiązku xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani to moj wielki idol, ani moj fanboyski obowiazek. Po prostu nie lubie hejtu dla zasady i troche slabo, ze wiadomo, kiedy wpadniesz do tego tematu. Cos jak Memento i krwawiace oczy po mecz GSW-Hou i Maciek po stracie Krychowiaka. Ale Twoj wybor. A o Bundeslidze to nigdzie nie napisalem, ze Ty pisales (ot, z takimi opiniami sie juz mi przydarzylo spotkac. A MC mi wisi i powiewa, tak jak i cala Premiership. Chociaz porazka MU zawsze na propsie, zeby podrzec lacha z kumpla.

 

PS. Myslicie, ze afera pedofilska wplynie na pilkarska NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani to moj wielki idol, ani moj fanboyski obowiazek. Po prostu nie lubie hejtu dla zasady i troche slabo, ze wiadomo, kiedy wpadniesz do tego tematu. Cos jak Memento i krwawiace oczy po mecz GSW-Hou i Maciek po stracie Krychowiaka. Ale Twoj wybor. A o Bundeslidze to nigdzie nie napisalem, ze Ty pisales (ot, z takimi opiniami sie juz mi przydarzylo spotkac. A MC mi wisi i powiewa, tak jak i cala Premiership. Chociaz porazka MU zawsze na propsie, zeby podrzec lacha z kumpla.

Chyba mnie z kimś mylisz jeżeli twierdzisz, że wpadam tutaj tylko po przegranej City :grin: O Pepie nic nie pisałem chyba z pół roku od kiedy mówił auf wiedersehen Bayernowi a ja rozkminiałem czy zapisze sobie 3 lata w Monachium na konto porażek czy sukcesów (IMHO ani jedno ani drugie, bo przychodził jednak po CL). Stąd nie wiem co co Ci chodzi :tongue: Nie uważam kolesia za trenerskiego boga, który zstąpił na ziemię. Może to jest guardiolo-a-teizm ale chyba nie hejt? :tongue:

 

A Fellaini to sabotażysta, nic więcej nie napiszę bo mnie k*** ponosi jak go widzę :< Nie wiem po co Mou trzyma i piastuje tego kolesia niczym bobasa, mówił na początku sezonu jak on jest ważny itd. Fella powinien koszulki sprzedawać w United Megastore bo to jest cień zawodnika, który kiedyś fajną robotę odwalał w niebieskiej koszulce :<

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.