Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Lider PL już w następnej kolejce LM może pożegnać się z awansem do kolejnej rundy a tymczasem hiszpańskie zespoły w LM - 32/36 możliwych punktów i żadnej  porażki 

Chciałeś chyba napisać zapewnić sobie awans do kolejnej rundy, ale jednak nawet wtedy ma teoretyczne szanse nie wejście dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta banda tchórzy co ucieka przed kibicami Spartka za to bije hiszpańskie kelnerki nie ma nic wspólnego z piłką. ba nie ma nic wspólnego z facetami

 

możesz rozwinąć to uciekanie przed Spartakiem?

 

wpisz w gógla relacja walki spartaka moskwa z legia Warszawa

łatwiej się nie da

extreme supporters

 

a gdzie tam jest mowa o ucieczce Legii?

 

to poczytaj czemu bks bielsko zerwał zgodę z legia bo stchórzyli teddy boys i zostawili zagłębie z bksem i uciekli

 
 

to podaj zrodla do poczytania 

 
i cisza....
to jest piękne :grin:
 
ale co tam trzeba pisać - a nóż przejdzie, zgodnie z zasadą:
 

Aha czyli uważasz że jak czegoś nie widziałeś na własne oczy to tego nie ma?

 

 

* nie bronię w żaden sposób "kibiców" - i mam świadomość, że legioniści wyróżniają się na tym wątpliwej jakości tle 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 
 
 
 
 
i cisza....
to jest piękne :grin:
 
ale co tam trzeba pisać - a nóż przejdzie, zgodnie z zasadą:
 
 

 

* nie bronię w żaden sposób "kibiców" - i mam świadomość, że legioniści wyróżniają się na tym wątpliwej jakości tle 

 

Dlatego mam na nim ignora - nic sobą nie reprezentuje i tylko człowiek niepotrzebnie sobie nerwy strzępy. Zalecam to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa rozpędziłem się za dwa tyg dopiero czwarta kolejka pardon, tym niemniej starcie Borussii u siebie z Cty zapowiada się na kluczowe dla układu tabeli.

Bez przesady. City Guardioli to jest jedyna angielska druzyna w tym roku, ktora moze marzyc o polfinale (zakladajac spodziewany progres). Totki i Lester leca najpozniej w 1/8, a Arsenal przy zalozeniu, ze wygra grupe i nie wylosuje nikogo z grup hiszpansko-niemieckich doczlapie do 1/4. 

Swoja droga ciekawa jest forma Barcelony. Czy zeszly sezon az takie pietno odbil na LE, ze teraz graja takie ochlapy, zeby na kwiecien byc w formie czy po prostu max. co z ta druzyna LE pokazal, to runda "jesienna" poprzedniego sezonu. A moze po prostu EURO i CA pomogly Enrique w przygotowaniach i stad tak slaba Barcelona teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

 

to jest fakt ogolnie znany w swiecie kibicowskim a ze kazda notka jest usuwana to inna sprawa. Bks zerwalo uklad bo legia ich wystawilo uciekajac przed Spartakiem.. mozesz wierzyc mozesz nie .. szczerze powiedziawszy malo mnie obchodzi to.. ale taka jest prawda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i cisza....

to jest piękne :grin:

 

ale co tam trzeba pisać - a nóż przejdzie, zgodnie z zasadą:

 

* nie bronię w żaden sposób "kibiców" - i mam świadomość, że legioniści wyróżniają się na tym wątpliwej jakości tle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julekstep, czyli jak czegoś nie ma w oficjalnych mediach to nie miało to miejsca? Legia ma dużo kibiców, znasz kogoś co siedzi w takich klimatach, może masz znajomych z Sosnowca, może znajomy znajomego ma odpowiednich kolegów. popytaj to może się czegoś dowiesz (zalecam spytanie tych z Sosnowca)

masz jakieś pojęcie, znajomości, siedzisz trochę w klimatach "kibicowskich" to takie rzeczy po prostu się wie. tak jak nigdzie nie ma informacji o tym kto się lubi, kto nie a wiesz to i koniec. 

mnie ciekawi mecz w Neapolu. wybrałem Barce, a szkoda bo działy się tam dziwne rzeczy. 2 karne, bramka ze spalonego. oglądał to ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

 

to jest fakt ogolnie znany w swiecie kibicowskim a ze kazda notka jest usuwana to inna sprawa. Bks zerwalo uklad bo legia ich wystawilo uciekajac przed Spartakiem.. mozesz wierzyc mozesz nie .. szczerze powiedziawszy malo mnie obchodzi to.. ale taka jest prawda

 

 

mnie w tej całej 'konwersacji' śmieszyło odsyłanie do kolejnych źródeł - bez podania konkretnego

 

 

julekstep, czyli jak czegoś nie ma w oficjalnych mediach to nie miało to miejsca? Legia ma dużo kibiców, znasz kogoś co siedzi w takich klimatach, może masz znajomych z Sosnowca, może znajomy znajomego ma odpowiednich kolegów. popytaj to może się czegoś dowiesz (zalecam spytanie tych z Sosnowca)

masz jakieś pojęcie, znajomości, siedzisz trochę w klimatach "kibicowskich" to takie rzeczy po prostu się wie. tak jak nigdzie nie ma informacji o tym kto się lubi, kto nie a wiesz to i koniec. 

mnie ciekawi mecz w Neapolu. wybrałem Barce, a szkoda bo działy się tam dziwne rzeczy. 2 karne, bramka ze spalonego. oglądał to ktoś?

 

j/w  - piłem do sposobu 'argumentacji', scena 'kibicowska' mnie niespecjalnie interesuje :smile: (tak samo broń Boże nie utożsamiam się z żadnym stołecznym klubem - choć mam dalszych znajomych z obu ;) )

 

dooobra koniec offtopa!

 

 

 

ale jak mam tobie podać źródła? takie rzeczy chodzą pocztą pantoflową. no chyba, że trans Lecha opisujący zajście uznasz za źródło. 

 

 

ale to przecież nie ja zachęcałem do "poczytania"  :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.manchestercity.pl/news/dlaczego-aguero-zaczal-na-lawce-12439.html

 

Ten facet nigdy się nie zmieni :tongue: Ciekawy jestem czy podczas jego przygody w City będzie tak samo jak w Bayernie: niszczenie leszczy i średniaków (co pewnie przyniesie krajowy tytuł) i męczarnie przeplatane srogimi oklepami z co lepszymi rywalami. To jest całkiem zabawne ale Monchengladbach ma realne szanse na wyjście z grupy :tongue:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.