Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

CquFN06WcAASwb4_zps21heval0.jpg

 

 

Legie czeka ciężka walka o 1 punkt. Z Portugalczykami to zawsze nam nie idzie, ja nie pamiętam kiedy to nasz klub wyeliminował jakiś ich zespół, a nawet w ostatnich latach trochę tych spotkań było. Real i Borussia wiadomo, nawet nie ma co pisać. Pod względem kibicowskim chyba lepiej niż na Borussie się nie dało trafić, dużo biletów, mega atmosfera. Dortmund to będzie wyjazd sezonu.

Edytowane przez han solo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astana rok temu 4 pkt. 0-0 z Atletico, 2-2 i 1-1 z Galatasaray i 2-2 z Benficą. Jeśli dalej będą grali takie gówno to oczywiście nie ma o czym gadać, ale liczę, że tak nie będzie i o punkty ze Sportingiem można się pokusić.

A BVB rok temu w LE mając mocniejszą pakę traciło 3 bramki z norweskim Odd(3-0 w plecy po 22 minutach) i ledwo wyciągnęli zwycięstwo 3-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 pts. ze Sportingiem?  :nevreness: Dobre lapu capu.

 

Trencin dostal 0-4 u siebie z Rapidem Wieden tydzien temu. Tu nie bedzie walki o 4 pts., bedzie walka o rekord Dinama Zagrzeb.

Dlatego tez napisałem przy mega oprtymistcznym wariancie

Z tą grą 1 punkt będzie uznany za sukces, ale podywagować można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy punkt czy nawet bramka bedzie ogromnym sukcesem. Badzmy realistami, po 21 latach platini po kolezensku z zibim spelnil nasze marzenia. Obysmy na kolejny awans nie musieli tak dlugo czekac. Takie sie rzeczy na Legie pisze ale oni nasze podwórko zdominowali i dzieki tym milionom zdominuja pewnie jeszcze wyrazniej. Co z tego ze Arka ich tlucze na Lazienkowskiej skoro to te przegrywy i nieudacznicy beda za kilka tygodni sluchac hymnu lm na santiago. Cieszmy sie z tego co mamy. To jest olbrzymi krok do przodu i oby poszly za nim inne polskie kluby. A co do Legii to oni juz 75% procent planu na ten sezon wykonali a jeszcze wrzesnia nie ma. Teraz moga sie skupic na rodzimej lidze a przy srodzie pokopac na westfalen czy santiago. Ligowa historia z zeszlego sezonu zapewne sie powtorzy. Mi baardzo daleko do bycia kibicem Legii ale gratuluje im i ciesze się z wymeczonego awansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy remis będzie sukcesem, ba, każdy gol będzie sukcesem...

 

Azerbejdżan ma dwie drużyny w Lidze Europy, Karabach Agdam zaaplikował dzisiaj trójkę IFK Goteborg. Shkendija przehrała u siebie z Gentem 0:4. a Sonderskje odpadło ze Spartą Praga. To, że Legia jest w LM to cud.

 

No i oczywiście West Ham odpadł...

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja. Na moje strasznie dziwny pomysł. Z jednej strony takie wypryski jak Legia nie mają czego w LM szukać, ale z drugiej strony to "miejsce za zasługi" i umniejszenie roli rankingu uderza w aspekt sportowy. W ligach też czasami fajnie się obserwuje zmagania klubów o miejsce premiowane udziałem w eliminacjach CL. Zresztą to jest mocno nie w duchu sportu..

 

Zresztą nazwy nie grają, ewentualne starcie Barcy i wrzuconego za zasługi Milanu czy Interu mnie osobiście nie elektryzuje, bo różnica poziomów jest pewnie podobna jak w przypadku Barcy i CSKA. To co, mamy się jarać nazwą? Jak Wy na to patrzycie?

 

"Miejsce za zasługi" zastanawia mnie też z innego powodu. Dla kogo tak naprawdę to jest? Czy to jest tylko koło ratunkowe po słabych sezonach (np. Chelsea)? Czy też na "dofinansowanie" mogą liczyć ekipy pozostające w trwałym kryzysie (Milan, Inter, Liverpool) czy może sięgamy jeszcze dalej... Nottingham Forest? :D Crvena zvezda? :D

Żartuję z tymi ostatnimi, ale o ile Chelsea gwarantuje dobry poziom to pozostałe kluby w tej elicie elit będą odstawać, jedni mocniej drudzy słabiej. Skoro jednak to ma być wyciągnięcie ręki do gigantów to ja tam chętnie bym zobaczył znów ekipę z City Ground w starciu z najlepszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.