Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bramki bedzie strzelal to niech ma ten brzuch.

Na razie to pierwszy mecz i ławę grzeje.

Legia ćwiczy wychodzenie z wyniku 0:2. W sumie to reforma rozgrywek Bońka jest ekstra, pucharowicze nie muszą cisnąć ligi od początku, bo jest kiedy nadrobić punkty i mogą się spokojnie oszczędzać, jak Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenger zaczal sie cos pluc po meczu, szyderczo mowiac o Holdingu ze nie kosztowal 55 mln tylko 2mln. No i ch... z tego, Arsenal zaczyna odstawac na poczatku sezonu (oczywiscie grafik nie ulatwia sprawy). Nie inwestuje grubej kasy w graczy, wystawia Alexisa na szpicy jako jedynego napadziora (tez mi pomysl), a potem zdziwienie ze przez 10 czy 12 lat wygral dwa smieszne Puchary Anglii. Ale jak to mowia fani Arsenalu, odkad RvP ich "zdradzil" oni wygrali wiecej "Championiships" niz sam RvP. Mysle, ze kazdy normalny pilkarz wezmie 1 Mistrzostwo Anglii ponad 2 Puchary Anglii zawsze i wszedzie...

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interek dobrze zaczął :grin: W sumie co się dziwić jak dali trenerowi 2 tygodnie... Za to Igła dobrze rozpoczyna karierę w Juve. Można się śmiać z jego nadwagi ale kolo z pewnością się ogarnie. Mistrzostwo dla Juventusu to sprawa oczywista, reszta walczy o srebro.

 

BTW,

https://www.youtube.com/watch?v=17Ux-Dp6los

 

Po co ci goście kombinują? Zazy nie przebił śmiesznością ale i tak nędza.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna sprawa jak dla mnie. Hart może ostatnio nie jest w dobrej formie, ale przecież jest to bardzo dobry bramkarz. Nie rozumiem dlaczego jest "wyrzucony" na zbity pysk...a próba ściągnięcia jakiegoś Bravo mnie rozbawiła. Jeszcze bardziej rozbawi post ,w którym ktoś piszę ,że Bravo jest lepszy od Harta.

 

edit.

Dobra jestem klaunem. Nie pomyślałem, że mogą po prostu się nie dogadywać :D

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby można, ale... piłka nożna to chyba nie jest małżeństwo. Tym bardziej w kontekście bramkarza, który jak jest dobry to chyba jest dobry i już. Rozumiem, że na innych pozycjach jest potrzebne lepsze zrozumienie filozofii trenera, nawet gdyby była tak pokręcona jak u Pepa, ale GK? Nie wiem co między nimi nie gra ale bazując na doświadczeniach z Bayernu to pewnie Pep ściągnie jakiś swój wynalazek, coś jak Bernat :tongue:

 

BTW,

Hapoel Beer Sheva 2-0 Celtic
 
Jeszcze nie ma tragedii dla Celticu ale i tak Liga Szkocka chyba już ryje po mulistym dnie...
Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No niby można, ale... piłka nożna to chyba nie jest małżeństwo. Tym bardziej w kontekście bramkarza, który jak jest dobry to chyba jest dobry i już. Rozumiem, że na innych pozycjach jest potrzebne lepsze zrozumienie filozofii trenera, nawet gdyby była tak pokręcona jak u Pepa, ale GK? Nie wiem co między nimi nie gra ale bazując na doświadczeniach z Bayernu to pewnie Pep ściągnie jakiś swój wynalazek, coś jak Bernat :tongue:

 

BTW,

Hapoel Beer Sheva 2-0 Celtic
 
Jeszcze nie ma tragedii dla Celticu ale i tak Liga Szkocka chyba już ryje po mulistym dnie...

 

Roma koncertowo wylatuje z LM.

 

Liga szkocka już dawno ryje po mulistym dnie, od czasu dwumeczu Celticu z Artmedią Petrzalka, czy jak im tam było :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próba ściągnięcia jakiegoś Bravo mnie rozbawiła. Jeszcze bardziej rozbawi post ,w którym ktoś piszę ,że Bravo jest lepszy od Harta.

 

 

 

ogladales go w ostatnim czasie?

ogromny mial wklad w to co wygral z klubem i kadra w ostatnich 2 latach.

 

hart jakis bardzo zly nie jest, pepowi nie pasuje i tyle, a on raczej wie co robi i to ze ciebie to rozbawilo pewnie gowno go obchodzi ;]

tak czy siak na postawieniu na Bravo na bank nie straci, to dosc duzy pewniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.