Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Lol cska basel psv do ogrania przez legie :grin:

Teksty o lesta to w ogóle rozumiem jakiś wasz żart.

zaraz może ktoś napisze że powalczą z Realem a czemu nie.

Ludzie k**** przecież oni nie wyszli by z grupy złożonej tylko z samych drużyn z 4 koszyka.

 

Nikt dotychczas nie napisał o wygraniu, tylko o urwaniu punktów.

Poza tym mówisz, że tamte drużyny się rozpędzają z czasem...a skąd wiesz, jak Legia będzie grała? Teraz napiszę, że owszem, Legia w formie jest w stanie wygrać u siebie z którąś z drużyn z 3 koszyka. Ciekawe co mówiłeś po tym jak Lech wylosował Juve i Man City?

 

 

Nie zapominajcie o tym ze wchodza do tej cl tylko dlatego że wylosowali jakimś fuksem amatorow z którymi nie potrafią kontrolować niczego.

Tylko dlatego, huh? Przez 4 lata pracowali na to, aby trafiać słabsze drużyny w el.LM.

Nie potrafią kontrolować niczego? Coś nieuważnie oglądałeś.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi co będzie z kasą za CL. bo jeżeli trzeba będzie pospłacać dawne zobowiązania to kicha, jeżeli przeznaczą ją na rozwój klubu to zmasakrują polską ligę na kilka lat. tylko dlatego życze im jak najgorzej, bo liga stanie się nudna, a to są jedyne rozgrywki którymi się naprawdę emocjonuje.

co do seria A. liczę, że Inter, AC Milan, Roma i Napoli zdecydują się na nowe stadiony tak około 35000. ich właścicieli stać na to a dla klubu byłoby dużo lepiej. pokazało to Juve które na nowym stadionie ma największy przychód z dnia meczowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chcę jak najsilniejszej Legii, choć specjalnie za nimi nie przepadam to tęsknie za czasami gdy gra Wisły z Żurawiem, Frankiem, Uche itd. powodowała u mnie uczucie prawdziwej dumy

 

problemem nie jest brak kasy z LM tylko spierdolona ustawa antyhazardowa, która zabrania reklamy zagranicznym firmom w czasach gdy we wszystkich cywilizowanych ligach z ich kieszeni pompowane są miliony euro, Boniek cały czas o tym trąbi i miejmy nadzieję, że jakoś uda się kiedyś te jebane stsy zostawić z pitolem w ryju, cholerna komuna nie może nas oszczędzić nawet w sporcie

 

przepraszam za język, ale jak czytam takie posty jak wyżej to mnie nosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spodziewać cudów po Legii. Każdy remis w fazie grupowej będzie sukcesem. 

 

W zeszłym sezonie z kwalifikacji dla mistrzów do LM weszły: Astana, Maccabi, Malmo, Dinamo Zagrzeb i BATE.  Wszystkie zajęły ostatnie miejsca w swoich grupach, a na 30 meczów wygrały 3...

 

W sezonie 14/15 z kwalifikacji dla mistrzów do LM weszły: Maribor, Malmo, Apoel, Łudogorec i BATE. Wszystkie zajęły ostatnie miejsca w swoich grupach, a na 30 meczów wygrały 3...

 

W sezonie 13/14 z kwalifikacji dla mistrzów do LM weszły: Pilzno, Basel, Steaua, Austria i Celtic. Wszystkie poza Basel zajęły ostatnie miejsca w swoich grupach. Basel był trzeci, bo trafił do grupy ze Steauą... 

 

Dopiero w sezonie 12/13 mamy dwa zespoły z kwalifikacji do LM, które weszły do LE z 3 miejsca w grupie LM i pokonały rywali, którzy dostali się do LM inną drogą (Cluj wyprzedziło w grupie Bragę, a BATE wyprzedziło w grupie Lille).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi co będzie z kasą za CL. bo jeżeli trzeba będzie pospłacać dawne zobowiązania to kicha, jeżeli przeznaczą ją na rozwój klubu to zmasakrują polską ligę na kilka lat. tylko dlatego życze im jak najgorzej, bo liga stanie się nudna, a to są jedyne rozgrywki którymi się naprawdę emocjonuje.

co do seria A. liczę, że Inter, AC Milan, Roma i Napoli zdecydują się na nowe stadiony tak około 35000. ich właścicieli stać na to a dla klubu byłoby dużo lepiej. pokazało to Juve które na nowym stadionie ma największy przychód z dnia meczowego.

ale przeciez polska liga jest nudna bo jej poziom to dno, legia zamiast się wybijac ponad to bagno równa do nich chyba, choć i kasę i możliwości mają większe, znacznie większe

Liczę, że klub faktycznie zacznie grać lepsza,piłkę, bo Legia to jednak Legia. Nie rozumiem jedynie jak klub z takim zapleczem finansowym może grać taki piach

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja mówię, że nie interesuje się piłką nożną, ja oglądam polską ligę (nawet 3 ligę jak się da)

zaplecze finansowe to mit, klub wydmuszka. kasę to oni będą mieć teraz  bo powinni awansować. kwestia jak ją spożytkują, bo polskich klubach zyski jakoś dziwnie znikają bez wsparcia dla klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kucio chyba przeliczył się z pazdanem. Hannover proponował 3 mln euro

Chic gdyby pazdan byl Chorwatem to by poszedl za te 10. Ot polska liga ma slaba wartość

Większe znaczenia ma tutaj wiek, niż narodowość. 28 letniego chorwata z krajowej ligi tez nikt by nie kupił za tak duży hajs.

 

Jak Pazdan odejdzie do 2 bundesligi to jebnę.

W ogóle uważam, że przeczekanie pół roku nie zrobi mu krzywdy, nawet jak dostaniemy bęcki to Pazdan swoje wyczyści. Nadal bedą go chciały podobne kluby za podobne pieniądze, więc imho powinien zostać.

 

Odwrotna sytuacja jest z Nikolicem, chłop w LM nie zrobi sztosa, powinien uciekać póki jest okazja. W sumie bardzo się dziwie, że z jego cechami fizycznymi i brakiem umiejętności utrzymania się przy piłce chce go klub z BPL

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie piszę merytorycznie, ale zwracałem już uwagę że Niemcy mają najwyższą frekwencję w Europie. Takie TSV 1860 Monachium gra na Alianz Arenie i daje radę. Ich lokalny rywal wprowadził przepis, że jak masz bodajże 3 albo 4 nieobecności w sezonie to wylatujesz z listy karnetowiczów. Borussia czy Shalke specjalnie zostawiają 5%, żeby ludzie mogli kupić bilet z biegu.

Ceterum censeo Legia delendam esse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele za pozno, poki co jest zajebisty. Gdyby Martial mu dogral jak powinien, a nie zjebal sam na sam, mialby Ibra hattricka w debiucie u siebie. Ten mlody Bailly wyglada bardzo obiecujaco. Valencia duzo lepiej niz myslalem, ze bedzie wygladal. I w koncu przylazl Mu i od razu znalazl pozycje dla Feli. Teraz czekam co ta trojka wiezowcow bedzie robila przy stalych fragmentach gry, a i Smalling pewnie zacznie grac w podstawie niedlugo, 4 ludzi w podstawie o wzroscie powyzej 190cm, rok temu jeden z najnizszych skladow ligi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.