Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

reakcja i wymuszenie ronaldo oczywiscie żenujace.

najzwyczajniej w świecie nie wypada chłopu ktory jest wzorem dla tylu łebkow, posiadaczem 3 złotych piłek i kims kto ma 500 goli w karierze robic takie akcje, żeby to bylo jednorazowe, ale to sie dzieje non stop.

 

 

problem z nim jest jednak inny, strzelil w ostatnich 2 meczach 8 goli a tak naprawde najfajniejsze co zrobil w tym czasie na boisku to to podanie do benzemy dzisiaj, gdy bylo jeszcze 0-0 i karim se kopnal nieudolnie nad poprzeczka.

 

 

takie podanie troszke w stylu messiego, tylko ze ten wykonuje takich podan srednio 10 w meczu, to sie oczywiscie raz na jakis czas moze crowi zdarzyc taki troche blysk prawdziwego geniuszu, tak samo jak leosiowi zdarza się raz na jakiś czas strzelanie bramek w stylu tego drugiego (karne, dobitki, na pustą, bez udzialu w akcji, wypracowane tylko przez kolegów, dostawienie nogi itd. itp )

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście brak karnego dla ManU i czerwonej kartki za połamanie nogi shawa został przemilczany. No, ale rzeczywiście BPL bardzo słabo dzisiaj.

 

Zachowanie Ronaldo jest tak żenujące, że szkoda słów - statsiarz pierdolony. Strasznie irytujący typ.

 

Przemilczane nie przemilczane ale od dwóch z trzech najlepszych zespołów najlepszej ligi świata oczekuje się znacznie więcej. To tak samo jakby któraś z ekip z big5 Zachodu grała serię z np. Wizards i tłumaczenie: no ale Gortata powinni zawiesić i dać kilka wolnych więcej. 

Edytowane przez JH13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt tego nie neguje. Szczególnie City jest śmieszne. United również dało plamę, ale miało trochę pecha. Naprawdę mnie irytuje sędziowanie w piłce. Dawanie się nabrać na nachalne symulki, bycie ślepym ewidentne przewinienia... no ile można? To co odwaliła primadonna z Realu jest żenujące.

 

11999019_1569823129724564_28514118913430

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście brak karnego dla ManU i czerwonej kartki za połamanie nogi shawa został przemilczany. No, ale rzeczywiście BPL bardzo słabo dzisiaj.

 

Zachowanie Ronaldo jest tak żenujące, że szkoda słów - statsiarz pierdolony. Strasznie irytujący typ.

Zadając pytanie ,dlaczego nie dostał kartki na jednym z portali informacyjnych zostałem zgnieciony falą odpowiedzi ,że wślizg był w piłkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład totalnej dominacji futbolu angielskiego w Europie :orange: . Lider Premiership z kompletem punktów i bez straconego gola przegrywa u siebie z mistrzem Włoch, ale obecnie znajdującym się w strefie spadkowej w Serie A z ledwo jednym zdobytym punktem.

United też pokazało klasę przegrywając z przeciętnym PSV.

Z kolei Hiszpanie bez większych problemów pokonywali swoich rywali.

Co do Ronaldo i karnych to już się do tego przyzwyczaiłem w La Lidze. Jak to napisał bodajże Wawrinka, który zastanawiał się co było pierwsze jajko czy karny dla Realu. :onthego:

 

Ciekawe jaki teraz argument wysuną fani Premiership? Mało prestiżowe rozgrywki czy super ważne mecze w weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie nikt tu już od dawna nie broni BPL, więc skończcie już z łaski swojej, bo temat jest skończony.

 

Z drugiej strony, ferowanie upadku angielskiej piłki po jednej kolejce jest nad wyraz fachowe :smile:

 

jeszcze pare razy przeczytam o upadku PL i zacznę jej bronic na serio ;-0)

 

czasem po pierwszej kolejce... w knajpie.... wiem już jaki będzie efekt końcowy łacznie z upadkiem jak wchodzi..

 

zachowanie "Rondo"ldo z tym wymuszaniem KOSZMARNE 

article-1164288-03E9127B000005DC-191_468

ronaldo8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie nikt tu już od dawna nie broni BPL, więc skończcie już z łaski swojej, bo temat jest skończony.

 

Z drugiej strony, ferowanie upadku angielskiej piłki po jednej kolejce jest nad wyraz fachowe :smile:

 

To poczytaj sobie co pisano po poprzednich kompromitacjach angielskich zespołów w pucharach. Że mało ważne puchary, że trzeba grać w lidze.

To było jak odpadały West Ham i Southampton w poprzednich rundach, rzeczywiście bardzo dawno temu.

 

Ja tu nie piszę o upadku, a co najwyżej o kompromitacjach, żeby w końcu co niektórzy zrozumieli, że angielska liga nie jest najlepsza, a w starciach z resztą Europy dostają regularne baty ( głownie od Hiszpanów). Dla mnie ta liga jest na 2-4 miejscu, ale zdecydowanie za La Ligą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dla mnie ta liga jest na 2-4 miejscu, ale zdecydowanie za La Ligą.

To naprawdę było mówione już dziesiątki razy i chyba nikt nie uważa inaczej. W każdym razie gdy przychodzi weekend to ja osobiście i tak włączam widowiskową Premier League i nawet zapominam, że nudnej La Ligi nie ma już na C+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszlo ze kibice Barcelony wytykaja symulowanie Realowi :grin:

 

Spoko, dzisiaj będzie kolejny pokaz teatru, więc jutro Królewscy będą wrzucać na Barkę :D Jedni zawodnicy drugich są warci na moje. W Hiszpanii jest teraz taki teatr, o jakim nie śniło się nawet Włochom, królom symulek z lat dziewięćdziesiątych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? Nikt nie chce się po wyżywać na Arsenalu? Ciekawe dlaczego :D

 

Btw. Nie jestem w  stanie ogarnąć rozumem jak można opierać atak na kimś tak przereklamowanym jak Giroud. Gość trafia chyba do bramki co 15 strzał, do tego to co dzisiaj pokazał dyskredytuje go kompletnie. Nie mam pojęcia jak Wenger może choćby marzyć o czymkolwiek z tym typkiem na szpicy. Coś się mi się wydaje, że to ostatni sezon AW na Emirates i z całą sympatią do tego Pana można tylko powiedzieć - nareszcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprzeczać temu, że kluby anielskie odpuszczają Ligę Europy to jak zaprzeczać temu, że w NBA nie istnieje zjawisko tankowania. To już nie pamiętacie jak kluby Premier League odrzucały zaproszenia do gry w pucharze intertoto? W sumie mi takie naiwne myślenie jest na rękę, bo im więcej takiego tym potem lepsze kursy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem dziś pewnie fiesta i koniobijka w Rzymie po tym jak rzeźnik Nainggolan zdjął kolejny skalp łamiąc kolejnego młodego chłopaka. Męski sport!

A dlaczego nie napisałeś tego jak Dunn chciał z premedytacją zakończyć sezon Kuna lub we wtorek po podwójnym złamaniu Shawa? Boli Cię zapewne fakt, że Barca ma bardzo wąską kadrę a do tego zakaz transferowy, no ale tak to już jest gdy funcjonuje się całkowicie ponad stan.

 

Nikt z BPL nie odpuszcza LM, oni mają nawet takie parcie na sukces w tych rozgrywkach, że totalnie się w nich spalają, nie jest to w żadnym razie usprawiedliwienie, ale innego wytłumaczenia tej mizerii nie widzę. Nie musicie się natomiast zgadzać z opinią niektórych o Anglikach w LE, ale chociaż uszanujcie, że ktoś ma na to inne spojrzenie od Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligę Europy to dopiero 'odpuszczą' w tym sezonie. Póki co chyba 'odpuszczają' Ligę Mistrzów.

 

Tymczasem dziś pewnie fiesta i koniobijka w Rzymie po tym jak rzeźnik Nainggolan zdjął kolejny skalp łamiąc kolejnego młodego chłopaka. Męski sport!

 

I tutaj jest właśnie problem. Suarez za 3 ugryzienia pauzował w sumie pól sezonu, a gracze tacy jak Naiggollan ( który na wiele miesięcy połamał 2 już rywala) czy ten z PSV spokojnie będą grali dalej gdy ich ofiary będą wiele miesięcy walczyć o powrót do zdrowia.

 

A co do samego meczu to był w wykonaniu Barcelony bardzo słaby i remis nie jest taki zły. Tylko problem jest z kontuzjami i krótką ławką na razie i niestety z sędziami, którzy dyktują karne z kapelusza ,a ewidentnych nie gwiżdżą. Dobrze, że przynajmniej wczoraj przy 2 faulach sędzia 2 razy nie odgwizdał faulu i nie skrzywdził a bardzo żadnej drużyny, bo w poprzednich meczach zawsze Barcelona była krzywdzona.

 

A wracając do tematu angielskich ekip to jeden z rywali miał kapitalny bilans 0-1-11 i bramki 4 -35 w swoich 2 poprzednich startach :rugby:. Ale oczywiście trzeba było odpuścić bo to zbyt mało prestiżowe rozgrywki.

 

LBS

 

Jak ktoś nie ogląda to może nie wiedzieć o jakimś ataku na Kuna, ja sam pierwsze o tym słyszę, więc nie wiem o co masz te wąty.

Edytowane przez Ficko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie napisałeś tego jak Dunn chciał z premedytacją zakończyć sezon Kuna lub we wtorek po podwójnym złamaniu Shawa? Boli Cię zapewne fakt, że Barca ma bardzo wąską kadrę a do tego zakaz transferowy, no ale tak to już jest gdy funcjonuje się całkowicie ponad stan.

 

Co to ma być?

 

 

Nikt z BPL nie odpuszcza LM, oni mają nawet takie parcie na sukces w tych rozgrywkach, że totalnie się w nich spalają, nie jest to w żadnym razie usprawiedliwienie, ale innego wytłumaczenia tej mizerii nie widzę.

 

Hmmm, są słabi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.