Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrać stawiając autobus - Jose powinien być dumny, a nie marudzić :grin:

 

Facet nie umie przegrywać, to już wiadomo. A tutaj W dodatku z Arsenalem, gdzie on przy każdej okazji wbija szpilę w Wengera. Musiało go to zaboleć :grin:

Nie rozumiem tego podniecania się buńczusznymi wypowiedziami Mourinho po jego porażkach. Od dawna wiadomo, że to jest po prostu jego specjalny image, który ma na celu skoncentrowanie krytyki na nim, by zdjąć uwagę z zawodników. Może się komuś to podobać lub nie, ale jest w tym szczery niczym uśmiech sprzedawcy w McDonaldzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gościa po prostu cenię i szanuję chociaż nie trenował nigdy żadnego klubu, który jakoś szczególnie lubię :) Najbardziej zaimponował mi w Porto (wiadomo) i w Interze. Ogarnąć cyrk Morattiego to było coś. Dobrze, że wrócił do CFC, bo do Realu nie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gościa po prostu cenię i szanuję chociaż nie trenował nigdy żadnego klubu, który jakoś szczególnie lubię :smile: Najbardziej zaimponował mi w Porto (wiadomo) i w Interze. Ogarnąć cyrk Morattiego to było coś. Dobrze, że wrócił do CFC, bo do Realu nie pasował.

Zadufany w sobie i zapatrzony w swoją zajebistość klaun bez klasy i szacunku do innych? Toż to idealny fit do realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadufany w sobie i zapatrzony w swoją zajebistość klaun bez klasy i szacunku do innych? Toż to idealny fit do realu.

Chodzi mi o styl gry. Zobacz jak dobrze sprawdził się z Interze, który ma dekady tradycji w takiej wyrachowanej grze defensywnej, catenaccio i te klimaty. To pasuje do Jose idealnie. W Realu na moje rozminął się z oczekiwaniami.

 

A tak BTW, to Real i Twoja Barca są siebie warci w tym kontekście :D "Szacunek dla innych" i FC Barcelona to nawet w jednym zdaniu nie pasuje :playful:

sprinklers.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej no, takie zraszacze w czasie upałów co najmniej paru miastach widziałem. W Bydgoszczy od rana do wieczora działają.

 

Mentor, Ty weź tych napadziorów ogarnij zamiast narzekać na upały :tongue:

- halo, halo, chcę zgłosić, że niepokalana Barcelona jest krytykowana!

- Gdzie?

- Na e-NBA!

- Przyjąłem, już wysyłam patrol bezkrytycznych fanów

:D

 

My tu wspominamy stare sprawy, a tymczasem holenderska piłka klubowa dalej brnie dalej w przeciętność. Wczoraj Ajax nie sprostał Rapidowi i nie zagra w CL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.