Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie sie dzieje. Krychowiak i Glik ponoc rozchwytywani. Trzon kadry jest coraz lepszy. Byleby tylko im wszystkim zalezalo na dobrym wyniku, to moze i awans przytula.

Jasne, ale nadal nie ma zawodnika nadającego ton ofensywnej grze. Krychowiak to jedno z największych drewien w ataku na swojej pozycji spośród poważnych lig europejskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulfon, ja nie o grze mówiłem. O wybraniu top of the pop raczej, bez stymulacji prącia. Żadnych fantazy lig, tylko ustalenie na podstawie głosowania/dyskusji merytorycznej wyższości jednego na drugim. całokształt kariery, nie wybiórczo. Nie neguję Twej chęci pomocy ale po kliknięciu pierwszego z brzegu linka i zobaczeniu na prawej stronie Branislava Ivanowica nie wyobrażam sobie konstruktywnej dysputy, która w klarowny sposób by przebiła w topie ostatniego ćwierczwiecza takiego Puyola. tamto to zabawa kto ma większe. Moja propozycja to kto ma największego z największych.

Poza tym, u know. Zamiast miałkich opisów epickie dyskusje mogą się znaleźć. Coś, po czym rasowi fachmani futbolu by nam zazdrościli. Epicki top majster.

Link all time fantasy to na dobre i na złe. Mój zamysł to Greg House spotyka cały ostry dyżur a z tego wychodzi Doogie Houser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wczoraj widziałem artykuł jakby wyglądała tabela laligi gdyby wziąć pod uwagę tylko bramki strzelone przez rodzimych graczy. Obliczenia były proste, bierzemy mecz i odliczamy bramki strzelone przez obco, wychodzi nam wynik (np. w ostatniej kolejce w meczu Barcy z Depo według tych obliczeń było 0-1).

 

1. Athletic Bilbao - to było oczywiste.

2. Valencia FC

...

4. FC Barcelona

...

18. Real Madryt

19. Almeria

20. Cordoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulfon, ja nie o grze mówiłem. O wybraniu top of the pop raczej, bez stymulacji prącia. Żadnych fantazy lig, tylko ustalenie na podstawie głosowania/dyskusji merytorycznej wyższości jednego na drugim. całokształt kariery, nie wybiórczo. Nie neguję Twej chęci pomocy ale po kliknięciu pierwszego z brzegu linka i zobaczeniu na prawej stronie Branislava Ivanowica nie wyobrażam sobie konstruktywnej dysputy, która w klarowny sposób by przebiła w topie ostatniego ćwierczwiecza takiego Puyola. tamto to zabawa kto ma większe. Moja propozycja to kto ma największego z największych.

Poza tym, u know. Zamiast miałkich opisów epickie dyskusje mogą się znaleźć. Coś, po czym rasowi fachmani futbolu by nam zazdrościli. Epicki top majster.

Link all time fantasy to na dobre i na złe. Mój zamysł to Greg House spotyka cały ostry dyżur a z tego wychodzi Doogie Houser

Jak dograsz szczegóły to można się pobawić. Ilu zawodników mamy wybierać? Z jakich lat? Oceniamy całokształt czy peak? Jak rozstrzygamy pozycję dla ziomków, którzy grali na różnych pozycjach? Pytań pojawia się więcej, ale jak ogarniesz to tak, by miało ręce i nogi to chętnie się przyłączę do dyskusji, już bez zarzucania na każdym kroku, że się uprawia jakąś propagandę na rzecz swoich zawodników w grze albo że wymienianie sukcesów zawodników jest obrzydliwe (dokładnie tak było w dyskusjach w ramach fantasy).

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dograsz szczegóły to można się pobawić. Ilu zawodników mamy wybierać? Oceniamy całokształt czy peak? Jak rozstrzygamy pozycję dla ludzi, którzy grali na różnych pozycjach? Pytań pojawia się więcej, ale jak ogarniesz to tak, by miało ręce i nogi to chętnie się przyłączę do dyskusji, już bez zarzucania na każdym kroku, że się uprawia jakąś propagandę na rzecz swoich zawodników w grze albo że wymienianie sukcesów zawodników jest obrzydliwe (a tak było w dyskusjach w ramach fantasy).

Ja bym najpierw zaczął od wyboru top of the top z podziałem na formacje: bramka, obrona, pomoc, atak. 

 

Ewentualnie można się jeszcze bardziej pobawić i podział na G, LO, ŚO, ŚO, PO, LP, ŚP, PP, cofnięty napastnik (coś jak Kaka za czasów AC Milan) + 2 innych napadziorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.