Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

graja fajna pilke? wam sie fajnie ten mecz oglada? jak caly mecz podaja bez ryzyka tylko zeby pilki nie stracic

 

to tak samo jakbyscie w koszykowce zlikiwodwali zegar 24 sekund i byscie byli zadowoleni? ;]

 

przeciez to jest tak gowniane

Różnica jest taka, że tylko klasa, jaką prezentują poszczególni gracze Barcy pozwala tą piłkę utrzymywać. 

 

Barcelona jest absolutnym ewenementem w dzisiejsze piłce - wychowankowie + byli piłkarze trenerzy, którzy odnoszą sukcesy. Ci piłkarze grają mniej-więcej to samo od dziecka właściwie. 

 

To jest sztuka, niczym to co przez lata w NBA robili Spurs - filozofia, stabilność, marka...

 

Pukałem się w głowę po tym, keidy wywalili taki hajs na zawieszonego Suareza... A dzisiaj Trio M-S-N dało Barcy nowe życie. Widać, że cała trójka lubi ze sobą grac. W końcu nie wszystko w 100% oparte jest na Messim. Świetnie trafiony również transfer Rakiticia. 

 

Szkoda, że odchodzi Xavi, ale jebaniec tyle już wygrał, że czas najwyższy... 

 

Najbardziej szkoda mi jednak Pirlo i Buffona. Gdzieś podświadomie kibicowałem Juve, żeby zaskoczyli. Trzeba przyznać, że od 1-1 grali naprawdę fajnie i niewiele brakowało do 2-1 potem 2-2.

 

Odchodzą już ostatni zawodnicy, których pamietam z pierwszych meczy, które oglądałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyśnij mi jakie jest ekonomiczne uzasadnienie Mundialu w Katarze

sportowego nie ma żadnego, do tego dochodzi klimat, Mundial w grudniu który psuje wszystkim kalendarz rozgrywek, i duże ryzyko małej liczby kibiców, do tego dochodzi bezzasadność budowania infrastruktury która będzie kompletnie niewykorzystana

nikt na tym nie zyskuje poza tymi co wzięli łapówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obezjajce onaniści

Propo

Offsezon się zbliża, oglądanie jak Twój pudel jajca liże nie jest aż tak interesujące by przy tym prytę truskawkową w sierpniu odbijać

więc

Squad

11 na boisku + 7 w rezerwie

coach

balans między atakiem i obroną

synergia, pomysł, wola walki

jebnijmy questa

zrobić most madafakin squad of last 20 years

z tego przedziału generalnie kazdy skojarzy coś

pomyśleć, wybrać i co tydzień kolejną pozycję dorzucać

jako, że w wakacje - tak precyzyjnie ujmując- jest tygodni w c***, to jest czas na zabawę

uwzględnić indywidualne predyspozycje, osiągnięcia indy i zespołowe, reprowe

do tego wyróżnienia w kwestii jak chętny był ktoś do przechwycenia w formie transferu, albo jak ktoś po prostu był zajebisty, konmpletny w tym co robił

albo inaczejn mówiąc zaspokojcie moje ego, które ogarnęło 6 pozycji na boisku za jednym machem (takie bezwarunkowe, easy to do) a potem się zagubilo

wybrać ustawienie

potem machnąć trenera

potem obrońcy boczni

środkowi

2 pomocników w środku

albo 3, kuchwa jakie ustawienie wygra

potem ławka, z głową by w całym zestawieniu nie sypnąć 10 napastników

to nie fifa, nie mierzymy kto ma 88 w sprincie a 95 w markingu

tu realia się liczą, subiektywne etc

 

lot du ju sej 4 dys? macie jajca by to ze mną machnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyśnij mi jakie jest ekonomiczne uzasadnienie Mundialu w Katarze

sportowego nie ma żadnego, do tego dochodzi klimat, Mundial w grudniu który psuje wszystkim kalendarz rozgrywek, i duże ryzyko małej liczby kibiców, do tego dochodzi bezzasadność budowania infrastruktury która będzie kompletnie niewykorzystana

nikt na tym nie zyskuje poza tymi co wzięli łapówki

Futbolowi bardziej sa potrzebni szejkowie niz na odwrot. A z infrastruktury beda korzystac Katarzczycy i kluby, ktore tam beda jezdzic po hajs. Jedyny feler to jest Mundial w grudniu, ale plus jest taki, ze po raz pierwszy od wielu lat jest szansa, ze pilkarze w fazie pucharowej nie beda oddychac rekawami tak jak to mialo miejsce w Brazylii czy RPA. I poziom moze byc zadziwiajaco wysoki.

 

Tak jakby stadiony w Polsce, Portugalii, RPA, na Ukrainie czy gdziekolwiek indziej byly tak uzytkowane. Pilka chce byc globalna i to sa koszty/efekty czy jakkolwiek inaczej tego nie nazwiesz. Przy obecnym systemie rozliczen zaden mundial nie jest ekonomicznie uzasadniony, bo caly hajs idzie do spaslakow z Fify. I dalej tak bedzie, tylko z nowymi ryjami na okladce.

 

A jesli chodzi o kibicow, to nie boj zaby, stadiony beda pelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.