Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie zastanawiało jak to możliwe, że Stanowski i Michniewicz są tak bliskimi przyjaciółmi skoro w ogóle nie pasują do siebie pod względem charakteru. Stano ma raczej alergię na tego typu buców i toksyków. Leśnodorski i Rudzki są zupełnie inni niż Czesław i dlatego dość łatwo mi uwierzyć w ich bliskie relacje ze Stanowskim (zobaczcie sobie jak Leśny rozmawia z randomami w swoim programie i teraz porównajcie to z rozmową CM711 z Paczulem xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Życie_to_mem napisał(a):

Zawsze mnie zastanawiało jak to możliwe, że Stanowski i Michniewicz są tak bliskimi przyjaciółmi skoro w ogóle nie pasują do siebie pod względem charakteru. Stano ma raczej alergię na tego typu buców i toksyków. Leśnodorski i Rudzki są zupełnie inni niż Czesław i dlatego dość łatwo mi uwierzyć w ich bliskie relacje ze Stanowskim (zobaczcie sobie jak Leśny rozmawia z randomami w swoim programie i teraz porównajcie to z rozmową CM711 z Paczulem xD).

Ale to dziwi Cię, że ze sobą się trzymają dwie osoby, których w ogóle nie znasz? 

To tak jakbym ja się dziwił, że Iza poszła na randkę z Michałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Ale to dziwi Cię, że ze sobą się trzymają dwie osoby, których w ogóle nie znasz? 

To tak jakbym ja się dziwił, że Iza poszła na randkę z Michałem

W sensie sugerujesz, że Michniewicz prywatnie może być jednak zupełnie inny i tylko zgrywa takiego buca?

Bo ja w to raczej wątpię. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

W sensie sugerujesz, że Michniewicz prywatnie może być jednak zupełnie inny i tylko zgrywa takiego buca?

Bo ja w to raczej wątpię. ;] 

Coś kojarze, że w pewnym momencie calej 711 korupcji, Stanowski wypowiadal się o Michniewiczu że on by inaczej to zrobił (czy nawet że mu inaczej doradzał jak to pokierować), jestem skłonny uwierzyć że Michniewicz na luzie po 3-4 strzalach to może być zupełnie inny człowiek niż buc ktory nie trzyma cisnienia czyli to na co ciezko pracował w przestrzeni publicznej latami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Coś kojarze, że w pewnym momencie calej 711 korupcji, Stanowski wypowiadal się o Michniewiczu że on by inaczej to zrobił (czy nawet że mu inaczej doradzał jak to pokierować), jestem skłonny uwierzyć że Michniewicz na luzie po 3-4 strzalach to może być zupełnie inny człowiek niż buc ktory nie trzyma cisnienia czyli to na co ciezko pracował w przestrzeni publicznej latami.

Nie no, Michniewicz daje vibe super ziomka dla ziomków i super c***a dla nie-ziomków. Mazurek też jest bucem, ale Stanowski całą YouTube'ową karierę buduje na jeździe po słabych ofiarach strzelając do pustaka ku ucieszy gawiedzi, więc w sumie do siebie oni wszyscy pasują tak na oko. 

'Ofiarach', w sensie, debilach. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

W sensie sugerujesz, że Michniewicz prywatnie może być jednak zupełnie inny i tylko zgrywa takiego buca?

Bo ja w to raczej wątpię. ;] 

W sensie kompletnie nie wiem jacy są w kontaktach międzyludzkich oni oboje, może akurat mają wspólny vibe i nie jestem w stanie oceniać kto jaki jest na podstawie tylko jakichś filmików z neta na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RappaR napisał(a):

W sensie kompletnie nie wiem jacy są w kontaktach międzyludzkich oni oboje, może akurat mają wspólny vibe i nie jestem w stanie oceniać kto jaki jest na podstawie tylko jakichś filmików z neta na żywo. 

Sam fakt, że Stanowski utrzymuje bardzo dobre kontakty z byłymi dziennikarzami Weszło (poza jedną osobą) a Michniewicz zazwyczaj rozstawał się ze swoimi zespołami w nieciekawej atmosferze jednak trochę mówi o nich jako o ludziach. 

Kurła, przecież Czesiek po Katarze zablokował na Twitterze nawet Ćwiąkałę. xD

Ja rozumiem, że są przypadki typu jakiś komik, który prywatnie jest ponurakiem albo Doda, która prywatnie nie jest taką plastikową karyną, ale CM to raczej nie jest przypadek osoby o ,,dwóch twarzach''.

Cytat

Nie no, Michniewicz daje vibe super ziomka dla ziomków i super c***a dla nie-ziomków

Ten typ przylazł do programu swojego ziomka i zaczął najeżdżać na jednego z jego bliższych współpracowników a przed programem nawet nie podał mu ręki. Zrobiłbyś coś podobnego swojemu ziomkowi? ;] 

Stary Matczak jest trochę bucowaty, ale nie wyobrażam sobie podobnego zachowania z jego strony na wizji. 

Edytowane przez Życie_to_mem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Ten typ przylazł do programu swojego ziomka i zaczął najeżdżać na jednego z jego bliższych współpracowników a przed programem nawet nie podał mu ręki. Zrobiłbyś coś podobnego swojemu ziomkowi? ;] 

Nie no, nie bronię Michniewicza, wygłupił się (jak przeważnie), po prostu to, że jest c***em dla obcych nie znaczy, że nie jest dobrym ziomkiem dla ziomków / ziomków obchodzi, że jest c***em dla nie-ziomków.

No i ciężko robić ze Stanowskiego sympatyczna ziutka, który nie toleruje arogancji, lol, on pewnie b. dobrze się odnajduje w takiej stereotypowej warszafskiej elitce. Z Mazurkiem mają podobny sposób działania w mediach, a o nim to chyba powszechnie wiadomo, że jest bucem. A zarazem ma dobre kontakty w ramach tej 'warszafskiej elitki', więc generalnie jakbym miał typować to granicą akceptowalnego/nieakceptowalnego buca jest taki Mateusz Boras, który chyba zaczął się pruć do ziomków (Stanowskiego) w pewnym momencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.