Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ogóle nie wiem co to za szopka z tym zwolnieniem trenera. Trener jest odpowiedzialny za to, że np. taki Bale nie może trafić w bramkę? Co ma zrobić? Trenować z nim strzały?

 

Wymieniają trenera na gorszego, dodatkowo charyzmatycznego jak wiadro budyniu i spodziewają się potrójnej korony za rok? Nie łapię tego. Myślałem, że taka idiotyczna karuzela trenerów jest tylko w naszej Eksraklasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było bardzo łatwe do przewidzenia. W Realu zwalniano trenerów nawet po wygraniu mistrzostwa (taką sytuację mieli nawet dwa razy z tym samym trenerem :D), więc to naprawdę nic nowego, a żart RappaRa jest w pełni uzasadniony ;)

A wadą Ancelottiego jest niechęć do rotowania składu przekładająca się na trudności w wygraniu rozgrywek ligowych, ale o tym było wiadomo i przed jego przyjściem na Bernabeu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie wiem co to za szopka z tym zwolnieniem trenera. Trener jest odpowiedzialny za to, że np. taki Bale nie może trafić w bramkę? Co ma zrobić? Trenować z nim strzały?

 

Wymieniają trenera na gorszego, dodatkowo charyzmatycznego jak wiadro budyniu i spodziewają się potrójnej korony za rok? Nie łapię tego. Myślałem, że taka idiotyczna karuzela trenerów jest tylko w naszej Eksraklasie...

Jak dla Ciebie Ancelotti>Benitez to mało wiesz o piłce nożnej.

 

Nie zdziwię się ani trochę jak Real za rok zdobędzie mistrza Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie Ancelotti>Benitez to mało wiesz o piłce nożnej.

 

Nie zdziwię się ani trochę jak Real za rok zdobędzie mistrza Hiszpanii.

 

przeciez druzyny Beniteza to nie maja zazwyczaj żadnego stylu, ok gruby potrafi dobrze rozpracować konkretnego rywala i własnie dlatego wygrał LM, ale generalnie to jego dokonania w Interze i Napoli nie napawają optymizmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna argumentacja milordzie. Tak, uważam, że Ancelotti jest lepszym trenerem. Jest też przy okazji trenerem bardziej utytułowanym, więc skończ to wyssane z dupy hipsterskie pi****lenie.

Ancelotti - trener utytułowany w klubach: Milan, PSG, Chelsea, Real Madryt. To jest dopiero argument.

 

Teraz już jestem pewien, że nic nie wiesz i piłce.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że specjalnie prowokujesz, bo nie wierzę, żebyś to pisał na poważnie. No, chyba że wymyśliłeś jakiś swój współczynnik liczenia trofeów, według którego wychodzi, że Benitez jest najlepszym trenerem. Ale w to już nie wnikam, bo szkoda mi czasu na bezprzedmiotowe dyskusje z ignorantem, którego jednym "argumentem" jest: "nie wiesz nic o piłce!". Żałosne i dziecinne. Żegnam.

Edytowane przez puzonyyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewien czy brak Kielona to takie jednoznaczne osłabienie Juve, niby kluczowy zawodnik a jednak w tym sezonie grywa różnie, ma tendencje do popełniania indywidualnych błędów i generalnie bywa 'elektryczny'. Jeżeli Barzagli jest zdrowy (a chyba jest?) to powinien go dobrze zastąpić.

 

Inna sprawa to wyjściowe ustawienie Juventusu, ze zdrowym Kielonem mogliby wyjść 3-5-2 a w takiej sytuacji to raczej odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielon pewnie i tak czułby się nieswojo przy zboku Suarezie. Jeszcze znowu dowcipniś malinkę by mu zrobił.

 

Obawiam się najnudniejszego finału od lat i dlatego trzymam kciuki za Juve, żeby walczyli do ostatniej minuty o zwycięstwo, a nie o honorowego gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.