Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Marciniak w 12 minut juz 2x przy Varze. Ale go Madryt nauczył

Tu nikt nie chce pucharów ;) Będzie dłuższy urlop latem.

Żozue koncertowo marnuje karnego, Lech musi wbić sobie sam gola.

Jeden, dwa, trzy... Cancun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LAF napisał(a):

Trzeba przewietrzyć szatnie w Lechu, ale znając właściciela pewnie poskąpi na transfery i będziemy się męczyć z tymi Ba Luami 

Albo wyjdzie jak z tym Irańczykiem. 10 meczów kur wa. 

Ja wiem, że po spadku takie rzeczy łatwiej się robi a tu jeszcze zmiana właściciela się zadziała i nie ma co porównywać z Lechem ale w Lechii zrobili w trymiga piękną przebudowę zespołu obniżając przy okazji średnią wieku o 8 lat. Mam wrażenie, że bez specjalnego spadku jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podwyższania cen biletów na Legię to Rutek pierwszy , ale już sięgnąć do kieszeni i kupić kogoś porządnego to już ostani. 
 

Takie ochy i achy były nad tym Irańczykiem i co ? Gowno , koleś zagrał 600 minut łącznie co daje łącznie 7 pełnych spotkań. No , ale zagrał na Mundialu więc podobno dobry. Było wiadomo, że opuści całe eliminacje pucharowe  , ALE nie. Poczuli się zbyt pewnie i Słowacy ich odprawili z kwitkiem. 
 

Ten Hotic to też żenada a Skóraś sobie pogrywa nawet nawet. Velde to trzeba było sprzedać przed sezonem. Koleś więc fochów niż udanych akcji. 
 

Ja już straciłem nadzieję na puchary w kolejnym sezonie. A teraz patrzę to odpadnie nam sezon gdzie nie byliśmy w pucharach więc można było nadrobić to. No , ale znowu mam k**** powtórkę z rozrywki gdzie rzutem na taśmę bo wypadli Węgrzy udało się awansować na EL aby nie stracić dorobku zgromadzonego po słynnej 1/16. 
 

Do tego w UECL też awans ze ścieżki mistrzowskiej. Lech nie potrafił ani razu awansować do pucharów poprzez ścieżkę niemistrzowską. 
 

No i ten Rumak. Chłop ma eurowpi****le z jakimś pasterzami Europy i przyszedł ligę ratować. Pewnie po znajomości dostał rolę strażaka. Zjebal nam sezon. Nawet pucharów nie potrafił obronić.

 

Co teraz Rutek zrobi ? Pewnie podniesie ceny biletów bo tylko to umie robić dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jack napisał(a):

Pewnie nikogo to nie obchodzi ale Polki u17 wygrały w karnych z Francją (2:2 w reg) w meczu o 3 miejsce Mistrzostw Europy. 3 najlepsze zespoły z Europy jadą na Mistrzostwa Świata na Dominikanie. 

Masz ochotę chodzić na piłkę nożną kobiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, airmax napisał(a):

Jeśli Leverkusen wygra dwa ostatnie finały (Liga Europy + Puchar Niemiec) czy będzie to najlepszy sezon w historii klubowej piłki w wykonaniu pojedynczej drużyny?

Na 100%! Nikt jeszcze nie zaliczył sezonu nie przegrywając ani jednego meczu w sezonie :) najlepsze w tym wszystkim jest to że Alonso zostaje z BL na kolejny sezon ❤️

 

A później Real i kontynuacja dominacji ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Myślę, że jednak potrójna korona z zdobyciem Ligi Mistrzów, a nie Ligi Europy to zdecydowanie większa sprawa, a takie potrójne korony się w historii zdarzały, nawet jeśli były w sezonie pojedyncze porażki.

Daleko patrzeć nie trzeba, City w zeszłym sezonie :) PL, FA Cup i CL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

nawet jeśli były w sezonie pojedyncze porażki.

No i właśnie o te pojedyncze porażki chodzi :P chore to jest w tym sezonie Leverkusen, że przecież w lidze rywalizowali z finalistą LM, z półfinalistą LM. 

wiadomo, że przez granie w LE uniknęli teoretycznie najmocniejszych ekip tego sezonu jak City, Real czy Arsenal ale kurde, tych rywali których mieli walcowali jak tylko chcieli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, airmax napisał(a):

Jeśli Leverkusen wygra dwa ostatnie finały (Liga Europy + Puchar Niemiec) czy będzie to najlepszy sezon w historii klubowej piłki w wykonaniu pojedynczej drużyny?

Nawet nie top10.

To jak z najlepszą drużynę koszykarską sezonu na świecie uznać jakąś drużynę z Euroligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.