Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, rw30 napisał(a):

tych historii to było multum jacy to my nie byliśmy wtedy dobrzy i gdzie kto nie miał iść. Nie mówię że wszystkie fake'owe, ale skoro ten miał iść do Realu a tamten do Barcy to jacyś pośledniejsi mogli może trafić do choćby Romy albo Atletico? a nie trafili

 

Mówimy o PRL w 74, piłkarzy się nie kupowało jak na targu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Życie_to_mem napisał(a):

- w kolejnych latach w prawie wszystkich kwalifikacjach losowali nam mocno niewygodnych Anglików

Ale myśmy mieli wtedy przejebane losowania:

88 - Holandia

90 - Szwecja, Anglia

92 - Anglia

94 - Norwegia, Holandia, Anglia

96 - Rumunia, Francja

98 - Anglia, Włochy

00 - Szwecja, Anglia

Chociaż przy Euro to zawsze mieliśmy pecha:

72 - RFN

76 - Holandia

80 - Holandia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, matek napisał(a):

 

Żeby było śmieszniej to mundial 2022 nie wliczał się w okres za jaki FIFA Best wśród mężczyzn było przyznawane (19.12.22-20.08.23), więc albo głosujący mieli to w dupie albo nikt im nie wytłumaczył dokładnie. Dla ciekawostki okres za jaki panie dostały nagrody to 01.08.22-20.08.23.

8 godzin temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

Jose Mourinho zwolniony z Romy.

Kto by się spodziewał? Trzeci sezon i Jose zwolniony. W ogóle nie szło tego przewidzieć na podstawie dotychczasowej kariery Jose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wciskanie Messiemu tych nagród znacznie bardziej mu szkodzi niż pomaga. 

I to w sumie jest dość znany mechanizm - patrz przesadzony kult Papaja (który stał się memem) albo czarni geje jako pozytywne postacie w co drugim filmie na Netflix (co nawet część środowiska lewicowego zaczyna irytować). 

 

 

 

Edytowane przez Życie_to_mem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pepis21 napisał(a):

FIFA Best wśród mężczyzn było przyznawane (19.12.22-20.08.23), więc albo głosujący mieli to w dupie albo nikt im nie wytłumaczył dokładnie.

Najlepszym w historii się jest a nie bywa :) piękna sprawa jakie recognition zbiera Messi w końcówce kariery, gdzie nawet zawodnicy Realu na niego głosują - szkoda tylko, że później zbierają masę wyzwisk z własnej fanbazy, no ale cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, airmax napisał(a):

Najlepszym w historii się jest a nie bywa :) piękna sprawa jakie recognition zbiera Messi w końcówce kariery, gdzie nawet zawodnicy Realu na niego głosują - szkoda tylko, że później zbierają masę wyzwisk z własnej fanbazy, no ale cóż

Przecież to co się odjebalo w tym plebiscycie jest na niekorzyść Messiego, bo tylko pokazuje, że te plebiscyty można wyrzucić do śmieci. Messi jest zapewne najlepszym piłkarzem w historii, ale nagroda dotyczyła takiego okresu w którym nie był nawet blisko top3 więc o czym Ty mówisz to nie wiem. Później zdziwienie, że z kibiców Barcelony wszyscy polewkę mają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SlaKB napisał(a):

Przecież to co się odjebalo w tym plebiscycie jest na niekorzyść Messiego, bo tylko pokazuje, że te plebiscyty można wyrzucić do śmieci. Messi jest zapewne najlepszym piłkarzem w historii, ale nagroda dotyczyła takiego okresu w którym nie był nawet blisko top3 więc o czym Ty mówisz to nie wiem. Później zdziwienie, że z kibiców Barcelony wszyscy polewkę mają. :)

Najzabawniejsze że te plebiscyty grzeją najbardziej takich jak Ty i reszta komentującej ferajny :) 

Messi za ten okres (biorąc pod uwagę gole/asysty/trofea/inne czynniki które jakoś tam wpływają na wybór) nie był nawet pewnie w TOP100 ale niezmiennie mam polewkę z takich jak Ty wielce oburzonych „obiektywnych obserwatorów” 

a to jak Messi dba o tą nagrodę najlepiej pokazywało że nawet go tam nie było, ani nikogo po ta nagrodę nie wysłał, i z tą nagrodą skończył wręczający ją Henry :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, airmax napisał(a):

Najzabawniejsze że te plebiscyty grzeją najbardziej takich jak Ty i reszta komentującej ferajny :) 

Messi za ten okres (biorąc pod uwagę gole/asysty/trofea/inne czynniki które jakoś tam wpływają na wybór) nie był nawet pewnie w TOP100 ale niezmiennie mam polewkę z takich jak Ty wielce oburzonych „obiektywnych obserwatorów” 

a to jak Messi dba o tą nagrodę najlepiej pokazywało że nawet go tam nie było, ani nikogo po ta nagrodę nie wysłał, i z tą nagrodą skończył wręczający ją Henry :) 

Ze mnie masz polewkę? Ja mam wyjebane na ten plebiscyt i nawet z żadnym ziomkiem słowa o tym nie zamieniłem, w internecie żadnego komenta nie napisałem tylko odniosłem się do Twoich wypocin, a o wyniku tego plebiscytu dowiedziałem się tu z forum. 

I czy ja gdzies napisałem, że Messiemu zależy na tej nagrodzie? musiałes dodać, że jemu wcale nie zależy?🤣

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SlaKB napisał(a):

Ze mnie masz polewkę?

W tym momencie już tak :)

11 minut temu, SlaKB napisał(a):

Ja mam wyjebane na ten plebiscyt i nawet z żadnym ziomkiem słowa o tym nie zamieniłem, w internecie żadnego komenta nie napisałem tylko odniosłem się do Twoich wypocin, a o wyniku tego plebiscytu dowiedziałem się tu z forum. 

Super, to podobnie jak ja, Ciebie z kolei striggerował komentarz napisany z przymrużeniem oka i napinasz się jakby był do tego powód lmao

13 minut temu, SlaKB napisał(a):

I czy ja gdzies napisałem, że Messiemu zależy na tej nagrodzie, że musiałes dodać, że jemu wcale nie zależy?🤣

Napisałeś, że "te plebiscyty można wyrzucić do kosza" to Ci dodałem jak bardzo grzał ten konkurs samego zainteresowanego :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie Ty chyba nie widziałeś kogoś strigerrowanego, mój komentarz był całkowicie normalny, nie wiem gdzie Ty tam widziałeś jakieś nerwy albo tym bardziej napinkę

Rozumiem, że zabolał komentarz dotyczący fanów Barcelony, no ale takie są fakty niestety

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, airmax napisał(a):

Najzabawniejsze że te plebiscyty grzeją najbardziej takich jak Ty i reszta komentującej ferajny :)

 

Mnie śmieszny, gdyż zazwyczaj Ci którzy tak piszą to później w dyskusjach pt. Messi v C.Ronaldo v reszta są pierwszymi, który podają te plebiscyty jako argumenty za ich grajkiem. 😄

A pro po Krystyny, 54 gole (i licznik dalej bije) strzelone głównie pastuchom na pustyni i to jeszcze będąc w takim wieku powinno dać mu nagrody w przyszłym roku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Mnie śmieszny, gdyż zazwyczaj Ci którzy tak piszą to później w dyskusjach pt. Messi v C.Ronaldo v reszta są pierwszymi, który podają te plebiscyty jako argumenty za ich grajkiem. 😄

Później drudzy odbijają piłeczkę i piszą o konkursie sympatii i tak to się kręci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.