Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

  Serio?

 

Najlepsze pokolenie to chyba jesli ci chodzi o Atak bo w obronie i pomocy grali  przecietni  pilkarze 

 

Tylko Mascherano i  Di maria to klasa swiatowa a i tak Angel gra bardziej w ataku

 

 

 

Jesli chodzi o piłke klubowa to Messi niszczy Maradone ,który swoją drogą tez nic nie osiagnał na Copa America

 

 

Kozakiem byl RONALDO ale ten prawdziwy z Brazylii

Nie kop sie z koniem. Ely uwaza, ze jest najlepsze, bo podczas MŚ jun. kadre nazwano zlotym pokoleniem. Nie ma znaczenia, ze w obronie ciskaja takie tuzy jak Demichelis czy Rojo, a bramki strzeze Romero. Wazniejsze jest, ze w ataku są Di Maria, Lavezzi, Aguero, Tevez i 15 innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kozakiem byl RONALDO ale ten prawdziwy z Brazylii

 

Zawsze mnie to rozpierdala, c***, że był grubasem, który się stoczył okropnie, ale wiadomo on był prawdziwy bo CR7 pedał żel na włosy nakłada to nic, że od 6 lat odskoczyli z Messim reszcie na taki poziom, że prędko ich nie złapią i raczej nigdy nie stoczy sie tak nisko jak Ronaldo w Milanie czy ostatnim sezonie w Realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to rozpierdala, c***, że był grubasem, który się stoczył okropnie, ale wiadomo on był prawdziwy bo CR7 pedał żel na włosy nakłada to nic, że od 6 lat odskoczyli z Messim reszcie na taki poziom, że prędko ich nie złapią i raczej nigdy nie stoczy sie tak nisko jak Ronaldo w Milanie czy ostatnim sezonie w Realu

c'mon stoczenie ronaldo to przede wszystkim kontuzja więc nie fair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo, ale nikt tu nie mówił jeszcze że gruby to krul a CR7 to pedał. c`mon, mówimy o piłkarskim skillu osiągnięciach a nie o tym, kto co sobie na jaja kładzie. to samo gruby, nawet jak był gruby to na 5 metrach gubił kogo chciał. a jak jeszcze gruby nie był, w sumie 10 lat pierwszych swej poważnej kariery, to był tytan rozpierdalator pod każdym względem. indywidualnie i zespołowo. 

tekst Maradony, że Messi ma więcej bramek ale Diego miał ładniejsze - ale k**** w jakiej lidze. To tak jakby mówić o top10 ever Jardela bo napierdalał co roku +35 bramek w Porto.

Szkoda trochę, że w takich gadkach zawsze fory mają typy z przodu boiska. W kontekście Buffona i Maldiniego mi szkoda, cała kariera na wpytnym poziomie, trofea etc. Ale i tak zawsze z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylijski Ronaldo z tego co wiem oprócz problemów z kolanami chorował na jakąś inną chorobę, ta choroba miała podobno spory wpływ na odkładanie się tłuszczu bo ona bardzo to przyspiesza więc gdy był kontuzjowany i nic nie robił przez jakiś czas to ten tłuszcz odkładał się szybciej.

 

Co prawda nie wiem czy to na pewno sprawdzone info i czy dobrze to pamiętam, bo bardzo dawno o tym czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dla mnie gra w klubach zwłaszcza obecnie to jest jak RS w NBA

 

A Turnieje jak Copa America czy MŚ to jest jak PO

 

Messi i Ronaldo świetni gracze technicznie i w ogóle ( zwłaszcza ten drugi) ale to są typowi wymiatacze RS ale w PO zaliczaja wtopy

 

Messi nie ma ani jednego jak na razie dobrego meczu na MŚ na poziomie ćwierćfinału który by przejął. Dajcie sobie spokój -

 

Skoro lubicie się ekscytować Wiltem Chamberlainem piłki nożnej  -facetem który w RS robi cyferki a na poziomie prawdziwej rywalizacji odpada szybko to ok. Może być Messi dla Was Goatem i spoko niech tak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.