Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Pytanie czy Exposito będzie chciał się wiązać nową umową w momencie szczytu kariery, jeśli podtrzyma formę to tam naprawdę mogą posypać się grube oferty nie tylko z przysłowiowych Cośtamsporów. Niestety Śląsk jako byt sportowy nie gwarantuje stabilizacji, tam wszystko może się spitolić z dnia na dzień. 

Zgoda oczywiście, ale to jest kluczowa sprawa obecnie w kwestii budowy ciekawego projektu we Wrocławiu na dłużej. No i co z samym Śląskiem po wyborach samorządowych, bo tu też ciekawe, że miasto jakoś nie kwapi się do sprzedania klubu, szczególnie po ostatnich wynikach temat całkiem ucichł. A zainteresowanie powinno wzrosnąć, bo jak widać potencjał na piłkę jest. 

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Niemniej bardzo fajna historia oby zarówno WKS jak i Jaga podgryzały kostki tej niby żelaznej top4 do samego końca

Dokładnie, tu ponad podziałami. Im więcej fajnych drużyn, tym lepiej dla naszej ligi. A jak jeszcze są to zespoły z większych miast, z porządnymi stadionami to już w ogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polskie drużyny to żelazne top 4? Jest Legia (🤮) od biedy Lech i ostatnimi czasy Raków. Pogoń to tak jak kiedyś Jagiellonia czyli będzie co będzie, gwarancji na wynik nie ma.

Exposito odejdzie bo Śląsk jest za biedny. W Polsce to będzie mógł grać w Lechu i ewentualnie Legii. Nikt inny mu tak dobrze nie zapłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Czytałem o tym, gość postawił 5 takich samych kuponów,  z czego z jednego zrobił cashout przed wczorajszymi meczami Totkow i Fiorentiny, to tak na oko ma 100 koła zamiast 2,7 mln..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to zapowiadane kształtujące się stabilne top3 jest w tej kolejce bez zwycięstwa. Później skończy się jakimś mistrzem dla Śląska czy Jagi i będą tragiczne wyniki w pucharach i jeszcze większy płacz niż zwykle o pkt w rankingu. Sam fakt, gdzie jest teraz Śląsk a gdzie był jeszcze nie tak dawno pokazuje "stabilność" tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vero1897 napisał(a):

Sam fakt, gdzie jest teraz Śląsk a gdzie był jeszcze nie tak dawno pokazuje "stabilność" tej ligi.

No jasne, lepiej żeby się spierdolił do trzeciej ligi z braku środków na utrzymanie, to byłoby stabilniej. Śląsk jest znakomity dlatego jest pierwszy,.a liga jest najciekawszą od lat. Ta kolejka ostatnia to w ogóle jakiś kosmos jeśli chodzi o poziom spotkań, ale lepiej porobić do buta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

No jasne, lepiej żeby się spierdolił do trzeciej ligi z braku środków na utrzymanie, to byłoby stabilniej. Śląsk jest znakomity dlatego jest pierwszy, a liga jest najciekawszą od lat. Ta kolejka ostatnia to w ogóle jakiś kosmos jeśli chodzi o poziom spotkań, ale lepiej porobić do buta.

aha-no-5bf7bd.jpg

Bo takie duże skoki w tabeli sugerowałyby, że ta czołówka ligi jest tak naprawdę gówno warta i wystarczy trochę mądrzejszych ruchów na przestrzeni kilku miesięcy by z niemal dna wskoczyć od razu do walki o mistrza. W takim razie awans do pucharów za rok powinien być we Wrocławiu czy innym Białymstoku jedynie formalnością!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vero1897 napisał(a):

aha-no-5bf7bd.jpg

Bo takie duże skoki w tabeli sugerowałyby, że ta czołówka ligi jest tak naprawdę gówno warta i wystarczy trochę mądrzejszych ruchów na przestrzeni kilku miesięcy by z niemal dna wskoczyć od razu do walki o mistrza. W takim razie awans do pucharów za rok powinien być we Wrocławiu czy innym Białymstoku jedynie formalnością!

Raczej śledzisz,  polskie drużyny w pucharach i chyba widzisz, że Raków z Legią są bez formy, ale to też nie jest tak, że np. Stal fartownie sobie trzy gole strzeliła tylko zrobiła trzy piękne akcje a przy tym miała też w bramce Kochalskiego (kolejny z przeszłością u nich zresztą). Ty powiesz brak stabilizacji, a ja, że wzrost poziomu, wolę swoją wersję, choć faktycznie dla rankingu byłoby lepiej aby zawsze te top3 było w top3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj już spokój z takimi sucharami. Tekst na poziomie agitki Konfy 

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

No jasne, lepiej żeby się spierdolił do trzeciej ligi z braku środków na utrzymanie, to byłoby stabilniej. Śląsk jest znakomity dlatego jest pierwszy,.a liga jest najciekawszą od lat. Ta kolejka ostatnia to w ogóle jakiś kosmos jeśli chodzi o poziom spotkań, ale lepiej porobić do buta.

Tak lepiej. Śląsk dostaje jakieś 22000000 z kasy miasta. Rocznie.

Jaki mecz w Neapolu.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ptak napisał(a):

Daj już spokój z takimi sucharami. Tekst na poziomie agitki Konfy 

Ja nie jestem z klubu gdzie demoluje się własne sektory wywieszając mokre szmaty w ramach protestu lub naparza się między sobą na sektorze gości, także mogę nie rozumieć poznańskiego poczucia humoru.

15 minut temu, ptak napisał(a):

Tak lepiej. Śląsk dostaje jakieś 22000000 z kasy miasta. Rocznie

No tak, bo na nowy stadion Warty to z puszek uzbieracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Ja nie jestem z klubu gdzie demoluje się własne sektory wywieszając mokre szmaty w ramach protestu lub naparza się między sobą na sektorze gości, także mogę nie rozumieć poznańskiego poczucia humoru.

No tak, bo na nowy stadion Warty to z puszek uzbieracie.

Jak mam na Lecha wywalone. Ale gdyby w tym kraju było normalnie to nikt by nie budował za 700000000 stadionu dla klubu a0 potem wynajmował go za 600000 rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.