Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

why?

Po kolei

 

Copa America 2 edycje 2 bramki. - nie wygrali ani razu - w 2007 ani razu nie przejął ciężaru gry ale ok uznajmy że był młody

2011 - 0 bramek -  mecz  z Urugwajem Suarez go zjadł i wypluł

 

W obu tych turniejach Argentyna była faworytem nr 1 bo miała absolutnie najlepszy skład

 

W MŚ 06 był młody ale w sumie wniósł niewiele 1 bramka

W MŚ 2010 poza meczem z Grecją to trudno uznać że był wybitny no i 0 bramek

MŚ 2014 4 bramki ale praktycznie od pewnego momentu to Di Maria był głównym motorem napędowym

 

Realnie 5 turniejów z czego 3 w primie a bramek ma łącznie 7 na 27 meczów będąc otoczonym najlepszym pokoleniem w historii Argentyny.

 

W primie strzelił 4 bramki na 16 meczów

 

Nie wiem dla kogo on może być Goatem skoro facet wyjęty z systemu Barcelony ginie i nie unosi ciężaru gry i nie strzela w ogóle bramek

 

Maradona go wciąga nosem jak kokainę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na MŚ 2010 mial 22 lata, mogl sie pomylic. 

wymienianie copa america i gadanie o suarezie to jakis zart.

Jedyny powazny turniej jego jako prawdziwego lidera to ten z tamtego roku, brakło pewnie pare minut, albo troche szczescia, albo by chociaz jeden kolega z ataku był w formie a nie potykal sie o wlasne nogi by by zostali mistrzami swiata.

no ale ma vice mistrzostwo to tez bardzo duzo.

 

w prime 4 bramki na 16 meczow.... co to za bzdura w ogole? w jakim prime jakie 16 meczow , przedzial 8 czy 10 lat to jest prime? co to ma byc?

 

dla mnie tez nie jest goat, ale pisanie takich herezji jakis jak to wyzej trzeba mocno tepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marzec

 

A możesz mi wyjaśnić czemu Copa America 2011 i to u siebie i mecz z Urugwajem mamy pomijać jakiś sensowny argument za tym że nie strzelił tam ani jednej bramki i dlaczego Copa America to żart ? ME to też żart? Bo jakoś nie zauważylem sensownych kontrargumentów

 

I możesz mi wyjaśnić dlaczego Suarez to żart w Copa America skoro jest równiesnikiem Messiego a w meczu z Argentyną był od niego po prostu lepszy i zasłużenie został najlepszym graczem turnieju w odróżnieniu od Leo dla którego nagroda za 2014 to żart

 

Messi w drużynie narodowej nie ma sukcesów i bramek nie strzela a w obecnym futbolu to właśnie wielkie turnieje pokazują klase gracza a nie kluby gdzie poprzez Lige Mistrzów konkurencja się nam mocno zawęziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei

 

Copa America 2 edycje 2 bramki. - nie wygrali ani razu - w 2007 ani razu nie przejął ciężaru gry ale ok uznajmy że był młody

2011 - 0 bramek -  mecz  z Urugwajem Suarez go zjadł i wypluł

 

W obu tych turniejach Argentyna była faworytem nr 1 bo miała absolutnie najlepszy skład

 

W MŚ 06 był młody ale w sumie wniósł niewiele 1 bramka

W MŚ 2010 poza meczem z Grecją to trudno uznać że był wybitny no i 0 bramek

MŚ 2014 4 bramki ale praktycznie od pewnego momentu to Di Maria był głównym motorem napędowym

 

Realnie 5 turniejów z czego 3 w primie a bramek ma łącznie 7 na 27 meczów będąc otoczonym najlepszym pokoleniem w historii Argentyny.

 

W primie strzelił 4 bramki na 16 meczów

 

Nie wiem dla kogo on może być Goatem skoro facet wyjęty z systemu Barcelony ginie i nie unosi ciężaru gry i nie strzela w ogóle bramek

 

Maradona go wciąga nosem jak kokainę

 

 

 czyli pomijając te pierdoły o Copa America która c***a znaczy to mozna sie na siłe przyjebać, że zawiodł w RPA, a głównym zarzutem jest to

 

img_3993.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 czyli pomijając te pierdoły o Copa America która ch**a znaczy to mozna sie na siłe przyjebać, że zawiodł w RPA, a głównym zarzutem jest to

 

 

 

A dla kogo ch...a znaczy ? Dla Ciebie ? To mało wiesz. W Ameryce Południowej to turniej o randze równej z MŚ

 

To nawet nasze ME nie mają tego prestiżu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie, że zniknąłem w połowie dyskusji, ale nie miałem czasu na forum ostatnio.

 

Tak czy siak - nie zrozumcie mnie źle - kibicuję Barcelonie, bardziej tylko Juventusowie (więc mam swój finał marzeń) i chcę, żeby Barcelona miała porządny skład z zawodnikami z najwyższej półki (Mathieu i Bartra takimi nie są) i żeby nie była postrzegana przez innych jak banda cip (dlatego też chcę odejścia Busquetsa). Martwi teraz to, że Real wziął Danilo i razem z Marcelo świetne boki stworzą.

 

Do argumentu z nieregularnym oglądaniem się nie odniosę, bo jest marny i nadużywany w każdym temacie na tym forum, niezależnie od sportu, którego dotyczny.

A odnośnie Copy - dobrze widziałem, Suareza nie powołali? Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie, że zniknąłem w połowie dyskusji, ale nie miałem czasu na forum ostatnio.

 

Tak czy siak - nie zrozumcie mnie źle - kibicuję Barcelonie, bardziej tylko Juventusowie (więc mam swój finał marzeń) i chcę, żeby Barcelona miała porządny skład z zawodnikami z najwyższej półki (Mathieu i Bartra takimi nie są) i żeby nie była postrzegana przez innych jak banda cip (dlatego też chcę odejścia Busquetsa). Martwi teraz to, że Real wziął Danilo i razem z Marcelo świetne boki stworzą.

 

Do argumentu z nieregularnym oglądaniem się nie odniosę, bo jest marny i nadużywany w każdym temacie na tym forum, niezależnie od sportu, którego dotyczny.

A odnośnie Copy - dobrze widziałem, Suareza nie powołali? Dlaczego?

http://www.si.com/planet-futbol/2015/05/11/uruguay-copa-america-roster-luis-suarez-cavani-tabarez

 

Bo jest wciąż zawieszony w międzynarodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marzec

i zasłużenie został najlepszym graczem turnieju w odróżnieniu od Leo dla którego nagroda za 2014 to żart

 

Messi w drużynie narodowej nie ma sukcesów i bramek nie strzela a w obecnym futbolu to właśnie wielkie turnieje pokazują klase gracza a nie kluby gdzie poprzez Lige Mistrzów konkurencja się nam mocno zawęziła

 

bzdura jakiej dawno nie slyszalem

 

skillowo nie ma i nie bylo lepszego zawodnika, nigdy

 

pele, maly diego czy cruyff to wielkie legendy i nalezy im sie szacunek, ale Messi to zdecydowanie najlepszy gracz w historii calej pilki noznej. 

 

Ma 28 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał, gdzieś mnie ten tekst elyego ominął o tym, że Messi nie strzela w reprezentacji.

 

Leo Messi: 97 meczów, 45 goli (0,464)

Diego Maradona: 91 meczów, 34 gole (0,374)

 

A mówienie, że Ronaldo ma większe sukcesy z reprą, niż Messi, to już w ogóle niezły żart, zwłaszcza po MŚ 2014 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skillowo nie ma i nie było lepszego zawodnika niż Messi

Zidane się nie urodził jeszcze?

kuchwa, nawet gruby Ronaldo w prajmie. i ukulał miszcza świata, 2 złote piłki, 3 piłkarzy roku FIFA. jego sukcesy indywidualne/klubowe to 2 bite strony a4. 

Messi jest wielki ale mówienie, że jest niezaprzeczalnie goat to tak, jakby powiedzieć, że schabowy jest niezaprzeczalnie najlepszym kotletem. 

Porównanie mieczy...

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu tych turniejach Argentyna była faworytem nr 1 bo miała absolutnie najlepszy skład

 

 

 

Realnie 5 turniejów z czego 3 w primie a bramek ma łącznie 7 na 27 meczów będąc otoczonym najlepszym pokoleniem w historii Argentyny.

 

 

  Serio?

 

Najlepsze pokolenie to chyba jesli ci chodzi o Atak bo w obronie i pomocy grali  przecietni  pilkarze 

 

Tylko Mascherano i  Di maria to klasa swiatowa a i tak Angel gra bardziej w ataku

 

 

 

Jesli chodzi o piłke klubowa to Messi niszczy Maradone ,który swoją drogą tez nic nie osiagnał na Copa America

 

 

Kozakiem byl RONALDO ale ten prawdziwy z Brazylii

Edytowane przez Matysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skillowo nie ma i nie było lepszego zawodnika niż Messi

Zidane się nie urodził jeszcze?

kuchwa, nawet gruby Ronaldo w prajmie. i ukulał miszcza świata, 2 złote piłki, 3 piłkarzy roku FIFA. jego sukcesy indywidualne/klubowe to 2 bite strony a4.

Messi jest wielki ale mówienie, że jest niezaprzeczalnie goat to tak, jakby powiedzieć, że schabowy jest niezaprzeczalnie najlepszym kotletem.

Porównanie mieczy...

Schabowy to jest niezaprzeczalnie najlepszy kotlet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.