Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

swoją drogo - jak Kobe odcinał kupony od kariery to tak samo myślałeś? :)

Kobe to Kobe, a klub to trochę inny case niż repra, gdzie Kobe klubowi się zwracał.

5 minut temu, rw30 napisał(a):

jak randomowi kibice nie ogarniają sportu i managementu gwiazd. Nie wiem jak można coś takiego w ogóle wymyślić, jeśli chcemy coś ugrać dziś czy za rok (cokolwiek to jest, nawet jeśli to jest tylko awans do ME) to tak, Lewy jest nam porzebny na boisku

Lewy w obecnej formie nie jest nam potrzebny na boisku, jeżeli twierdzisz inaczej zobacz jeszcze raz co pokazał w spotkaniach z Mołdawią, Wyspami Owczymi i Albanią.
Patrzysz po prostu na pryzmat magii nazwiska, a nie na to co Lewy obecnie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy z tego co orientuję się, wychodzi w Barcelonie w pierwszym składzie, to mi wystarcza.

Słyszałem że z Wyspami Owczymi strzelił dwie bramki, bo meczu nie oglądałem, przyznaję z dozą zadowolenia.  Więc jak ktoś ładnie tu napisał, Robert może pożegnać kadrę, kadra raczej nie powinna żegnać Roberta. No chyba że masz jakiegoś ogiera w jego miejsce, który wali bramkę za bramką w jakimś niezłym teamie, to podrzuć nazwisko, ja nie kojarzę ale PN nie śledzę bardzo blisko.

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ta, tylko on grał w Milanie przez większość kariery

elmo-shrug.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, P_M napisał(a):

Można zakończyć z klasą, dać zagrać jakiś pożegnalny mecz, ale wyjaśnić powody dlaczego nie powinien być już częścią tej drużyny. Zakończenie tego etapu nie musi wiązać się wojenką, nie wiem czemu w ten sposób to wiążesz. Inna sprawa, że Lewy dalej może w Barcie jednak pokazać, że formę odzyskał, wtedy może grać :)

Lewandowski już kilkukrotnie wspominał, że po zakończeniu kariery chciałby zostać przy sporcie i rozwijaniu polskiej piłki, więc wielce prawdopodobne, że będzie zainteresowany działaniem w strukturach PZPN. Niezależnie od tego czy Lewandowski ma ku temu niezbędne kompetencje (moim zdaniem obecnie nie), byłoby trochę słabo, gdyby zaczynał to robić z wyraźną zadrą i motywowany chęcią jakiejś osobistej vendetty. Nikomu się to nie przysłuży, a wydaje mi się, że takie zamknięcie pewnego rozdziału i wrzucenie Roberta do worka z napisem "niechciany, niepotrzebny, hamujący rozwój kadry" odbije się nam czkawką.

Jeśli Lewandowski dalej chce grać w kadrze, to nikt nie powinien mu tej drogi zamykać, bo piłkarsko się broni, a dodatkowo to nie jest tak, że blokuje on miejsce w składzie będącym w gazie kozakom. Z polskich napastników w niezłej formie jest jak zwykle Świderski, przy czym w jego przypadku obawiam się, że pozostawienie go samego na szpicy będzie błędem oraz Włodarczyk, który gra w przeciętnej lidze austriackiej i ja doskonale pamiętam jego wejście do zespołu Legii. Z sympatii dla tego chłopaka wolałbym, żeby w reprezentacji wchodził jako zmiennik, a nie był rzucany na głęboką wodę, w której prawdopodobnie się utopi i będziemy mieli piłkarza spalonego na najbliższe kilka lat. Milik póki co ława + nie da się budować składu na wiecznie kontuzjowanym zawodniku, Piątek przepadł, Buksa dopiero wraca do gry. Jak nie spojrzeć, wychodzi, że na Lewandowskiego w formie lub bez, jesteśmy obecnie niejako skazani.

To, co nastraja mnie pozytywnie w tej całej dyskusji to to, że jest kilka historycznych przykładów zespołów z +/- naszej półki, które mając jednego, dominującego lidera, nie bardzo potrafiły pokazać prawdziwy potencjał zespołu. Takim najbardziej oczywistym wydają tu Szwedzi z Ibrahimovicem, bez którego wykręcili oni świetny wynik na MŚ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym chciał bronić Santosa, ale według mnie to pierwszy do wyjebania z roboty powinien być Kulesza.,Trudno mi uwierzyć, że to Santos wymyślił powołanie I wystawienie Krychowiaka żeby mu stuknęła setka, albo że Santos wyznaczył Stasiaka na ambasadora polskiej piłki w Kiszyniowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hoolifan napisał(a):

Lewandowski już kilkukrotnie wspominał, że po zakończeniu kariery chciałby zostać przy sporcie i rozwijaniu polskiej piłki, więc wielce prawdopodobne, że będzie zainteresowany działaniem w strukturach PZPN. Niezależnie od tego czy Lewandowski ma ku temu niezbędne kompetencje (moim zdaniem obecnie nie), byłoby trochę słabo, gdyby zaczynał to robić z wyraźną zadrą i motywowany chęcią jakiejś osobistej vendetty. Nikomu się to nie przysłuży, a wydaje mi się, że takie zamknięcie pewnego rozdziału i wrzucenie Roberta do worka z napisem "niechciany, niepotrzebny, hamujący rozwój kadry" odbije się nam czkawką.

Jeśli Lewandowski dalej chce grać w kadrze, to nikt nie powinien mu tej drogi zamykać, bo piłkarsko się broni, a dodatkowo to nie jest tak, że blokuje on miejsce w składzie będącym w gazie kozakom. Z polskich napastników w niezłej formie jest jak zwykle Świderski, przy czym w jego przypadku obawiam się, że pozostawienie go samego na szpicy będzie błędem oraz Włodarczyk, który gra w przeciętnej lidze austriackiej i ja doskonale pamiętam jego wejście do zespołu Legii. Z sympatii dla tego chłopaka wolałbym, żeby w reprezentacji wchodził jako zmiennik, a nie był rzucany na głęboką wodę, w której prawdopodobnie się utopi i będziemy mieli piłkarza spalonego na najbliższe kilka lat. Milik póki co ława + nie da się budować składu na wiecznie kontuzjowanym zawodniku, Piątek przepadł, Buksa dopiero wraca do gry. Jak nie spojrzeć, wychodzi, że na Lewandowskiego w formie lub bez, jesteśmy obecnie niejako skazani.

To, co nastraja mnie pozytywnie w tej całej dyskusji to to, że jest kilka historycznych przykładów zespołów z +/- naszej półki, które mając jednego, dominującego lidera, nie bardzo potrafiły pokazać prawdziwy potencjał zespołu. Takim najbardziej oczywistym wydają tu Szwedzi z Ibrahimovicem, bez którego wykręcili oni świetny wynik na MŚ. 

Problemem z Lewandowskim jest to, że on chce rządzić drużyną - i jako kapitan powinien  - ale zarządza nią źle. Wzajemne oskarżenia o kłamstwa, brak odwagi aby pewne rzeczy rozwiązać - powiedzieć wprost (sytuacja z premią) I o ile sportowo Lewandowski się broni to pozostawienie go w roli kapitana jest moim zdaniem błędem.  Bo mam wrażenie, że zamiast budować to on rozwala kadrę od środka. Niezależnie od tego czy ma rację czy nie. 

Kiedyś z kadry Francji wywalili Cantonę i wyszło im to tylko na dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Sebastian napisał(a):

Kiedyś z kadry Francji wywalili Cantonę i wyszło im to tylko na dobre. 

Szwedzi też nie mieli odwagi wyjebać Zlatana i jego ostatnie lata w kadrze to porażka dla całej drużyny i do dzisiaj żałują, że nie zrobili tego wcześniej. 

Czy wystawiając młody skład nie wygralibyśmy 2:0 z Wyspami Owczymi i lepiej powalczyli z Albanią? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc w porównaniu do koszykówki to beka jak ta piłka nożna jest zarządzana. domniemywam, że przez to jak koszykówka w Polsce jest niszowym sportem to decyzje są prowadzone spokojnie, analitycznie, procesowo ( przynajmniej w jakimś zakresie ) a w piłce nożnej to jak zarządzenie na wniosek reakcji plebsu. 

Kulesza mimo że nie jest z mojej bajki to zrobił najlepiej co mógł. narzekacie na trenerów? załatwiłem hajs na najlepszego i najdroższego trenera na rynku -> odpierdolcie się 

a plebs narzeka na to że trener słaby bo chłopakom mniej się chciało skakać i biegać niż zawodnikom z Mołdawii, Wysp Owczych czy Albanii. 

 

no k**** kibice polskiej piłki nożnej w Polsce plus dziennikarze to adekwatny poziom do obecnego stanu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.