Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

a jak mówiłem po miszczostwach że my nie jesteśmy tacy dobrzy i żeby się cieszyć z wyjścia z grupy to pisaliście, że przecież repra super, i połowa meczu z Francjo i w ogóle że tylko Michniewicz nas hamował w drodze na światowe szczyty

tzn nie uważam, że jesteśmy też tacy choojowi jak to ostatnio wygląda, but still, reality check

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

img_1_1694450629868.jpg

Jak to on? Przecież to kibice i Lewandowski. Zamiast śmieszkować lepiej przeproś.😉

1 minutę temu, rw30 napisał(a):

a jak mówiłem po miszczostwach że my nie jesteśmy tacy dobrzy i żeby się cieszyć z wyjścia z grupy to pisaliście, że przecież repra super, i połowa meczu z Francjo i w ogóle że tylko Michniewicz nas chamował w drodze na światowe szczyty

No miałeś rację ale jakby nie byłeś w tym jedyny. Ten awans a raczej jego styl wywołał mieszane uczucia i krytyków nie brakowało, chociaż najczęściej byli nazwani smutasami i innymi głupszymi epitetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ja już nie pamiętam dobrze i nie chce mi się sprawdzać, ale jak na moje to już od Meksyku był hejt, że c***a gramy i tylko postawa Szczęsnego budziła optymizm

Bo c***a graliśmy i mieliśmy szczęście. Kurde od końcówki kadencji Sousy gówno gramy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał(a):

Bo c***a graliśmy i mieliśmy szczęście. 

Gdybyśmy mieli szczęście to Lewandowski by nie zawalił karnego z Meksykiem i przed meczem z Argentyną mielibyśmy 6 pktów. 

5 minut temu, Sebastian napisał(a):

Kurde od końcówki kadencji Sousy gówno gramy

Jasne, a Szwecja wyeliminowała się sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jack napisał(a):

Jasne, a Szwecja wyeliminowała się sama

bez przesady, to była najsłabsza Szwecja od lat, mająca gracza z eklapy w pierwszym składzie, aktualnie taka Austra leje ją do zerka

23 minuty temu, jack napisał(a):

Gdybyśmy mieli szczęście to Lewandowski by nie zawalił karnego z Meksykiem i przed meczem z Argentyną mielibyśmy 6 pktów

jaką rolę odgrywa szczęście w sytuacji gdy Lewandowski wykonał najgorszy karny w karierze zapominając jak to zawsze robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie nowego trenera

- niepowoływanie Lewego, jeżeli ten w dalszym ciągu w Barcelonie będzie pokazywał taką formę jak dotychczas u nas i w swoim klubie. Gość ma 35 lat, zaraz 36 i nie wnosi nic do tego składu w swojej obecnej formie, a atmosfera z nim jest delikatnie mówiąc gęsta, a też nauczyciel/mentor to rola nie dla niego. Nie wiem kto za niego na już, ale jakbym był na miejscu prezesa PZPN to myślałbym przyszłościowo i starał się odmłodzić kadrę. Wiadomo, że Krychowiaki, Gliki i inne Grosickie nie powinny nawet powąchać ławki tej reprezentacji. Oni wszyscy będą tylko gorsi za rok na docelowej imprezie, jeżeli jakimś cudem dostaną się na turniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, P_M napisał(a):

niepowoływanie Lewego, jeżeli ten w dalszym ciągu w Barcelonie będzie pokazywał taką formę jak dotychczas u nas i w swoim klubie

chyba nie za bardzo ogarniasz co się dzieje 

Lewy i tak zakończy karierę w reprze po eliminacjach lub po ME, a na chwilę obecną żaden inny napastnik nie jest w znacząco lepszej formie, dość powiedzieć, że Milik rozegrał 49 minut w 3 meczach Serie A

jedyny napastnik notujący dobre cyfry to Włodarczyk w lidze austriackiej, ale on nawet nie dostał jeszcze powołania

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jaką rolę odgrywa szczęście w sytuacji gdy Lewandowski wykonał najgorszy karny w karierze zapominając jak to zawsze robił?

Jak Lewandowski marnuje karnego to tracimy pewne 6 punktów, które z przebiegu meczów w pełni Nam się należało.

Jak Szczęsny broni karnego Arabii Saudyjskiej to jest to geniusz Michniewicza.

I czego nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

chyba nie za bardzo ogarniasz co się dzieje 

Lewy i tak zakończy karierę w reprze po eliminacjach lub po ME, a na chwilę obecną żaden inny napastnik nie jest w znacząco lepszej formie, dość powiedzieć, że Milik rozegrał 49 minut w 3 meczach Serie A

Czego nie ogarniam? 

Bo to, że Lewy jest w c***owej formie obaj się zgadzamy, to ze po El lub po Me zakończy z własnej woli karierę w reprze, to też się zgadzamy. Po prostu uważam, że Robert w obecnej formie jest niewarty spotu, bo atmosferę pogarsza, a potencjału na przyszłość ze względu na wiek też nie ma.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, P_M napisał(a):

Zadanie nowego trenera

- niepowoływanie Lewego, jeżeli ten w dalszym ciągu w Barcelonie będzie pokazywał taką formę jak dotychczas u nas i w swoim klubie. Gość ma 35 lat, zaraz 36 i nie wnosi nic do tego składu w swojej obecnej formie, a atmosfera z nim jest delikatnie mówiąc gęsta, a też nauczyciel/mentor to rola nie dla niego. Nie wiem kto za niego na już, ale jakbym był na miejscu prezesa PZPN to myślałbym przyszłościowo i starał się odmłodzić kadrę. Wiadomo, że Krychowiaki, Gliki i inne Grosickie nie powinny nawet powąchać ławki tej reprezentacji. Oni wszyscy będą tylko gorsi za rok na docelowej imprezie, jeżeli jakimś cudem dostaną się na turniej.

Wydaje mi się, że z szacunku dla historii zapisanej w kadrze przez Lewandowskiego, o dalszej grze w reprezentacji powinien zadecydować sam Robert, a nie trener, który przyjdzie tu nastawiony na robienie czystki. Jasnym jest, że koncepcja budowania reprezentacji w oparciu o/wokół Lewandowskiego nie ma już sensu, ale o ile w przypadku Krychowiaka czy Grosickiego taki brak powołania nie razi, o tyle w przypadku Roberta miałbym nadzieję na rozwiązanie tej sprawy z klasą, a nie kolejną, niepotrzebną nam wojenkę w mediach. Osobiście nigdy nie byłem wielkim fanem Lewandowskiego (choć doceniam, że w swoim primie był bestią), więc teoretycznie nie powinno mi na tym jakoś szczególnie zależeć, ALE słabo by to o nas świadczyło, gdyby wrzucić go do jednego worka z ludźmi, którzy obecnie mieliby problem z wywalczeniem pierwszego składu w Legii, Rakowie czy Lechu Poznań*.

 

*tak, specjalnie nie dałem tu Pogoni

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał(a):

Bo to, że Lewy jest w c***owej formie obaj się zgadzamy, to ze po El lub po Me zakończy z własnej woli karierę w reprze, to też się zgadzamy. Po prostu uważam, że Robert w obecnej formie jest niewarty spotu, bo atmosferę pogarsza, a potencjału na przyszłość ze względu na wiek też nie ma

Nie rozumiesz chyba podstawowej rzeczy, że on jest kapitanem i twarzą tej generacji, musiałby by chyba bzyknąć żonę kolegi z zespołu by nie dostać powołania. To by był dopiero plot twist zważywszy na ostatnie ploteczki.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hoolifan napisał(a):

Wydaje mi się, że z szacunku dla historii zapisanej w kadrze przez Lewandowskiego, o dalszej grze w reprezentacji powinien zadecydować sam Robert, a nie trener, który przyjdzie tu nastawiony na robienie czystki. Jasnym jest, że koncepcja budowania reprezentacji w oparciu o/wokół Lewandowskiego nie ma już sensu, ale o ile w przypadku Krychowiaka czy Grosickiego taki brak powołania nie razi, o tyle w przypadku Roberta miałbym nadzieję na rozwiązanie tej sprawy z klasą, a nie kolejną, niepotrzebną nam wojenkę w mediach.

Można zakończyć z klasą, dać zagrać jakiś pożegnalny mecz, ale wyjaśnić powody dlaczego nie powinien być już częścią tej drużyny. Zakończenie tego etapu nie musi wiązać się wojenką, nie wiem czemu w ten sposób to wiążesz. Inna sprawa, że Lewy dalej może w Barcie jednak pokazać, że formę odzyskał, wtedy może grać :)

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nie rozumiesz chyba podstawowej rzeczy, że on jest kapitanem i twarzą tej generacji

twarzą generacji, której czas się kończy/skończył. Granie w kadrze za zasługi nie przyniesie nam profitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to kurde nie wiem, ale jakieś 'nie powołujmy Lewandowskiego' albo 'Trener Hiszpanów to by zayebał w ryja Schroederowi jakby ten go nie słuchał, a obecny trener Niemców tylko go lajtowo popchnął' to pokazuje, jak randomowi kibice nie ogarniają sportu i managementu gwiazd. Nie wiem jak można coś takiego w ogóle wymyślić, jeśli chcemy coś ugrać dziś czy za rok (cokolwiek to jest, nawet jeśli to jest tylko awans do ME) to tak, Lewy jest nam porzebny na boisku, a że nie jest liderem jak Messi czy inny (ten włoski pomocnik co grał długo w Milanie a potem jeszcze dłużej w Juve,  wyleciało mi nazwisko), to pokazuje, jakie my mamy wymagania.

 

w ogóle głosy 'wywalić wszystkich, odmłodzić i budować' co parę lat to jest taki folklor kibicowski że LOL i buahaha do sześcianu. Majo grać najlepsi, tylko grać tak ja potrafio, a nie grać tak, by zwolnić trenera, co zdaje się mieć miejsce, i tyle.

I nie, Krychowiaka nie uważam za najlepszego żeby ktoś nie zripostował zabawnie zaraz.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał(a):

twarzą generacji, której czas się kończy/skończył. Granie w kadrze za zasługi nie przyniesie nam profitów.

ale to wszyscy wiedzą zostało ledwie kilka spotkań zapewne i będziesz miał to czego się że tak domagasz 

swoją drogo - jak Kobe odcinał kupony od kariery to tak samo myślałeś? :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.