Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli będzie opcja, to się kogoś kupi, jeśli nie, to nie będzie tragedii, bo kilku graczy wraca z wypożyczeń.

 

 

z tego co ja widziałem to Alves na wylocie był.

a formę to może i ma, ale na przestrzeni całego sezonu był zwyczajnie słaby, jak na to co grał w poprzednich latach.

 

Właśnie na przestrzeni sezonu był zwyczajnie świetny.

 

Ciekawostka: Alves ma więcej asyst w karierze od Zidane'a :)

 

 

Bartra i Mathieu... serio? w sumie to Vermaelen jeszcze jest. ja mówię o poważnym partnerze dla Pique.

 

A co masz do zarzucenia Bartrze oraz Mathieu? Vermaelena nie traktuję jako aktywnego gracza póki co.

 

 

Mascherano z MŚ biorę o każdej porze ponad każdym. Też mnie drażni, ale mniej niż płaczek Busquets.

 

Ale MŚ były rok temu, a Busquets znów wymiata. Polecam dwumecz z PSG, mecz z Bayernem i ważniejsze mecze Barcy w lidze. Odpowiedni gracz na odpowiednim miejscu i nie ma opcji, żeby po tym sezonie odszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam piątaka, że Busqets odejdzie  :onthego:

 

Dobry zakład, ale mam lepszy. Durant za moment przejdzie Wolves a LeBron James do Kings. Stawiam piątaka.

 

Już mi się nawet nie chce na temat Sergio pisać, temat odejścia Hiszpana czy nawet stawianie Masche ponad Busim na pozycji DM-a może zaistnieć tylko w gronie nieoglądających regularnie Barcelony, po prostu. Wątek poważny jak ewentualna dyskusja nad odejściem przykładowego Pique.

 

Ale wczoraj czy tam przedwczoraj przeczytałem też, że Pep szczur znowu opuszcza tonący (sic!) okręt i spierdala do City a Klopp wali do Bayernu, takie hity się szykują a ja znowu będę żył w innym świecie i u mnie będzie inaczej :/ Muszę kiedyś trafić na ten peron 9 i 3/4 czy gdzie to jest.

 

Verratti byłby ideałem, ale trudno uwierzyć w taki transfer, ban mimo wszystko sporo utrudnia bo niby można kogoś kupić i wypożyczyć na pół roku, ale takie manewry raczej nie przejdą z udziałem tych najlepszych zawodników a przynajmniej nie z Włochem, dla niego to słaba opcja. Prędzej wybierze kogoś innego albo zostanie w PSG. Najlepiej to drugie, niech poczeka jeszcze rok :tongue:

 

Także wszelkie transfery przychodzące należy rozpatrywać pod kątem takich kombinacji, możemy kupić kogo chcemy, ale gracz będzie rejestrowany w styczniu, ilu gości na to pójdzie? To nie jest niemożliwe, ale mało prawdopodobne moim zdaniem.

 

Alves ma już swoje lata, wygrał wszystko i trochę a więc jego gra wygląda jak wygląda, wyraźnie spina się na najważniejsze mecze i wtedy można na niego liczyć, w pozostałych meczach bywa różnie, ale w tym przypadku problemem nie jest jego forma a wiek i zarobki. Lepiej grać nie będzie (dużo gorzej też nie, wzór profesjonalisty pod względem czysto sportowym), zarabia bardzo dużo i bardzo dużo zarabiać będzie. Jeżeli przyjmie umowę 1+1 to nie ma się co zastanawiać (ban robi tutaj robotę), ale obawiam się, że będąc pod ścianą zgodzimy się na 2+1...

 

Kadrowo jesteśmy w stanie przeżyć kolejny sezon bez letnich transferów, poważnym problemem będzie odejście Xaviego, tego się już niestety powstrzymać nie da. Zawodnicy powracający z wypożyczeń nie wypełnią tej luki, ale jakoś trzeba sobie poradzić. Wyobrażam sobie kilka ratunkowych wariantów w razie większych kłopotów, ale za wcześnie by o tym pisać.

 

W temacie transferów wychodzących również nie spodziewałbym się dużego ruchu. Nie licząc Xaviego to być może zaistnieje temat wyprowadzki Pedro, ale to nic pewnego. FFP nas w żaden sposób nie blokuje póki co.

 

Z perspektywa kibica Barcelony to będzie bardzo ciekawe okienko. Z jednej strony przykro będzie patrzeć na umykające kąski a z drugiej każdy, który nie umknie to już będzie coś :onthego:  Grubo szyć powinniśmy w lecie 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iniesta to będzie kliniczny przypadek gościa, który wpływ na grę i sukcesy swoich ekip miał bardzo duży, ale bramek strzelać nie potrafił i nawet znane wyjątki tego nie obalą. Ja się przyzwyczaiłem, ale nie dziwi mnie kiedy ludzie kręcą głowami patrząc na jego 'totale' jeśli chodzi o bramki i asysty. Tych pierwszych bardzo mało a i w ostatnich podaniach nie ma jakiegoś szału. Taki grajek.

Ramos druga strona medalu, obrońca, ale przy SFG to jednoosobowy odział szturmowy.

 

Real na środę podobno ma wyjść bardzo ofensywnie, pewnie bez DM-a i Ramosa w pomocy. Nabuzowani po Valencii mogą się przejechać po Juve, jeżeli rzeczywiście wyjdą wszystkimi armatami ofensywnymi to stawiam 3-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogba 4 minuty- 4 straty. nice ;]

w II polownie

 

edit: musze przyznać że postawa krystynki mnie zastnanawia. Muszo strzelić 2 bramki, a CR chyba parzy piłka na dodatek fatalnie sie ustawia w ataku. BLEH 

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.