Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Sebastian napisał(a):

Ktoś to łyka ? Serio ? 

co Ty, w rzeczywistości latały maczety, a typek tak saplenić to się w tydzień uczył by wyglądać wiarygodnie, zęby wybili mu tylko dla efektu, Komara nawet tam nie było tylko jeździł na karuzeli wioche dalej trzeźwiutki jak niemowle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kuba2419 napisał(a):

Końcówka okienka transferowego zapowiada się ciekawie :) PSG muszą poczekać przynajmniej pół roku na swojego następcę Neymar, Kolo Miami zostaje w Niemczech, Regulion i Amrabat w MU, Jako Felix wylądował w Barcelonie i wydaje się że dopna transfer...Duvan Zapata zmienia Atlsnte na Toruń, ciekawy i dobry ruch Torino :) Andy Carrol w Amiens😅 Salah dostał ofertę od Arabów, 4 lata za 500/600mln🤦🤯

Do tego ponoć Liverpool odrzucił £150mln za Salaha 🤯

Ansu Fati w Brighton, Cancelo w Barcelonie przy czym Garcia leci do Girony która kontroluje City group 😅

Z tych wszystkich transferów najbardziej randomowy jest chyba Bonucci w Unionie xd 

btw Barca jak na finansowa ruinę całkiem przyjemne okienko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnosicie wrażenia, że Santos ma tę robotę w pompie? 

Już nawet nie chce go rozliczać z reformy systemu szkolenia. Chodzi mi o to, że żaden z niego lider. W mediach gracze wypowiadają się jeden o drugim, a koleś stoi gdzieś z boku. Szczęsny zrobił spotkanie integracyjne - bez trenera. Magazyny sportowe - czy to w necie, radio, gazetach czy tv - głos zabierają gracze, Santosa nie ma. Styl raczej średni, jeżeli chodzi o personalia, to odkrył Krychowiaka i Grosickiego, a inspiracja czy mental - to serio dramat. Pamiętam jak w finale Euro 2016, przy linii bocznej szalał, CR, który musiał zejść z kontuzją. Myślałem wtedy, że robi to, żeby wykreować siebie jako ojca sukcesu. Ale jak patrzę teraz na Santosa, to może faktycznie drużyna wtedy tego potrzebowała.

Don Leo to on nie jest 😕

Już nawet Czesław starał się bardziej pokazać, że to ogarnia. Mimo, że Mateusz i Szymon nie pomagali

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie odnosicie wrażenia, że Santos ma tę robotę w pompie?

Widać po nim iż męczy go ta robota, ostatnio pisałem ze znajomymi na ten temat to powiedziałem, że zobaczycie iż znów rok zakończymy szukając nowego trenera i prawdę mówiąc jeśli wtopimy z Wyspami czy Albanią to będzie bardzo blisko aby tak się stało. Ogólnie ta kadra to jest tragikomedia Prezes Kulesza, który jest wieśniakiem do kwadratu, Lewy, który mentalnie zaczyna być pizdą i który nie powinien mieć opaski kapitana a do tego trener, który wie, że popełnił błąd zgadzając się na rolę selekcjonera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie odnosicie wrażenia, że Santos ma tę robotę w pompie?

Przychodzi 70-letni koleś, który był na poziomie na jakim polska piłka pewnie nigdy nie będzie, myśli sobie, że popracuje z fajną reprezentacją, obskoczy jakieś Euro, popracuje z Lewandowskim. 

A tu pyk, Kulesza - Stasiak - dalej premie - patologiczna atmosfera - polscy piłkarze, którzy potrafią się zesrać mając 2-0 z Mołdawią. 

Typ ma pewnie dobrą bekę. Pewnie na jego miejscu też bym miał takie ,,dobra, skupię się na trenowaniu i może coś wyrzeźbię z tego gówna, a jak nie, to c*** tam". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie wrażenie, że Polska Liga zrobiła się bardziej profesjonalna? A reprezentacja się cofa?

 

Fajne rzeczy dzieją się w Lublinie, gdzie trener z dobrym warsztatem wprowadził profesjonalne nawyki i funkcjonowanie klubu i Motor w krótkim czasie z ogona 2 ligi wskoczył na lidera 1 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Kirylow napisał(a):

Też macie wrażenie, że Polska Liga zrobiła się bardziej profesjonalna? A reprezentacja się cofa?

 

Fajne rzeczy dzieją się w Lublinie, gdzie trener z dobrym warsztatem wprowadził profesjonalne nawyki i funkcjonowanie klubu i Motor w krótkim czasie z ogona 2 ligi wskoczył na lidera 1 ligi.

Feio fajny. Bardzo zaangażowany, perfekcjonista. Były plany nawet, żeby był asystentem Santosa. Tylko też miał epizod, że jakiemuś kierownikowi czy dyrektorowi tak odwinął, że w szpitalu wylądował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Borku? Kiedyś uważałem go za mega profesjonalnego dziennikarza oraz zdecydowanie najlepszego komentatora a gość jak wpadł w ten karuzele mediów społecznościowych i szamba zwanym Kanałem Sportowym to facet jest zwykłym prostakiem. Przesadzam czy sami macie takie odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirylow napisał(a):

Też macie wrażenie, że Polska Liga zrobiła się bardziej profesjonalna? A reprezentacja się cofa?

 

Fajne rzeczy dzieją się w Lublinie, gdzie trener z dobrym warsztatem wprowadził profesjonalne nawyki i funkcjonowanie klubu i Motor w krótkim czasie z ogona 2 ligi wskoczył na lidera 1 ligi.

Niestety to, że Motor w tak "szybki" i "prosty" sposób zmienia sie z dołów 2 ligi na lidera 1 to tylko pokazuje jak słaba jest nasza liga. Wystarczy trochę kasy i profesjonalizmu i mamy top ekipę w Polsce...

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

Co sądzicie o Borku? Kiedyś uważałem go za mega profesjonalnego dziennikarza oraz zdecydowanie najlepszego komentatora a gość jak wpadł w ten karuzele mediów społecznościowych i szamba zwanym Kanałem Sportowym to facet jest zwykłym prostakiem.

Mati zawsze był prostakiem (jeśli ktoś miał go okazje poznać poza ekranem) - jemu bliżej do "bohaterów" Vegi niż profesjonalnego dziennikarza. Kołtoń nie bez powodu od niego sie zdystansował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

Co sądzicie o Borku? Kiedyś uważałem go za mega profesjonalnego dziennikarza oraz zdecydowanie najlepszego komentatora a gość jak wpadł w ten karuzele mediów społecznościowych i szamba zwanym Kanałem Sportowym to facet jest zwykłym prostakiem. Przesadzam czy sami macie takie odczucia?

Może po prostu ten szerszy dostęp do jego osoby pokazał jakim człowiekiem jest na co dzień. Na instastory zadowolony wrzucił tekst do żony, że 'ktoś ją musiał zajechać' bo wygląda na zmęczoną raczej nie przez to, że założył kanał na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

Co sądzicie o Borku? Kiedyś uważałem go za mega profesjonalnego dziennikarza oraz zdecydowanie najlepszego komentatora a gość jak wpadł w ten karuzele mediów społecznościowych i szamba zwanym Kanałem Sportowym to facet jest zwykłym prostakiem. Przesadzam czy sami macie takie odczucia?

Nigdy nie uważałem go za mega profesjonalnego dziennikarza, zwłaszcza jego wejście w sporty walki było sztuczne i nigdy do końca tych dyscplin od strony merytorycznej nie czuł, natomiast potrafi się przygotować, żeby tuszować swoje braki. Paradoksalnie jednak jego obecność w KS, pokazuje, że w dużej mierze ma wywalone na wszystko i co musiał zrobić to już zrobił, a teraz pozwala sobie na luz i chillout, ergo czasami wychodzi z niego prosty facet z Dębicy, nie mam mu tego za złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.