Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Już jest mowa o tym, że Pogba może przejść do City. Stać ich na drogie zakupy więc izzi panowie. Szejkowie ogarną mu ekipę do grania.

Najpierw muszą dobrze posprzedawać, żeby FFP ich nie ścięło. 

 

Pep pierwszy raz musiałby budować prawie od zera, to nie może się udać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busquetsa nie znoszę, niech spieprza, nie chcę płaczka w Juve.

 

Ale z drugiej strony - jeśli dopłata będzie solidna, to trzeba brać. Barca rozrzutna była ostatnio, Juve odrzuciło 80M za Pogbę, niech dobije do 90M. Spokojnie 50M (a może i więcej) + Busquets dałoby się wyciągnąć. Do tego opchnąć gdzieś Llorente (bo kiepski) i Moratę (bo ma hype i można za niego dostać więcej niż wart) i dać Tevezowi porządnego partnera z przodu i zorganizować następcę Pirlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli FFP będzie równało się karze typu 50M, a szejkowie za dużo kasy mają, to jakie to ma znaczenie?

Takie, że na karze finansowej by się nie skończyło. 

Gdyby chodziło tylko o pieniądze, to PSG by się tak nie bało FFP w ostatnim czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busquetsa nie znoszę, niech spieprza, nie chcę płaczka w Juve.

 

Ale z drugiej strony - jeśli dopłata będzie solidna, to trzeba brać. Barca rozrzutna była ostatnio, Juve odrzuciło 80M za Pogbę, niech dobije do 90M. Spokojnie 50M (a może i więcej) + Busquets dałoby się wyciągnąć. Do tego opchnąć gdzieś Llorente (bo kiepski) i Moratę (bo ma hype i można za niego dostać więcej niż wart) i dać Tevezowi porządnego partnera z przodu i zorganizować następcę Pirlo.

 

Niezbyt jasno się wyraziłem, bo raczej chodziło mi o takie transakcje:

 

Barcelona daje 80-90 za Pogbę i ten przechodzi na Cam Nou

City lub PSG daje 40-50 mln za Busiego i ten ląduje u szejków

Toure przechodzi za 40-50 do Interu

Juve musi kogoś skusić, a kasa będzie do wydania

 

Jeżeli wymiana w Barcelonie Busiego na Pogbę ma wynieść tak naprawdę ok. 40 mln to wchodzę w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie, że na karze finansowej by się nie skończyło. 

Gdyby chodziło tylko o pieniądze, to PSG by się tak nie bało FFP w ostatnim czasie. 

myślisz, że UEFA posunęłaby się do wykluczenia z pucharów drużyny naszpikowanej gwiazdami? a widmo utworzenia własnej ligi przez największe kluby?

 

Niezbyt jasno się wyraziłem, bo raczej chodziło mi o takie transakcje:

 

Barcelona daje 80-90 za Pogbę i ten przechodzi na Cam Nou

City lub PSG daje 40-50 mln za Busiego i ten ląduje u szejków

Toure przechodzi za 40-50 do Interu

Juve musi kogoś skusić, a kasa będzie do wydania

 

Jeżeli wymiana w Barcelonie Busiego na Pogbę ma wynieść tak naprawdę ok. 40 mln to wchodzę w to.

teraz kumam. Busquets pewnie i tak by za dużo kasy zawołał jak dla Juve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca powinna poszukać fajnego, młodego środkowego obrońcy, żeby Masche mogl grać DP, a nie SO. 

 

Pogba jest generalnie również kuszący, choć obawiam się, że w Barcy nie byłby takim wymiataczem jak w Juve. Za dużo gęb do wykarmienia jedną piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busquetsa nie znoszę, niech spieprza, nie chcę płaczka w Juve.

 

Ale z drugiej strony - jeśli dopłata będzie solidna, to trzeba brać. Barca rozrzutna była ostatnio, Juve odrzuciło 80M za Pogbę, niech dobije do 90M. Spokojnie 50M (a może i więcej) + Busquets dałoby się wyciągnąć. Do tego opchnąć gdzieś Llorente (bo kiepski) i Moratę (bo ma hype i można za niego dostać więcej niż wart) i dać Tevezowi porządnego partnera z przodu i zorganizować następcę Pirlo.

 

 

Jeśli myślisz, że Barca odda defensywnego pomocnika, który idealnie do nich pasuje to jesteś w błędzie. Oglądam prawie wszystkie mecze Barcy i Busi jest tam absolutnie kluczowym gościem w środku pola. Aktualnie nie widzę lepszego DM'a dla Barcy.

 

Ja do Pogby (w Barcelonie) do końca przekonany nie jestem. Wolałbym Verrattiego ale wiem, że gość jest nie do wyciągnięcia z PSG.

 

 

 

 

 

Barca powinna poszukać fajnego, młodego środkowego obrońcy, żeby Masche mogl grać DP, a nie SO.

 

 

Masche na DP w Barcelonie to jedna z ostatnich rzeczy jaką chciałbym widzieć regularnie ;).

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż Verratti do Barcy mi pasuje Kovacić, który jest do wyjęcia z Interu (FFP, Yaya), ale Verratti też by się nadał.

 

Racja, Barca nie ma (teoretycznie) powodu, żeby oddać Busquetsa, ale a) FPP B) Mascherano na DM c) trzeba kupić następców Alvesa i Xaviego i partnera dla Pique. Ponadto, będzie nowy prezydent, pewnie nowy trener, będą ruchy.

 

Stawiam piątaka, że Busqets odejdzie  :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to a) Barca ma zakaz transferowy b.) Busquets jest lepszy niż Masche na DM c) Alves prawdopodobnie zostaje, a formę ma genialną d) na środek są Bartra, Mathieu i Masche oprócz Pique e) Xavi pewnie odejdzie i tutaj zgoda, że trzeba kogoś kupić.

 

Ja mogę się założyć o więcej, że Busquets zostanie. 

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim poście punkt a) wyklucza się z punktem e)

 

Alves jest w formie ale to nie gwarantuje mu miejsca w podstawowym składzie na nowy sezon.

Do tego Barca zaoferowała mu coś na zasadzie 1+1 co akurat średnio mu pasuje bo sama powiedział, że w jego wieku szuka stabilizacji. Z drugiej strony jego rodzina bardzo chce w Katalonii zostać. Ciekawe jak to rozwiążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja widziałem to Alves na wylocie był.

a formę to może i ma, ale na przestrzeni całego sezonu był zwyczajnie słaby, jak na to co grał w poprzednich latach.

 

poza tym - zakaz jest tylko na transfery do klubu, nie z niego, czy się mylę?

 

Bartra i Mathieu... serio? w sumie to Vermaelen jeszcze jest. ja mówię o poważnym partnerze dla Pique.

 

Mascherano z MŚ biorę o każdej porze ponad każdym. Też mnie drażni, ale mniej niż płaczek Busquets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.