Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał(a):

https://sport.fakt.pl/pilka-nozna/jak-zostal-pobity-bramkarz-puszczy-oto-relacja-swiadka-wydarzen/5mh2k6l

Ja czytałem tą wersję, bardzo ciekawe, bo link, który wkleiłeś to jest kopia wcześniejszego zeznania strażaka z faktu. 

z małą wstawką, której nie ma w oryginale. 

Cytat

Wielu internautów, szczególnie związanych z Wisłą Kraków, podkreślało w internecie, że przyczyną konfliktu nie były utarczki klubowe, a partnerka Komara.

Żadnej wzmianki od strażaka, że mogło chodzić o dziewczynę, tylko jacyś internauci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fluber napisał(a):

Nie wiem skąd Barca wzięła tego yamala, ale tak dobrego 16-latka w pilce nożnej jeszcze nie było 

Lukaku :)

Robben, Rooney, Milner też szybciutko zaczynali, ale to już na tyle dawno, że trzeba, by sobie to odświeżyć, choć w przypadku takiego Rooneya to kojarzę, że raczej był efekt wow od razu. 

Btw, nie wiem czy kojarzysz tego Arde Gulera, który przyszedł do Realu niedawno (niestety kontuzjowany na razie). Też niezły kozak, jestem fanem jego talentu. Pierwszy raz widziałem go już dość dawno i było widać, że chłopak ma papiery na wielkie granie i któryś z dużych klubów szybko go zgarnie. 

Zaire-Emery jeszcze, chłopak od poprzedniego sezonu gra całkiem sporo w PSG i teraz jak widziałem trochę meczyk z Lens to naprawdę grajek jest dobry z niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Lukaku :)

Robben, Rooney, Milner też szybciutko zaczynali, ale to już na tyle dawno, że trzeba, by sobie to odświeżyć, choć w przypadku takiego Rooneya to kojarzę, że raczej był efekt wow od razu. 

Michael Owen? On chyba nie mając skończonych 18 lat był królem strzelców Premier League. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Lukaku :)

Robben, Rooney, Milner też szybciutko zaczynali, ale to już na tyle dawno, że trzeba, by sobie to odświeżyć, choć w przypadku takiego Rooneya to kojarzę, że raczej był efekt wow od razu. 

Btw, nie wiem czy kojarzysz tego Arde Gulera, który przyszedł do Realu niedawno (niestety kontuzjowany na razie). Też niezły kozak, jestem fanem jego talentu. Pierwszy raz widziałem go już dość dawno i było widać, że chłopak ma papiery na wielkie granie i któryś z dużych klubów szybko go zgarnie. 

Zaire-Emery jeszcze, chłopak od poprzedniego sezonu gra całkiem sporo w PSG i teraz jak widziałem trochę meczyk z Lens to naprawdę grajek jest dobry z niego. 

Robben i Rooney dobre przykłady - choć Robbena to jako 17latka bardziej pamietam :D 

Rooney wiadomo, od razu wszedł i przypierdolil te bramkę z Arsenalem co ją potem w Teleexpresie pokazywali :) 

Piekne czasy Evertonu z Moyesem na ławce, Gravesenem i Radzinskim w składzie ;) 

Milner to nie wiem czy akurat ta klasa gracza, to raczej taki Ariel Borysiuk na sterydach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

przeciwko Legii debiutował ostatnio taki 15-latek z Górnika Zabrza i teraz pyka w Milanie chyba. Stelmalczyk?

Stalmach i pamiętam, że udźwignął ten mecz ładnie. Ale to już 2 lata temu prawie, jak ten czas zapierd... :)

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Milner to nie wiem czy akurat ta klasa gracza, to raczej taki Ariel Borysiuk na sterydach :D

łapu-capu alert! XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

 

łapu-capu alert! XD

haha wiadomo ze nie chodziło mi o to, ze to lepszy Ariel Borysiuk, tylko o to, ze nigdy nie był to gracz z potencjałem top50 na świecie, w przeciwieństwie do pozostałych wymienionych :D 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Theo Walcott? ;)

no tu jest akurat takie 50/50

Thei super, ale w sumie on od razu był nieco ograniczony- coś jak Aaron Lennon :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Lukaku :)

Robben, Rooney, Milner też szybciutko zaczynali, ale to już na tyle dawno, że trzeba, by sobie to odświeżyć, choć w przypadku takiego Rooneya to kojarzę, że raczej był efekt wow od razu. 

Btw, nie wiem czy kojarzysz tego Arde Gulera, który przyszedł do Realu niedawno (niestety kontuzjowany na razie). Też niezły kozak, jestem fanem jego talentu. Pierwszy raz widziałem go już dość dawno i było widać, że chłopak ma papiery na wielkie granie i któryś z dużych klubów szybko go zgarnie. 

Zaire-Emery jeszcze, chłopak od poprzedniego sezonu gra całkiem sporo w PSG i teraz jak widziałem trochę meczyk z Lens to naprawdę grajek jest dobry z niego. 

Tak, lukaku to dobry przykład chociaż to wciąż liga belgijska a nie Barcelona. Ten Emery już lepszy. Reszta to już później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mayor napisał(a):

Policja podlega władzy, a Kaczyński lubi kiboli bo ułożyli piosenkę "Donek matole" , dlatego są nietykalni

Lepiej używać frazy ,,Donald ma Tole". Po 15 października może wróci wolność ,demokracja oraz niezawisłe sądy i wtedy za tak ordynarny tekst ,,Donald matole" będzie można mieć uczciwy proces i sprawiedliwy wyrok.

https://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/tysiac;zlotych;grzywny;za;donald;matole,100,0,1269092.html

Kiedyś to było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał(a):

lukaku to dobry przykład

Na kręcony licznik chyba. Od początku nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ma lewą datę urodzenia. 

Jego zjazd w ostatnich latach też nie wygląda na gościa przed 30, a kogoś kilka lat starszego. 

Niby urodzony w Belgii, a nie w jakimś szałasie w Afryce, ale jakoś nie do końca ufam w jego wiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.