Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, josephnba napisał(a):

Przez rok czasu mieszkałem na Cyprze i grać tam w cokolwiek to jakiś koszmar 

My z ziomkami chodziliśmy grać po 21szej bo wcześniej zwyczajnie się nie dało 

To że chłopaki z tego piekła wywieźli wygraną to jakiś cud 

 

Ja jak byłem na Cyorze to po 21 chodziłem pić a i tak bylo w choooj ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, LAF napisał(a):

Chłodna kalkulacja 

Więcej punktów nabiją do rankingu w LE niż w LM

To możliwe, ale w LM dostają 4 punkty od razu do rankingu za sam awans(jak dwa zwycięstwa w fazie grupowej, 4 w eliminacjach)

3 koszyk w LM na ten moment wygląda całkiem do powalczenia. W sensie można mieć nadzieję, że nie będzie 0-0-6.

Shakhtar Donetsk         Ukr  63.000             
FC Salzburg              Aut  59.000             
Dinamo Zagreb **         Cro  55.000             
Glasgow Rangers *3       Sco  54.000             
AC Milan                 Ita  50.000             
Sporting Braga *3        Por  44.000             
Lazio                    Ita  42.000             
Red Star Belgrade        Srb  42.000

 

Tak czy siak w czwartek znaczenie ważniejsze mecze(Legia, Lech) jeśli chodzi o ranking niż ten dzisiejszy.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie lubisz Rakowa, co?

Tu nie o to chodzi, ale chodzi o to , że wtedy Boguś zmontował ekipę tylko ten Albańczyk się nie nadawał. 

Ja jednak upieram się , że lepiej będzie powalczyć w LE niż iść na pożarcie do LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał(a):

Tu nie o to chodzi, ale chodzi o to , że wtedy Boguś zmontował ekipę tylko ten Albańczyk się nie nadawał. 

Ja jednak upieram się , że lepiej będzie powalczyć w LE niż iść na pożarcie do LM

Może dla ciebie lepiej ale nie dla Rakowa. 
 

Awans do fazy grupowej oznacza przelew na 15,64 mln euro, czyli blisko 70 milionów, a to byłoby podwojeniem rocznego budżetu mistrzów Polski. W fazie grupowej pieniądze leżą już na boiskach - każde zwycięstwo wyceniane jest na 2,8 mln euro, a remis na 930.000 euro.


+ kasa z biletów pewnie tez lepsza 

juz skończ bo znowu udowadniasz tylko ze jak coś sobie wpierdolisz do głowy to nic cie nie zatrzyma 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Tu nie o to chodzi, ale chodzi o to , że wtedy Boguś zmontował ekipę tylko ten Albańczyk się nie nadawał. 

Ja jednak upieram się , że lepiej będzie powalczyć w LE niż iść na pożarcie do LM

Ale dlaczego? Finansowo to inny poziom, marketingowo to inny poziom, prestiżowo to inny poziom a i szansę na zdobycie większej liczby punktów niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Bo nie mają składu co wskazałem podając przykład jakie nazwiska biegały w Legii a jakie biegają w Rakowie. 

ale co wykazałeś? Nikolić i Ofoe to nie są nazwiska przed którymi trzeba klękać mając Kovacevicia, Tudora czy Kittela + masę innych solidnych grajków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zagram w grę, w którą zagrał wcześniej trener Arisu. Przed meczem mówił arrivederci, bienvenido, to teraz czas na coś polskiego. Żegnam Aris – powiedział Dawid Szwarga na konferencji prasowej po meczu.

 

Aleksiej Szpilewski nie pozostał obojętny na słowa szkoleniowca Rakowa. Postanowił odpowiedzieć: –Trener Rakowa powiedział „żegnam”. Jeśli on jest zadowolony po takim występie i bronieniu się przez 180 minut, to niech tak gra. Ja czuję niedosyt. W tym meczu oddaliśmy 18 strzałów, a Raków cztery. 

 

chłop chyba zapomniał ile strzałów oddali w Częstochowie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się po raz ostani do tematu.
 

Patrząc z krótkiej perspektywy to fakt lepiej LM niż LE , ale jednak z dłuższej to już LE. 

LE z pozoru wydaje się być lepsza aby nabić więcej punktów do rankingu i nie zaczynać startu od pierwszych rund a kto wie nie jest powiedziane , że przy dobrych wiatrach Raków nie powalczy o wyjście z grupy. 
 

Poza tym w LE zagrają takie zespoły jak Liverpool czy Real Betis więc to nie są ogóry jak pisze @Reikai

I jeżeli uważacie, że gracz, który będzie miał do wyboru granie we wczesnych fazach eliminacyjnych niż spokojna faza grupowa LE i wybierze tę pierwszą to zastanówcie się ile trzeba będzie przebić 

Ja poczekam na rozwój sytuacji i jak Raków awansuje do LM kogo ściągnie w następnym okienku i ile punktów nabije do rankingu 

Narazie EOT z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Odniosę się po raz ostani do tematu.
 

Patrząc z krótkiej perspektywy to fakt lepiej LM niż LE , ale jednak z dłuższej to już LE. 

LE z pozoru wydaje się być lepsza aby nabić więcej punktów do rankingu i nie zaczynać startu od pierwszych rund a kto wie nie jest powiedziane , że przy dobrych wiatrach Raków nie powalczy o wyjście z grupy. 
 

Poza tym w LE zagrają takie zespoły jak Liverpool czy Real Betis więc to nie są ogóry jak pisze @Reikai

I jeżeli uważacie, że gracz, który będzie miał do wyboru granie we wczesnych fazach eliminacyjnych niż spokojna faza grupowa LE i wybierze tę pierwszą to zastanówcie się ile trzeba będzie przebić 

Ja poczekam na rozwój sytuacji i jak Raków awansuje do LM kogo ściągnie w następnym okienku i ile punktów nabije do rankingu 

Narazie EOT z mojej strony. 

Jakim cudem mniej pieniędzy dlugoterminowo jest lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.