Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, ptak napisał(a):

 😁Teraz tylko taki wynik Legii i spokojny weekend przede mną 

Nie no tak to nie można. Ja tam Legii nie lubię ale jak grają w pucharach to im kibicuje. Trzeba ogólnie kibicować wszystkim naszym, bo im więcej ich awansuje tym lepiej dla Polskiej piłki i rankingów co się później przekłada na łatwiejsze eliminacje. Nie jesteśmy Anglią, Niemcami czy Hiszpanią gdzie komfortowo można jebać zespoły grające w Europie jeśli ich nie lubimy, ponieważ ligi mają pewne miejsca w pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pepis21 napisał(a):

Klebaniuka to w Pogoni nie powinno już być po tym jak drugi raz dał sobie z połowy za kołnierz trafić. Pierwsza bramka ewidentna jego wina, druga bramka również jego, bo się pół dnia zastanawiał czy wyjść do piłki czy zostać. Trzecia bramka na spółkę z obrońcą, czwarta ok a przy piątej też mógł się trochę lepiej zachować i położyć bardziej wzdłuż wtedy by wyjął. Ogólnie gdyby nie to to byłoby 1-0 może 2-0 dla Gent i szanse w rewanżu a tak to Ben Simmons ma większe szanse trafienia za trzy niż Pogoń na awans.

Trzecią bym jednak obrońcy 100% zapisał choć to i tak niewiele zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pepis21 napisał(a):

Nie no tak to nie można. Ja tam Legii nie lubię ale jak grają w pucharach to im kibicuje. Trzeba ogólnie kibicować wszystkim naszym, bo im więcej ich awansuje tym lepiej dla Polskiej piłki i rankingów co się później przekłada na łatwiejsze eliminacje. Nie jesteśmy Anglią, Niemcami czy Hiszpanią gdzie komfortowo można jebać zespoły grające w Europie jeśli ich nie lubimy, ponieważ ligi mają pewne miejsca w pucharach.

Akurat Legia to wyjątek , potwierdzający regułę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przyznam że sympatyzuję z Legią ale nie rozumiem absolutnie takiej postawy wręcz nienawiści do danego klubu :D Lubię Legię, od czasu do czasu wybiorę się na mecz ale fajnie obejrzeć jak Lech gra dobrą piłkę w europie i nabija nam punkty czy dowolną inną drużynę.Lubię też ŁKS, wiadomo w derbach kibicuję im ale gdyby Widzew kiedyś dobrze radził sobie w pucharach to też będę trzymał kciuki.Jakąś mega niechęć to mogę sobie wyobrazić tylko jeśli osobiście ktoś został pokrzywdzony przez nie wiem, pseudokibiców? Tylko to też nie są normalni ludzie.Sportowa rywalizacja, fajny doping, jakieś wyzwisko może polecieć wiadomo jak jest ale takie przesadne reakcje mnie trochę bawią :) 

Btw. Mam nadzieje że dzisiaj pewne punkty bo Trnava to poziom +/- Żalgirisu a Austria też szału nie robi, boję się tylko o tyły Legii bo słabo tam z koncentracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał(a):

Legia jest stworzona do osmieszania sie w pucharach mam wrazenie.

Ktoś się spodziewał że Legia zrobi wynik na miarę Lecha z zeszłego sezonu (może @LAF ale on myśli że Konfa to najlepsze co może się przytrafić ;) )

Legia ma braki w składzie oczywiście na e-klape wystarczy, podobnie jak Pogoń ale puchary to jeszcze nie w tym sezonie.

Narazie (miejmy nadzieję) nauczyli się wygrywać z potencjalnie słabszymi.

W sumie to piłka więc wszystko mozliwe ale jednak przy 0:2 u siebie ciężko mieć nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem ten mecz Legii, bo po tym co pisaliście myślałem, ze zagrali przysłowiowa Pogoń.

Kurde, nie ma dramatu, Legia była lepszym zespołem, zabrakło trochę szczęścia (brak karnego na Wszolku?), zimnej głowy (koszmarny mecz Pekharta i bardzo słaby Guala)i było za dużo paniki (złe podanie Tobiasza do Etikiego, ale wina 50/50 bo Etiki niepotrzebnie grał z pierwszej piłki, miał jeszcze wystarczająco czasu by się albo zastawić albo inaczej rozwiązać te akcje). 

Po tym co zobaczyłem stawialbym na Legie w dwumeczu mimo wyniku z pierwszego spotkania, Austria c***a grała, wykorzystała błędy indywidualne Legionistów, ale sama z siebie widać se nie jest pilkarsko drużyna na poziomie Warszawiaków (w mojej opinii ofc)

No i super wejście Muciego, kolejne zreszta, Albańczyk przypomina mi młodego Wolskiego- super technika, te strzały z dystansu i umiejetność wykreowania sobie miejsca na strzał- to rzadkie u piłkarzy w polskiej lidze, a on to ma- mam nadzieje ze w rewanżu dostanie miejsce w s11 w miejsce Guala, bo Hiszpan na razie mnie irytuje nonszalancja w swojej grze (tutaj tez te jedno przyjecie piłki na poziomie orlikowym). 

No i na koniec Wszolek który nie wykorzystał tej patelni po wyprowadzeniu piłki przez Augustyniaka, a i w pierwszej groźnej akcji mógł zachować się znacznie lepiej (na długim słupku miał zdaje się Guala, a ten po ziemi w krótki, meh, już chociaż mógł podnieść te piłkę pod poprzeczkę to by miał szanse strzelić gola jak ja ongiś na sparingu wewnętrznym drużyn juniorów młodszych z mojej powiatowej miejscowości hehe)

Tak czy inaczej, nie ma co panikować, to nie był zły mecz, Legia jest lepszym zespołem wiec chyba w rewanżu postawie na awans Warszawiaków jak będą stać 3 w gore, bo to dobry kurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2023 o 23:37, Pepis21 napisał(a):

Nie no tak to nie można. Ja tam Legii nie lubię ale jak grają w pucharach to im kibicuje. Trzeba ogólnie kibicować wszystkim naszym, bo im więcej ich awansuje tym lepiej dla Polskiej piłki i rankingów co się później przekłada na łatwiejsze eliminacje. Nie jesteśmy Anglią, Niemcami czy Hiszpanią gdzie komfortowo można jebać zespoły grające w Europie jeśli ich nie lubimy, ponieważ ligi mają pewne miejsca w pucharach.

Z dupy podejście. Dopóki zespół któremu kibicuje nie gra w pucharach (a n to przez najbliższe 20 lat się nie zanosi) ranking krajowy mnie wali. A dobry zespół i tak sobie poradzi w eliminacjach.

Wczorajsze wyniki jak najbardziej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ptak napisał(a):

Z dupy podejście. Dopóki zespół któremu kibicuje nie gra w pucharach (a n to przez najbliższe 20 lat się nie zanosi) ranking krajowy mnie wali. A dobry zespół i tak sobie poradzi w eliminacjach.

Wczorajsze wyniki jak najbardziej ok

A jak wygrają puchar Polski? Nigdy nie wiadomo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ptak napisał(a):

Z dupy podejście. Dopóki zespół któremu kibicuje nie gra w pucharach (a n to przez najbliższe 20 lat się nie zanosi) ranking krajowy mnie wali. A dobry zespół i tak sobie poradzi w eliminacjach.

Wczorajsze wyniki jak najbardziej ok

Nie zanosi się, bo masz w dupie ranking, który w przyszłości umożliwiłby twojemu zespołowi granie w tych pucharach. Twoje podejście jest więc z dupy, ponieważ nie rozumiesz korelacji między rankingami a pucharami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.