Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

No dwa razy nieźle przerzucił. W ogóle to jest śmieszne, że niby taki Real i setki milionów ładowane w drużynę, a wypada Modrić i kompletnie nie mają kogo wstawić na jego miejsce. Ramosa niech lepiej szybko wrzucą z powrotem do obrony, bo z wesołkiem z numerem 3 na koszulce to nietrudno będzie o kolejne gole dla Juve (zwłaszcza gdy obok są śmieszki z nr 12 i 15).

A najgorszy na boisku był oczywiście jeszcze kto inny. Roy Keane dobrze powiedział, że Real cały mecz grał w dziesiątkę.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę inna sytuacja bo Juve jak spadło to była i tak super utytułowane. Ponadto w Serie B jak grali to i tak mieli pierwszoligowy zespół, który był skazany na błyskawiczny powrót do elity.

 

Także nie rób z siebie wielkiego męczennika.

 

No kupowali mecze i zdegradowano ich dyscyplinarnie.

 

@the4yeast

Idąc Twoim tokiem myślenia - jest teraz dobry moment by się stać fanem Glasgow Rangers..

 

yyyyy o czym Ty mówisz dobry człowieku?

ktoś wyżej pisał, że trzymał z Interem jak byli na szczycie i trzyma z nimi jak są w środku tabeli, nie olał ich, bo przestali sukcesy osiągać, więc przytoczyłem Juve. Jakie męczennictwo, jakie "się stać fanem"?

 

 

Całe to bohaterskie dopingowanie Juve w serie B czy Interu/Milanu teraz, gdy zaszły mchem, jest na nic,

 

o, kolejny.

 

tak czy siak, Tevez Tevez Tevez! bieda będzie straszna jak on i Pirlo odejdą, a Juve dalej będzie kupować wynalazki typu Morata za worek szmalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba oddać Boatengowi, że padł jak przy rasowym crossoverze, widać pewnie inklinacje do gry w basket.

 

Czy tylko ja mam wrażenie, że Guardiola jest strasznie overrated? Na Bundesligę i półfinał LM starczy, ale więcej raczej nie osiągnie. Bayern zwyczajnie się spala w meczach o tą najwyższą stawkę, niech Lewy lepiej stamtąd spierdala aby powalczyć o coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba oddać Boatengowi, że padł jak przy rasowym crossoverze, widać pewnie inklinacje do gry w basket.

 

Czy tylko ja mam wrażenie, że Guardiola jest strasznie overrated? Na Bundesligę i półfinał LM starczy, ale więcej raczej nie osiągnie. Bayern zwyczajnie się spala w meczach o tą najwyższą stawkę, niech Lewy lepiej stamtąd spierdala aby powalczyć o coś więcej.

Guardiola wyraźnie pogorszył ten zespół i jego dni muszą być być już policzone. Dwa kolejne blamaże w półfinale wystarczą, nie będzie żadnego "do trzech razy sztuka".

 

Ogólnie Messi dzisiaj absolutnie wielki. Strasznie wyróżniał się na tle reszty. Raptem kilku jeszcze zawodników grało na wysokim poziomie, a większość zawodników niestety żenua, w tym nasz rodzynek. Aż trudno uwierzyć w to jak słabym zawodnikiem stał się Xabi Alonso, bo to z tego co miałem okazję oglądać Bayern w tym roku to to nie była żadna anomalia w jego wykonaniu. Wiek niestety robi swoje. No ale tak jak Ancelotti schował głęboko w szafie Khedirę, tak Guardiola zrobił to samo z Martinezem...

 

No i rzeczywiście zanosi się na to, że Barca w tym roku zgarnia wszystko - zwłaszcza w kontekście kontuzji Modrica, która ma go wyłączyć do końca sezonu i braku pomysłu Ancelottiego na wybrnięcie z tej sytuacji, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.