Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2014/15 - co osiągną?


jaggy007

Na co stać Pacers w nowym sezonie?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co czeka Indianę w sezonie 2014/15?

    • finał konferencji
      0
    • 2. runda
    • 1. runda
    • nie awansują do playoffs (miejsca 9-10)
    • nie awansują do playoffs (miejsca 11-12)
    • dno - tankowanie


Rekomendowane odpowiedzi

spurs grali dzisiaj na pół gwizdka?!

Oglądałeś mecz? Wiesz może, czemu DGreen grał tak mało?

 

im cholernie zależało na tym drugim miejscu, tyle że pelikanom jeszcze bardziej na awansie.

To chyba brzmi tak samo, jak Dirk wygrał finały 2011, bo bardziej mu zależało niż Lebronowi.. Myślę, że obu zależało mocno, ale na podstawie wyniku nie można ocenić komu bardziej. NOP było lepsze tej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba brzmi tak samo, jak Dirk wygrał finały 2011, bo bardziej mu zależało niż Lebronowi.. Myślę, że obu zależało mocno, ale na podstawie wyniku nie można ocenić komu bardziej. NOP było lepsze tej nocy.

 

nie brzmi tak samo, bo w przypadku Dirk-LeBron nie sposób stwierdzić, komu mogło bardziej zależeć, bo obaj grali o swój pierwszy tytuł, i dla obu stawka była taka sama. z kolei tutaj mamy po jednej stronie bandę weteranów która gra o drugi seed czyli o jak najlepsze rozstawienie w playoffach przy pewnym awansie tam - z drugiej grupę młodych zawodników którzy grali decydujące spotkanie sezonu o być albo nie być. założenie, że Pelikanom bardziej zależało na awansie, nie jest zbyt odważne, co zresztą było widać na jakim powerze weszli w ten mecz, bo pierwsza kwarta była zdecydowanie tym, co zadecydowało o wyniku.

 

po prostu NOP świetnie się matchupuje z San Antonio, bo nie jest przypadkiem, że Pelikany mają z San Antonio bilans 3-1 w tym roku, z czego jedna przegrana to ta dosyć pechowa po dogrywce. swoją drogą rzadko widzi się tak skoncentrowaną obronę na rzuty za trzy przeciwnika jak wczoraj. nie do końca to zdawało egzamin, chyba, że te straty Spurs wynikały z uniemożliwienia ''ich'' gry. nie sądzę, ale suma summarum zdało to egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś mecz? Wiesz może, czemu DGreen grał tak mało?

oglądałem i na początku po prostu szybko złapał dwa faule, a w czwartej kwarcie w ogóle nie wyszedł, bo Pop wolał przyjąć bardziej ryzykowną strategię (skoro musieli gonić) i wpuścił Millsa - co swoją drogą okazało się strzałem w dziesiątkę, ale i tak było za mało na Davisa, który w ostatniej minucie zablokował dwa rzuty, w tym jeden Leonarda. BTW, AD miał w 4q 9 pts i 7 rbs po raz kolejny pokazując jak bardzo jest clutch.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon dla Pacers już się skończył i wygląda na to, że skończyła się również cierpliwość do Hibberta.

 

http://probasketballtalk.nbcsports.com/2015/04/17/sounds-like-pacers-president-larry-bird-head-coach-frank-vogel-dont-want-roy-hibbert-back-next-year/

https://twitter.com/IndySportsCent/status/589085567486275585

 

Ciekawe co zrobi Roy, jego wartość mocno spadła a ma do podjęcia 15 baniek za kolejny rok w Indianie. Z drugiej strony jego rola może zostać zmarginalizowana a będzie w CY. Także może wejść na rynek już po zwiększeniu poziomu salary, ale jego wartość będzie jeszcze niższa niż teraz.

 

Zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym go zobaczył w Lakers.

Nie mogę dać lajka, a o tym samym z miejsca pomyślałem. 

 

Jeśli nie będzie szans na Okafora/Townsa w drafcie, to Hibbert powinien być w takiej sytuacji jednym z naszych głównych letnich celów.

 

Z drugiej strony nie wiem, na co liczą w Indy... jak go oddadzą, to będą musieli się dobrze napocić, żeby taką stratę szybko uzupełnić. West też już jest po drugiej stronie, nie chciałbym, żeby marnowali wchodzącego (mam nadzieję) w najlepsze lata PG w walce o PO.  

Na wschodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Lepsze heheszki

http://sports.yahoo.com/news/pacers-looking-play-smaller-faster-next-season-171305339--nba.html

Bird mówi konkretnie, mniejsi, szybsi, więcej rzutów celnych. Chcemy być lepsi.

a potem :

Vogel said the Pacers would not sacrifice defense for points and that he expected all three of his assistant coaches to be back next season

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.