Skocz do zawartości

Drużyny, które zaliczyły najlepszy offseason


jaggy007

Drużyny, które zaliczyły najlepszy offseason   

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsze transfery, pozyskani FA, przedłużenia kontraktów itp itd (proponuje wybrać max 3 najlepsze drużyny)

    • New Orleans Pelicans
    • Denver Nuggets
    • Phoenix Suns
    • Charlotte Hornets
    • Toronto Raptors
    • Dallas Mavericks
    • Washington Wizards
    • Golden State Warriors
    • Cleveland Cavaliers
    • Chicago Bulls
    • Los Angeles Clippers
    • San Antonio Spurs
    • OKC
    • Portland Trail Blazers
    • inny (napisz w wiadomości jaki)


Rekomendowane odpowiedzi

Zdzichu Tak sie rozpisales o zaletach boozera to ja chcialbym tylko zapytac o np gre tyłem. Kiedy ty ostatnio widziales boozera grajacego, dodam grającego skutecznie tylem? Nie dosc, za w bulls praktycznie post u niego nie funkcjonowal to jeszcze jak juz grał tylem to polowa akcji konczyla sie blokiem

 

Piszesz tez piekne rzeczy o zdrowiu, ale tak dyskredytowac można kazdego, bo kto mi zareczy ze james za chwile nie przetraci sobie karku? Gasol może mieć kontuzje rownie dobrze jak moze jej nie mieć.

Poza tym, nie sam Gasolrobi w tym zespole różnicę. Multum ruchów uczynilo te ekipe zespolem lepszym w stosunku do poprzedniego roku.

Do tego dochodzi rose. Praktycznie wszystko sie rozbija o jego zdrowie i kazdy fan bulls tym wie. Jesli derrick wroci chocby czesciowo do swojej dyspozycji i zagra sezon, a nie jak rok temu wypadnie w listopadzie Bulls na koszmarnie slabym wschodzie robia sie glownym kandydatem do ecf a moze i do finalu, bez niego sam awans do ecf bedzie sukcesem

Po to byly próby gry o Melo, nie wyszlo, wiec teraz próbują z Love'em, ktory, czym dluzej nad tym mysle coraz bardziej mi zaczyna pasowac do tej ekipy... Zwłaszcza jesli Rose by okazal sie grającym emerytem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas całkiem ok, ale nadal nie załatali dziur w defensywie po stracie Cartera i Mariona. 

 

Po Marionie  załatali bo jest Aminu a na sg może grać Harris, 37- letniemu Carterowi w obronie nie będzie wiele ustępował (porównywalnie przeciętna). W zeszłym roku defensywa z Calderonem(!!!) i Ellisem(!?!) Dalembertem (....) w składzie doprowadziła do 7 meczów z san antonio, więc teraz po przyjściu Chandlera tym bardziej się tym nie stresuję, tym bardziej, że dallas od zawsze było bardziej nastawione na atak i tym przyjemniej mi się ich ogląda od wielu już sezonów :) Carlise zadba o odpowiedni bilans między atakiem i obroną, Parsons jeszcze może się rozwinąć po obu stronach parkietu, więc powinien być postęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z szałem wokół Masai Ujiri? Gościa uzaje się za masterminda, ale jeśli przejrzeć jego "dokonania" to nie ma tam niczego czym mógłby się wybić ponad przeciętność. Jest dobry, ale nie widzę w jego ruchach żadnego większego pomysłu/geniuszu. W drafcie też nie wybiera jakoś wspaniale.

http://www.basketball-reference.com/executives/ujirima99x.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to Cavs -  LeBron James, to już wszystko mówi samo za siebie. W dodatku James Jones, Mike Miller, Brendan Haywood. No i możliwe przejście Kevina Love, na co cholernie licze. Dzięki czemu Cavs wyrastają na pretendentów, z czego wyczytałem całkiem sporej liczbie osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No opchnięcie Gaya i Bargnaniego to były ruchy z rodzaju mission impossible, za Melo dzięki Dolanowi też coś zyskał więc ten hype co do wymian jestem w stanie zrozumieć. Za to drafty do wybitnych w jego wykonaniu nie należą. Sam chciałbym zobaczyć GM z combo Presti&Masai, jeden od draftu a drugi od wymian, to byłby gość prawie idealny na takim stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, Bargs to zawsze był dobry zawodnik w ataku. Toronto chciało się go pozbyć a Nix chcieli zaryzykować i dołożyć sobie ofensywnego firepowera. Tak naprawdę nic nie oddali Toronto a nie przeszkadza im płacić tyle Andrei bo i tak teraz kontrakt będzie spadał a nie mają za bardzo opcji na budowę contendera.

 

Gaya wymiana spoko, tyle że to bardziej wynika z upośledzenia Gm Kings i zupełnego braku pomysłu jak tę drużynę ma budować. No i Gay po tej wymianie zaczał grać dobrze. :tongue:

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat to fakt. Dużo dobrego też zrobiła dobra postawa Raptors w tym sezonie, to też jakoś podniosło jego akcje. Trzeba pamiętać, że o mało co nie pozbył się Lowry'ego i tutaj już można byłoby wieszać na nim psy. Suma sumarum koleś wypada dobrze w wymianach i trzeba go chwalić za to, że potrafi podjąć ryzyko, ale tak jak sam napisałeś trzy ,,spektakularne" trade'y z czego dwa z Dolanem i jeden z Kings też każą wziąć poprawkę na partnera biznesowego, który najwyższych lotów już nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, Bargs to zawsze był dobry zawodnik w ataku. Toronto chciało się go pozbyć a Nix chcieli zaryzykować i dołożyć sobie ofensywnego firepowera.

 

Chyba fireflopera... Przed licznymi kontuzjami grał dobrze. Opchnąć zawodnika bez kolan, łokci, łydek i czego on tam jeszcze nie miał kontuzjowanego to dla mnie geniusz. :smile:

 

 

No i Gay po tej wymianie zaczał grać dobrze. :tongue:

 

Co nie zmienia faktu, że trzeba na głowę upaść, żeby budować drużynę na Gayu.

 

 

Aha jeszcze jedno - wymiana z Atlantą w tym roku. Dostanie czegokolwiek za kontrakt Salmonsa byłoby wielką sztuką, a tymczasem mamy Lou Williamsa i Nogueirę. Not bad...

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy off season zdecydowanie. Hornets dobrze draftowali plus maja Stephensona. LeBron do Cavs to jest wielkie, jesli Allen przyjdzie to juz konkretnie moga miec najlepszy off season a jak uda im sie sciagnac Lova to juz miazga i to bez konkurencyjnie. Mavs tez porzadnie. Zobaczymy co sie potoczy z Love Saga i Bledsoe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie bawi jak ludzie oceniający Cavs jako mastermindów tego off seasonu po tym jak wymienią podpisanie LBJa (więcej szczęścia niż rozumu) lecą z listą graczy pokroju Jones, Miller i Haywood - nosz straszny sukces. To jakby jarać się Teflairem, Simsem i Joelem Anthonym - niedorzeczne.

Żeby nie było, że hejtuję - uważam, że Cavs mogą być największymi wygranymi tego OS. Jednak nie uważam, że to należy łączyć bezpośrednio ze stwierdzeniem że wykonali najlepsze ruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minny - udało im się opchnąć nie-franchise playera, ktory nie chcial u nich grac, za potencjalnego franchise playera, + Benneta i jeszcze dostac 1st round pick...

 

Tego nie da się przebić.

Bardzo łatwo to przebić - Cavs pozyskali Lebrona. Jak dla mnie nawet pomimo tej niekorzystnej dla nich wymiany Love-Wiggins wyszli najbardziej na plus w tym offseasonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.