Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma/zna jakieś rozwiązanie związane z crashami do pulpitu (gra na steamie) w sytuacji gdy próbuje wejść w sklep, karty, itp. w MyTeam, MyCareer etc.? Nic nie działa. Kupiłem nowego pc (przesiadka z AMD na Intela) i nadal mam te same crashe. Frustrujące. 

 

Jak ktoś jeszcze ma podobny problem to 2k pracuje nad rozwiązaniem go. Dostałem email od supportu:

 

 

[...]. Nie jesteś jedynym użytkownikiem nie mogącym korzystać z trybów online. Wszystkie przypadki kończą się wyrzuceniem do pulpitu, dlatego nasz zespół aktualnie pracuje nad znalezieniem rozwiązania tego problemu. Mam numer Twojego zgłoszenia i skontaktuje się z Tobą jak tylko będziemy mieć więcej informacji. Bardzo proszę o cierpliwość i przepraszam za utrudnienia w korzystaniu z gry NBA 2K15.[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lepiej zaczac kariere w NBA , jako PG i dojsc do Minnesoty czy lepiej jako SG i dojsc do New Orleans ;) Chodzi mi glowie w ktorej druzynie bedzie mi sie lepiej gralo , nie chodzi mi tu o pozycje gdyz na PG i na SG umiem grac ;)
W Minny jak bardzo bys sie staral i robil staty triple-double na poziomie 50/10/15 nie wejdziesz do playoffow, bo jak sciagaja Cie z boiska twoj team daje dupy, jedynym graczem ktory umie tam rzucac jest Kevin Martin, a i tak rzuca po max 45% z gry. Najgorsze, ze w NO moze byc podobnie. Ja polecam Hawks.

 

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lepiej zaczac kariere w NBA , jako PG i dojsc do Minnesoty czy lepiej jako SG i dojsc do New Orleans ;) Chodzi mi glowie w ktorej druzynie bedzie mi sie lepiej gralo , nie chodzi mi tu o pozycje gdyz na PG i na SG umiem grac ;)

 

Z tych dwóch opcji lepszą wydaje się NO. Bo w Minny tak jak kolega wyżej napisał brakuje strzelców i niema komu podawać. Ja jako PG w pierwszym sezonie byłem w Hawks, a w offseason przeniosłem się do Rockets i jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Ale maja wspanialych dunkerow i ja jako PG bardziej rzucajacy z dystansu moge cos zdzialac a i tak w off season chce przejsc do Houston ;)

Jeśli nie celujesz w dużo wygranych i playoffy, możesz grać w Minny, lecz jest ciężko. Dunków dużo nie zobaczysz, bo to nie jest takie easy w tej części, przynajmniej u mnie, gdzie gram na najtrudniejszym poziomie.

 

@EDIT

 

Jest jakaś ekipa może na PC? Pograłbym 5v5 na MyParku, ale nie mam w ogóle ludzi (moi kompani wolą FIFE ;c)

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie celujesz w dużo wygranych i playoffy, możesz grać w Minny, lecz jest ciężko. Dunków dużo nie zobaczysz, bo to nie jest takie easy w tej części, przynajmniej u mnie, gdzie gram na najtrudniejszym poziomie.

 

@EDIT

 

Jest jakaś ekipa może na PC? Pograłbym 5v5 na MyParku, ale nie mam w ogóle ludzi (moi kompani wolą FIFE ;c)

Ja moge pograć, ale nie wiem jak mój komp zniesie MyPark ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch opcji lepszą wydaje się NO. Bo w Minny tak jak kolega wyżej napisał brakuje strzelców i niema komu podawać. Ja jako PG w pierwszym sezonie byłem w Hawks, a w offseason przeniosłem się do Rockets i jestem bardzo zadowolony :smile:

 

Jaki miales ovr przy przejsciu do Rockets w Offseason ? :) Bo tez zamierzam dograc do konca sezon w Minnesocie i odejsc do Houston , dlatego pytam ;) i na ile dostales kontrakt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki miales ovr przy przejsciu do Rockets w Offseason ? :) Bo tez zamierzam dograc do konca sezon w Minnesocie i odejsc do Houston , dlatego pytam ;) i na ile dostales kontrakt ?

niewazne jaki masz ovr, zawsze masz do wybrania 3 druzyny i zawsze mozesz do nich dolaczyc. Ja osobiscie mialem 76.

 

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki miales ovr przy przejsciu do Rockets w Offseason ? :smile: Bo tez zamierzam dograc do konca sezon w Minnesocie i odejsc do Houston , dlatego pytam ;) i na ile dostales kontrakt ?

 

Ja miałem 79 ovrl. Do wybrania masz 3 drużyny, ale ja dostałem propozycje kontraktu od wszystkich drużyn ;) Kontrakt mam 2 letni, na ok. 13 mln $ jeśli to ma znaczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 79 ovrl. Do wybrania masz 3 drużyny, ale ja dostałem propozycje kontraktu od wszystkich drużyn ;) Kontrakt mam 2 letni, na ok. 13 mln $ jeśli to ma znaczenie :grin:

 

Jak to zrobiłeś, że masz taki duży ovrl? Mi zostało ok 6 spotkań regular season i mam 69 ovrl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Mam pytanie. Otóż przybieram się do kupna NBA 2k15 na xboxa 360. Niby to prawie to samo co 14 ale ciężko kogoś znaleźć grającego w MyTeam w 2k14.

Znalazłem na allegro aukcję

http://allegro.pl/nba-2k15-xbox-360-automat-24-7-hit-i4746343588.html

 

i tutaj moje pytanie. Dlaczego jest to tak niska cena i czy jeśli bym to kupił i ściągnął na swoją konsolę to czy nie dostałbym jakiegoś bana czy coś w tym stylu? Pytam bo cena kusi, zwłaszcza jeśli porówna się ją z cenami gier w pudełkach (ponad 200zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.