Skocz do zawartości

Raptors.......... coraz bliżej play off


Karczuś

Czy Raptors awansujÂą do Play Offs?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Raptors awansujÂą do Play Offs?



Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Spree mowi, powrocil Vince z dawnych lat, szkoda tylko ze jego swietne wystepy nie daja wygranych zespolowi :( Coraz mniej wierze w PO, Raptors mieli szanse zrownac sie bilansem z Cavaliers i tej szansy nie wykorzystali, teraz musieliby wygrywac seriami a na dodatek liczyc na bledy rywali.... Bedzie ciezko :?

Cieszy jedynie ustabilizowanie formy Carter'a, mam nadzieje ze wrocil juz na dobre. Dam jeszcze tylko jego srednie z ostatnich 5 meczy - 33.6 ppg, 5.6 ast, 6.6 reb, a wszystko przy FG zblizonym 50%).

 

No dobra, teraz dam spis spotkan jakie Raps jeszcze rozegraja

 

28 Sun Memphis

31 Wed Golden State

 

2 Fri @ Indiana

6 Tue @ Cleveland

7 Wed Indiana

9 Fri @ Detroit

11 Sun Chicago

13 Tue Detroit

14 Wed @ Milwaukee

 

Bedzie ciezko, ale moze jakas nadzieja jest... :roll:

 

Co do trenera to podobnie jak Wy, kompletnie go nie rozumiem... Na poczatku sezonu troche narzekalem ze zbytnio oszczedza Vince'a, wpuszczajac go na parkiet po 33 minuty w meczu, ale teraz to juz jest lekka przesada. Mam nadzieje ze koles wie co robi, bo na poczatku sezonu zrobil dla Raptors wiele...

 

PS. Jak Wam sie podoba moj nowy avatek? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto 88 - 94 Memphis

 

No i niestety Raps powoli oddalaja sie od PO i IMO juz nie maja za wielkich szans. Tylko chyba cud im moze pomoc. Znowu dal o sobie znac niezbyt gleboki sklad Raps - calkiem inaczej za to bylo w druzynie Memphis. Vince takze mial slabszy mecz. Szkoda meczu bo byly szanse zeby go wygrac.... a w koncowce Raps dobil Jason Williams... eh... szkoda gadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety straciliśmy już szanse na udział w play off :cry: Po 7 porażce z Bucks nie ma już co marzyć o rozgrywkach posezonowych. Pod koniec sezonu coraz gorzej w ataku spisuje się Marshall i to mnie martwi :? Po przyjściu do Raptoes był drugim strzelcem zespołu a teraz jakby się wypalił. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie ustanilizuje swoją formę. Vince osamotniony też nie radzi sobie najlepiej. Teraz kolejne dwa ciężkie spotkania z Cleveland i Pacers i obawiam się, że seria porażek wzrośnie jeśli Raptors nie zaczną lepiej grac w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec sezonu coraz gorzej w ataku spisuje się Marshall i to mnie martwi Po przyjściu do Raptoes był drugim strzelcem zespołu a teraz jakby się wypalił. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie ustanilizuje swoją formę

wydaje mi się że jest to powodem większego udziału w grze podkoszowej , w której Marshall jest przeciętny to taki bardziej gracz SF/PF troche obwodu , nieco biegania i przepychanek , nadawał by się spokojnie na PF gdyby obok siebie miał kogoś silnego , o Boshu jescze tak mówić niemożna

a ten większy udział zapewne spowodowany jest odejściem L.Baxtera który chociaż te 10min brał często , a tak to Raptors są kompletnie bez silnych graczy podkoszowych i C , paranoja :roll:

Teraz kolejne dwa ciężkie spotkania z Cleveland

jeżeli z Clevland to ciężkie spotkanie to juz zwami naprawede źle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolejne dwa ciężkie spotkania z Cleveland

jeżeli z Clevland to ciężkie spotkanie to juz zwami naprawede źle :P

Czemu źle :? Cleveland to silny zespół, który miał niezłą serię zwycięstw pod koniec zeszłego miesiąca i był zagrożeniem dla innych zespołów starających sie o udział w play off. Ostatnio zaliczyli porażki i chyba już się nie będą liczyć w walce o play off, ale fakt pozostaje faktem, że byli zagrożeniem dla Raptors. Może uważasz, że mecz z Pacers to też spacer po parku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu źle :? Cleveland to silny zespół, który miał niezłą serię zwycięstw pod koniec zeszłego miesiąca

Obecnie jest kwiecien, a zeszly miesiac to marzec :D 7 ostatnich spotkan druzyny Cavaliers w tamtym miesiacu wygladaly fatalnie, a to dlatego ze wygrali tylko 1 spotkanie z tych 7 meczy. Nie wiem jak ty, ale ja tu nie widze niezlej seri zwyciestw.... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu źle :? Cleveland to silny zespół, który miał niezłą serię zwycięstw pod koniec zeszłego miesiąca

Obecnie jest kwiecien, a zeszly miesiac to marzec :D 7 ostatnich spotkan druzyny Cavaliers w tamtym miesiacu wygladaly fatalnie, a to dlatego ze wygrali tylko 1 spotkanie z tych 7 meczy. Nie wiem jak ty, ale ja tu nie widze niezlej seri zwyciestw.... :P

To my już kwiecień mamy :?: :roll: O kurde to za miesiąc maturka :wink: A tak serio to rzeczywiście mój błąd z tą serią zwycięstw. Ale pamiętam, że grali ostro i byli na 8 miejscu w konferencji może to był luty. Tak czy inaczej jest to trudny przeciwnik dla Raptors, zwłaszcza po ostatniej porażce Toronto u siebie z Cleveland, gdzie świetnie zagrał Ilgauskas, a Raps przegrali 14 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jednak Raps zagrali dobre spotkanie i wygrali jednym punktem. To musialbyc wspanialy rzut Rose'a :D. Zaluje ze tego spotkania nie puscili w C+. Carter zaliczyl dobry wystep (32 pts :-) ).... szkoda tylko ze juz o nic nie walcza, szkoda ze PO jest juz poza zasiegiem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musialbyc wspanialy rzut Rose'a :D.

Napewno był :D. Szkoda że nie dali meczyku na torrencie, bo całe spotkanie było zacięte i napewno emocji by nie brakowalo. Pewnie i poziom był wysoki. Pojedynek Carter-James to musialo być cos ciekawego. Ciekawy jestem czy LeBron krył VC. Jeśli krył to napewno za dobrego defensora nie moze sie uwazac 8). Specjalnie dla Maro:

Dołączona grafika

Ciekaw jestem jaka była rekacja publicznosci w Gund Areana. OOOOO czy raczej Ohhh :wink: A wczoraj dostaliśmy od Indiany... :( No szkoda...bardzo. Po dobrym meczu z Cavs, Vince miał niską skuteczność. Wahania formy są duże. Mniejmy nadzieje że kolejny sezon bez play-offów wpłynie dobrze na Vince'a. Wkońcu w lecie czeka go ślub. Będziemy mogli być spokojni o kondycję Cartera, ale czasem będzie pewnie ospały :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Wydaje mi sie, ze to raczej "Ohhh" bylo ;). Rose robi swoje... szkoda ze przegrywaja i nie sa w PO. Co do VC to w nastepnym sezonie musi cos wiecej zdzialac. A dzisiaj kolejny przegrany mecz. Tym razem z Pistons (66-74). Mozna sie bylo tego spodziewac. Carter zagral tak srednio... ale podobaja mi sie statsy Bosha z tego meczu :D - 18 pts i 9 zbiorek! W nastepnym sezonie bedzie duzym wsparciem dla Raps i VC !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie szkoda tego dzisiejszego meczu. Pistons mają dobrą obronę, ale Raptors też musieli dobrze grać w defensywie. Wczoraj na DSFie był pokazywany mecz Detriot - Orlando. Pokazali statystykę z której wynikało że Detriot w ostatnich bodajże 30 meczach nie osiągneli granicy 100 punktów 2 razy :!: A dzisiaj Toronto powstrzymało ich i dało rzucić tylko 74 punkty. 66 punktów to jak na NBA mało? Myślę że mało to za mało powiedziane. To beznadziejny wynik.

Dołączona grafika

Odczuwamy brak rozgrywającego. Gdyby Alvin grał było by lepiej, ale i tak nie jest on zawodnikiem na miarę pierwszego rozgrywającego drużyny NBA. Myślę, że w offseason trzeba pozyskać dobrego rozgrywającego. Drużynie pod względem składu brakuje chyba tylko tego. Przynajmniej mi się tak wydaje. Może uda nam się wylosować jakiś wysoki numer w drafcie i wybierzemy ktoregoś rozgywającego ze szkoły średniej (do tej pory zglosilo sie do draftu 10 zawodnikow z HS). Rose nie może grać na pozycji PG. Od kilku meczy jest do tego zmuszony, ale to nie jest jego pozycja. To bardziej SF/SG. Wracjąc do Bosha. Masz rację Maro w przyszłym sezonie wraz z Carterem i Rosem będą stanowili siłę tego zespołu. Już teraz jest 4 strzelcem drużyny. Nie jest zbyt wysoki ani gruby (potężny) jednak z ławością swoją zwinnością i szybkością powala na kolana wielu utalentowanych Centrów. Moim zdaniem jest to talent na miarę Alonzo Mourninga czy Hakeema Olajuwona. Kolejny mecz już jutro w Air Canada Center z Chicago. Grają dość wcześnie bo o 1 czasu Nowojorskiego. Czyli o naszej 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczuwamy brak rozgrywającego. Gdyby Alvin grał było by lepiej, ale i tak nie jest on zawodnikiem na miarę pierwszego rozgrywającego drużyny NBA. Myślę, że w offseason trzeba pozyskać dobrego rozgrywającego. Drużynie pod względem składu brakuje chyba tylko tego.

Mi się wydaje, że brakuje nam również graczy podkoszowych, ale takich co zdobędą pkt. Jest Bosh na C i Marshall na PF, ale to fałszywy PF, bardziej gra na obwodzie. W rezerwie też nie mamy nikogo kto może ich godnie zastąpić. Jest Blount, ale on narazie jedynie zbiera, żaden pożytek w ataku. Więc potrzeba nam PG i dobrych PF i C.

 

Może uda nam się wylosować jakiś wysoki numer w drafcie i wybierzemy ktoregoś rozgywającego ze szkoły średniej (do tej pory zglosilo sie do draftu 10 zawodnikow z HS).

Jeśli utrzymamy taką pozycje na jakiej jesteśmy będziemy wybierać z numerem 8 w drafcie. Numer 8 ma Hakim Warrick z Syracuse. Ale jest to gracz wysoki, więc bedzie to jakieś wzmocnienie pod koszem. Jeśli chodzi o PG to ciężko w drafcie będzie kogoś pozyskać.

 

Rose nie może grać na pozycji PG. Od kilku meczy jest do tego zmuszony, ale to nie jest jego pozycja. To bardziej SF/SG.

Rzeczywiście nie jest to jego pozycja, powinien bardziej grać na SF, a Carter na SG. Alvin na PG i jest już dobre ustawienie.

 

Wracjąc do Bosha. Masz rację Maro w przyszłym sezonie wraz z Carterem i Rosem będą stanowili siłę tego zespołu. Już teraz jest 4 strzelcem drużyny. Nie jest zbyt wysoki ani gruby (potężny) jednak z ławością swoją zwinnością i szybkością powala na kolana wielu utalentowanych Centrów. Moim zdaniem jest to talent na miarę Alonzo Mourninga czy Hakeema Olajuwona.

Bosh jak na pierwszy sezon w NBA gra bardzo dobrze. Widać, że ma serce do gry i wole walki. Razem z Carterem i Rosem rzeczywiście może dużo zdziałać dla Raptors. Wg mnie władze Toronto powinny właśnie pod nich trzech budować zaplecze drużyny. Zapraszam również do tematu http://e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=275 gdzie jest mowa o przyszłości Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli utrzymamy taką pozycje na jakiej jesteśmy będziemy wybierać z numerem 8 w drafcie. Numer 8 ma Hakim Warrick z Syracuse. Ale jest to gracz wysoki, więc bedzie to jakieś wzmocnienie pod koszem. Jeśli chodzi o PG to ciężko w drafcie będzie kogoś pozyskać.

Wróbel nie kieruj się pozycją na której jest teraz Toronto. Mamy przed sobą jeszcze losowanie. Więc teoretycznie mamy szanse na pierwszy numer. Pozatym lista, którą się kierowaleś (zapewne http://www.nbadraft.net) nie zawiera wszystkich zawodników, którzy zgłoszą się do draftu. Tak więc możemy liczyć na to że dostatniemy wysoki numer i zgłosi się kilku zawodników pokroju Sebastiena Telefiara.

 

Rzeczywiście nie jest to jego pozycja, powinien bardziej grać na SF, a Carter na SG. Alvin na PG i jest już dobre ustawienie.

Pod względem ustawienia zapewne jest to dobra trójka. Ale w przyszłym sezonie radzil bym zastąpic Alvina kimś innym.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do draftu Carter to wzorowałem się na http://www.hoopshype.com :D Ale o czym innym chciałem pisać. Otóż kończymy ten sezon bardzo złą passą porażek. Dzisiaj przegraliśmy z Chicago Bulls po dogrywce 114-108 i jest to nasza 10 prażka w 11 ostatnich meczach. Brak nam motywacji do wygrywania i co ważniejsze skuteczności. Dziwi mnie także postępowanie trenera, który nie gra składem rezerwowym. Tłumaczy się, że gra on do końca, ale mógł dać pograć Palacio, Archibaldowi czy nawet głębokiemu rezerwowemu Lamondowi Marrey'owi. Sezon stracony i trzeba próbować grać innymi graczami, a nie tylko podstawowym składem. Dzisiaj jedynie Curry, Mason, Blount pojawili się na boisku, a pozostali siedzieli na ławce. Mason grał 9 min. Blount 21 a Curry 26. Nie wiem co chce udowodnić tym Kevin O'Neill, ale moim zdaniem źle postepuje i powinien dać pograć graczom rezerwowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego ostatniego meczu z bulls. Szkoda, ze przegralismy, ale mecz musialbyc rzeczywiscie zajebisty. Vince 30 pts, Rose 32... MO-P 22 pts... Marshall 16 zbiorek... Jedynie Bosh troche slabiej - no ale zdarza sie. No ale wsparcie z lawki rzeczywiscie mizerne ;/. Natomiast w Bulls.. jak zobaczylem 50 pts CRAWFORD'a to normalnie zaniemowilem... nigdy bym sie tego nie spodziewal. Hm... dobrze by bylo obejrzec ten meczyk, jakby ktos mial jakiegos linka to dajcie znac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.