Skocz do zawartości

Decision 2.0


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Ewidentnie LeBron kierując się chęcią wygrywania powinien zwrócić się w stronę Houston Rockets - tak wynika z tych statystyk. Jak komuś się nudzi to może poczytać.

Wydaje mi się, że to błąd w rozumowaniu. HOU ma beznadziejnego trenera, plus dwójkę dość specyficznych graczy-liderów. Wydaje mi się, że większe szansę miałby podpisując z OKC,IND,SAS,PTB,GSW,LAC,CHI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to błąd w rozumowaniu. HOU ma beznadziejnego trenera, plus dwójkę dość specyficznych graczy-liderów. Wydaje mi się, że większe szansę miałby podpisując z OKC,IND,SAS,PTB,GSW,LAC,CHI.

Ale HOU jako jedyne ma miejsce w salary. W SAS czy OKC nie tyle miałby większe szanse, co pewnego misia, ale by musiał podpisywać za minimum i nie wątpię, że szczególnie przy podpisaniu z OKC pojawiłyby się jakieś protesty itd. 

Westbrook/X/Durant/Lebron/Ibaka? To jakby Hakeem przeszedł w 93 do Phoenix.. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to błąd w rozumowaniu. HOU ma beznadziejnego trenera, plus dwójkę dość specyficznych graczy-liderów. Wydaje mi się, że większe szansę miałby podpisując z OKC,IND,SAS,PTB,GSW,LAC,CHI.

Gdziekolwiek większe szanse niz w HOU ? Dude... z zespolów, które mają miejsce w payrollu Rockets powinni byc absolutnym liderem. D pod koszem, koles ktoremu mozna wrzucic na alleya,  Harden jako chyba najlepsza druga opcja w lidze. w ogóle DH + LBJ i Beverly na obwodzie i nawet JH może miec wyjebane na D bo będzie top. 

 

paru rolsów dokoptować i  wymiatają system - nie są moze idealnymi fitami, bo DH lubi miec miejsce pod koszem, a Harden pilke w rekach, ale wszyscy są w primie (moze dh ciut past) i przewagą talentu rozjebaliby system. moze nawet z mchalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzialbym to tak: Waiters, picki, Wiggins, Varejao i TPE za Love, Martin(moze pojsc taki warunek ze strony Saundersa), Dieng/Turiaf? Thompsona z taka bida pod koszem moga chciec zostawic.

Z K.Martinem myślę, ze Sanders może chcieć taki warunek postawić.

Rok temu dał mu chyba ze 30mln za 4 lata a teraz chce się go usilnie pozbyć.

W plotkach dotyczących wymiany z GSW też tam się pojawiał.

 

Za Wigginsa, debila, inwalidę i jakieś śmieci chcesz wyciągnąć Love, Martina i Dienga? To kradzież, a nie trade

Dienga niech sobie zostawią. Dołożą Thompsona ewentualnie Benetta.

I pierwsza piątka:

Rubio-LaVine-Wiggins-Thompson(Benett)-Dieng

i starać się gdzieś pozbyć Brewera, Budingera, Barea, Mbah a Moute.

 

 

A to TPE od Bostonu od kiedy moga uzyc?

Dobre pytanie. Gdzieś czytałem, ze to TPE ma ważność do soboty.

Jeśli pozyskali je wczoraj mogą dzisiaj, jutro Nim handlować?

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

losy trenerów nie są łatwe, zwłaszcza na tym forum. 

 

Rok temu McHale to  był świetny trener: ograniczył mid range, wyeliminował najmniej efektywne rzuty 16-23 feet, z Hardena ze szrotem zrobił 6 ofensywę ligi, w tym sezonie poprawili atak (2 w lidze) i obronę (13 w lidze), poprawił bilans o 9 zwycięstw na przejebanie mocnym zachodzie a tu czytam, że to "beznadziejny trener" czy inne takie. 

 

Nie wiem jaka jest skala tych ocen ale beznadziejni to są Corbin czy Malone a nie McHale, choć oczywiście ma swoje wady.

 

Moim zdaniem to McHale jest trenerem solidnym/ dobrym. Myślę, że spokojnie mieści się w top 10 w lidze i nie rozumiem dlaczego już teraz przylgnęła do niego łatka beznadziejnego, gdzie prowadzi zespół trzy sezony a ekipa poprawia się z rok na rok. Give him credit folks. Pomyśleć, że dla niektórych Karl to świetny trener  a McHale może być tylko lepszy... :smile:

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.