Skocz do zawartości

Decision 2.0


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Kibic jak to kibic - już się nakręcił, bo 142 różnych i jedynie prawdziwych sursów podało, że James pierdnął w Vegas, a jego bąk doleciał aż do Cleveland i z tego powodu podpisze tam kontrakt.

 

Dla mnie to co się dzieje przekracza granicę absurdu i nawet trochę mi szkoda Jamesa, bo o ile desyżon jeden można było rozegrać lepiej, tak to co się teraz dzieje to tylko i wyłącznie wina mediów, które dodatkowo dla zaognienia sytuacji wciągają w to wszystko innych zawodników.

 

Jak widać po reakcjach tutaj, czy na innych portalach zwiazanych z koszem, nskutecznie im idzie to nakręcania spirali nienawiści.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem najśmieszniejsi są ludzie, którzy sami to (i siebie) nakręcają, a później krytykują. W sumie przed samą decyzją też napędzają wydarzenie głównie poprzez krytykę. Bez takich ludzi nie byłoby wielkiego halo. 

 

To nie jest coś, co powinno spędzać sen z powiek, szczególnie gdzieś na obrzeżu Europy, oddalonym o tysiące kilometrów od miejsca akcji. "Polska to część Rosji?", chyba tak to było. Czatowanie na decyzję na twitterze itp. jest co najmniej śmieszne. Ludzie dają się robić w bambuko i chłoną wszystko, co im podadzą media. 

 

A sam LeBron na durniach odświeżających teraz bez przerwy jego stronkę robi kasę, pomyślcie chwilę, po co to jest przeciągane.

 

$$$

 

694789550_tp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Czy Wy potrafilibyście w jedeń dzień podjąc decyzje co do reszty kariery(ostatnie 4-5 lat w prime).Czasami rezygnują z kilakunastu baniek dla większej szansy zdobycia tytułu.Chcą po prostu nie żałowac decyzji i byc jej pewni.To media tylko podsycają i bombardują nas niusami o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz serio

Pierwsza telewizyjna szopke krytykowalem bo i krytyki wymagała, ale teraz? Co takiego zlego robi James? Spotyka sie z Rilesem a jego agent szpera na rynku? So what!

Mamy FA, jakiegokolwiek FA, ktory aktualnie nie jest pod kontraktem. Co taki gracz robi? Sprawdza rynek pod kątem tego co dla niego najlepsze

Żadnych tv shows z tego nie robi, gada z klubem. Myslisz sobie- facet szuka, moze ciut za dlugo ale to dopiero poczatek offseason, pełen luz

A teraz to samo robi James. Swiat oszalał, F5 co minute bo może cos wiadomo. Epitety ze frajer buc wiazdeczka

O ile ktos podchodzi do tego z przymrużeniem oka to ok, ale na niektórych serwisach ludziom pognily chyba mózgi

Facet do tej chwili nie zrobil nic za co powinien byc hejtowany, no moze poza niedotrzymaniem obietnicy o not3, not4 itd ale to juz temat na inna dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz wróci do Miami, to spalą mu nie tylko koszulki, ale i chatę w Ohio.

Najbardziej żałośni w tym wszystkim są chyba Melo i Bosh, czekający na decyzję króla. Zero szacunku do samych siebie.

a co to LeBron się do Chicago, LA czy NYK wybiera, że jego "decision"  ma związek z tym co zrobi Melo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu się odpierdala. Serio szukacie jakichś "winnych", bez znaczenia czy w osobie LeBrona czy tych słynnych mediów? Nie chcecie czytać o pierdach LeBrona w vegas to nie klikajcie, nie będziecie klikać to przestaną o tym pisać i tyle. Ja absolutnie nie widzę niczego złego ani w zastanawianiu się Jamesa ani w otoczce medialnej która przecież w równym stopniu nakręca kibiców jak i jest przez nich nakręcana. Wkurza mnie tylko grupa forumowiczów narzekających "dla zasady", "bo jak sobie nie ponarzekam to mnie w krzyżu boli/z dupy śmierdzi". Dajcie spokój Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za cały ten harmider odpowiada Utah Jazz. Najpierw rok temu nie dali maxa Haywardowi, oferując mu śmieszne 50/4 (równie dobrze mogli dać mu z liścia).

Czyli 50/4 rok temu to liść wymierzony w twarz Haywarda, a 63/4 po sezonie, w którym pobił praktycznie każdy swój rekord kariery w zdobyczach, grając w najgorszych na zachodzie Jazz, to wg niektórych najbardziej przepłacony gracz offseasonu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 50/4 rok temu to liść wymierzony w twarz Haywarda, a 63/4 po sezonie, w którym pobił praktycznie każdy swój rekord kariery w zdobyczach, grając w najgorszych na zachodzie Jazz, to wg niektórych najbardziej przepłacony gracz offseasonu?

 

Mówi Ci coś Evan Turner w Phili?Tam też był kozakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba

pelna zgoda! LBJ nie robi niczego zlego. Hejty rodza sie z frustracji, wszyscy chca, zeby JUZ cos sie dzialo. Sam jestem zwiedziony tym, ze jeszcze nic nie wiadomo o tych najwiekszych gwiazdach, ale spokojnie sobie czekam. To ich ZYCIE. Ich KARIERY i RODZINY. A dla nas to czesto po prostu fajna paczka gosci do gry w 2k15 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 50/4 rok temu to liść wymierzony w twarz Haywarda, a 63/4 po sezonie, w którym pobił praktycznie każdy swój rekord kariery w zdobyczach, grając w najgorszych na zachodzie Jazz, to wg niektórych najbardziej przepłacony gracz offseasonu?

 

Serio nie wyłapałeś ironii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywisie ze chodzi o kase, przypuszczam ze nawet forum ma jeden z lepszych okresow ever wiec Nike, Lebron czy wszystkie inne storny typu Yahoo czy Realgm musza zarabiac krocie.

 

Wracajac to troche smutne ze James wstrzymuje cale sensowne FA

 

 

Niektórzy rodzą się bez rąk albo nóg a on bez poczucia humoru.

 

Jak widac w przyrodzie nic nie ginie i niektorzy rodza sie z nadmiarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.