Skocz do zawartości

Decision 2.0


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Bosh, Wade + McRoberts, Granger, Cole, Napier, może Chalmers, może Allen

vs.

Kyrie, Wiggins + Varejao, Thompson, Waiters, Bennett, Dellavedova, możliwość tradowania pickami

 

Na ten moment bez chwili zastanowienia wybieram Heat. Sam Bosh jest dla mnie warty więcej niż ta cała paczka podkoszowych młokosów z Cleveland.

Btw, Lebron pod koniec roku kończy 30 i nikt nie wie, ile jeszcze będzie grał na obecnym poziomie. Realnie to 4-5 lat, a to może być za mało czasu na czekanie za talentem Wigginsa.

Edytowane przez robak73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh, Wade + McRoberts, Granger, Cole, Napier, może Chalmers, może Allen

vs.

Kyrie, Wiggins + Varejao, Thompson, Waiters, Bennett, Dellavedova, możliwość tradowania pickami

k****, wiem że narzekanie na support nie mile widziane ale to nie jest wybór między truflami a kawiorem. Wolałbym dla niego Aldridge'a, Asika, 4 Boobie Gibsonów na obwód i jakiegoś Jamesa Jonesa z Eltonem Brandem na ławkę.

 

Ale wybierając Heat czy Cavs to chyba jednak zostałbym w Miami. Bardziej wierze że Riles skleci coś ciekawego w najbliższe lata niż goście którzy wzięli Bennetta z 1. Poza tym Irving jest dosyć przeceniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wymieniłem Wigginsa jako idealnego gracza, który mógłby posłużyć do wymiany. Wilki na pewno rozważyłyby propozycję, bo im nigdzie się nie spieszy.

Wiggins+1st za Love+Turiaf
Przykładowo.

 

E:

@Bogut
Wiem, że Irving jest przeceniany, ale na pewno dla tak młodego i wyhajpowanego gracza inaczej byłoby grać w roli #2 u boku Jamesa, nie uważasz?

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt że Cavs majo fajne assety, ale żeby coś z tego było.... Irving pasuje do Brona chyba jeszcze gorzej niż Wade, o Wigginsie nic nie wiadomo

 

więc jeszcze trochę ruchów na rynku im zostało żeby to był kontender pełną gębą, nawet zakładając że Bron tam trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie zacząłem, mówiąc, że nie sądzę, by LeBron jakoś szczególnie musiał "pokazywać jaja" swoją decyzją. Wybiera najlepszą opcję spośród wielu bardzo fajnych. Swoje wreszcie zarobi, nadal będzie contenderem. Wielkiego bohatera bym z niego nie robił w momencie, kiedy wybierze Cavs, bo tam też szybko można stworzyć fajny team.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wymieniłem Wigginsa jako idealnego gracza, który mógłby posłużyć do wymiany. Wilki na pewno rozważyłyby propozycję, bo im nigdzie się nie spieszy.

 

Wiggins+1st za Love+Turiaf

Przykładowo.

Imo, mimo że ten Love to fajny pomysł, ja bym Wigginsa nie oddawał, .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy jakie byłyby wymagania Wilków lub ewentualnie innych ekip, których gracze interesowaliby Cavs. 

Pakiet Waiters+1st też pewnie znalazłby chętnych, bo talent Dion na pewno ma i w innej ekipie mógłby naprawdę fajnie grać. Inna sprawa, że może przyjście LBJa i walka o najwyższe cele by nim troszkę wstrząsnęła i inaczej spojrzałby na rolę 6th mana.

 

Natomiast Bennetta nadal bym nie skreślał. Dochodzą słuchy, że sporo stracił na wadze i jest w najlepszej formie od bardzo dawna. Grać chłopak umie na pewno i kto wie jak potoczy się jego kariera pod skrzydłami nowego, wg mnie lepszego, trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz różnicy? Ja tam przywykłem do tego, że nie zawsze mogę wszystko śledzić na żywo, bo często trzeba wcześnie wstawać na uczelnię albo do pracy. 

Poza tym - rozumiem i jak najbardziej pochwalam oglądanie meczów na żywo o 3,4 godzinie, ale żeby specjalnie czekać na ogłoszenie decyzji LBJa? Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, kto dzisiaj w nocy na warcie zostaje?

 

jakby coś się działo to smsujcie z updejtami

 

dokładnie, smsy, nie tylko z decyzją, ale wszelkie newsy z tym związane, czyli ciężarówki pod chatą, nowa tapeta na stronie itp.

 

Nie widzisz różnicy? Ja tam przywykłem do tego, że nie zawsze mogę wszystko śledzić na żywo, bo często trzeba wcześnie wstawać na uczelnię albo do pracy.

zawsze możesz podejść we wrześniu lub powtarzać rok. Pracę też można zmienić. Decyzja jest raz na kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobimy system wart jak w harcerstwie?

Wartownik dostanie gwizdek i będzie dmuchał co sił w płucach w razie alarmowej sytuacji.

Proponuje następujące warty:

22:00-01:00

01:00-04:00 (psia warta)

04:00-07:00

 

P.S.

Ewentualnie zostaje wspólne czekanie na "Decison" u Ignazza na kanapie.

Edytowane przez samekontuzj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.