Skocz do zawartości

Decision 2.0


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurwia mnie ten cyrk obwoźny z Lebronem występującym w roli pani do towarzystwa do wynajęcia. 

 

 

Jak facet wchodzi do sklepu kupić koszulę - to spędza tam 10 minut i koszula kupiona.

 

tylko że on wybiera klub i miasto dla siebie i swojej rodziny na najbliższe 4-5 lat

więc ma prawo dobrze przemyśleć tą decyzję

 

 

ale najlepiej jest się przypieprzyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie rozumiem, do czego macie pretensje. Najlepszy grac ligi decyduje o przyszlosci swojej kariery zawodowej. To tak jakby ktos chcial wybudowac dom, ale szuka dobrego gruntu i lokalizacji. Nie idziesz w losowo wybranym kierunku i nie bierzesz pierwszego lepszego wolnego kawalka ziemi, tylko szukasz kilku miejsc, a potem je jeszcze badasz pod roznymi wzgledami.

 

Czepiacie sie LeBrona i tyle, jesli Was gracz nie interesuje to nie sledzcie informacji o nim. Np. mnie nie obchodzi Bosh, czy tez Rockets i gdzies mam newsy o tym, ze Bosh tam idzie, czy wyrownaja Parsona itp.

 

Swoja droga jak tak porownywac, to rownie dobrze mozna Bosha sie czepiac, ze robi szopke. Najpierw, ze zostaje w Heat, potem, ze jest gotow zejsc z kasy, potem ze jednak przebada rynek, pozniej ze Rockets daja mu maxa, a dzis ze czeka na decyzji Jamesa i jak ten odejdzie to wezmie maxa od Rockets. Dla mnie to jest dopiero szopka! ale akurat on mnie nie interesuje i moze byc nawet 1000 info na jego temat.

 

 

Wracajac do LeBrona to fajnie jakby wrocil do Cavs, mysle, ze za nim sciagna rowniez Allena, ktory z tego co wiem, otwarcie mowil, ze chce grac dalej z Jamesem. I ciekaw jestem jakby przybraly obrot sprawy ewentualnego sciagniecia Love.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą okazją do decision 2.0 byłaby przerwa finału mistrzostw świata na Maracanie. 15minut akurat by wystarczyło, a NBA zwiększyłaby popularność na sporym rynku brazylijskim.

 

Szkoda że to nie rok olimpijski

 

Wielka ceremonia otwarcia, tańce, swawole, potem wchodzi LeBron z pochodnią i ma przed sobą 5 zniczy wyglądających jak loga Heat, Cavs itd. Podpala jeden a potem przez miesiąc odbywają się igrzyska ku chwale The Decyżyn

 

To forum ma najlepszych marketingowców w kraju... Powinniśmy Borysa poprosić, żeby nas wziął pod skrzydła firmy i stworzył dział marketingu, takich pomysłów to najlepsi spece w ESPN, HBO, Showtime, TNT, ABC by nie mieli, serio. ^^

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą okazją do decision 2.0 byłaby przerwa finału mistrzostw świata na Maracanie. 15minut akurat by wystarczyło, a NBA zwiększyłaby popularność na sporym rynku brazylijskim.

 

Ta.

Jeszcze jak by powiedzial na Maracanie, ze wraca do Cavs tylko dlatego, zeby on i jego main man Anderson Varejao (BTW jego idol i wogole taki zajebisty) razem stworzyli BIG 2 i zdobyli mistrzostwo (not 1 not 2 not 3 not 4, ....) to juz wogole

 

:pride:

Edytowane przez tommason
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos z Was wchodzi na realgm, ale goscie tam zrobili niezle dochodzenie. Dokumentacja wraz ze zdjeciami jak pod domem Lebrona stoja ciezarowki z firm przeprowadzkowych, ale to jeszcze nic. Najlepszy jest gosc, ktory twierdzi, ze wpuscil jakiegos bota na stronke LeBrona i ponoc wczoraj utworzone zostaly jakies podstrony, poki co bez tresci, ale utrzymane w tonacji purpurowo-zlotej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z ciężarówkami to już rano wrzucił Ronnie2k na facebooka. Pytanie ile w tym prawdy a ile beki

W zasadzie jakbym mieszkał gdzieś w Miami, to bym był gotów sam wynając jakąś ciężarówkę na kilka godzin i zrobić takie zdjęcie pod rezydencją Lebrona czy Melo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.