Skocz do zawartości

Decision 2.0


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zadowolony. LeBron tym ruchem kupił mnie do końca. Kiedyś go nie trawiłem, później zacząłem szanować i nawet lubić, teraz mu kibicuję. 

 

Nie rozumiem, jak można stawiać tutaj Love nad Sandersa, jeśli chodzi o fit i potrzeby drużyny. Ludzie. Larry Sanders to idealny koleś dla LBJ. Waiters to dobra zachęta dla szukających kogoś na obwód Bucks, dodatkowo picki, jakiś Varehehe dla zrównania kontraktów i może by wypaliło. 

 

Na bank nie oddałbym Wigginsa za Love'a, nie. Ale niestety sporo na to wskazuje... Wiggins-James to może być sporymi fragmentami zajebioza difens na skrzydłach. Tak, chciałbym to zobaczyć, oby była na to szansa. 

 

Irving to moim lepszy fit pod LeBrona od DW. Na dobre może mu też wyjść przejście do roli drugiego gracza, trochę w cieniu. Rozwój Wigginsa pod parasolem złożonym z LBJ i Kyrie też byłby świetny, bo młody podobno nie czuje się dobrze w roli lidera. Ile w tym prawdy? Nie wiem. 

 

Ten powrót to świetna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vareflop zostanie na 100%, to jeden z najlepszych kumpli LeBrona. Ale z Sandersem to dobry pomysł, jeśli ma się gdzieś odnaleźć i poradzić ze swoimi demonami, to Cleveland będzie do tego idealnym miejscem. Czy Bux go puszczą to już inna sprawa.

 

Myślę, że matek trafnie opisał to, co wielu z nas myśli. Na początku, pewnie przez ten cały hype, Jamesa nie znosiłem, potem zacząłem go bardziej doceniać i nawet lubić, a powrotem do Cavs u mnie wygrał,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak można stawiać tutaj Love nad Sandersa, jeśli chodzi o fit i potrzeby drużyny. Ludzie. Larry Sanders to idealny koleś dla LBJ. Waiters to dobra zachęta dla szukających kogoś na obwód Bucks, dodatkowo picki, jakiś Varehehe dla zrównania kontraktów i może by wypaliło. 

 

Na bank nie oddałbym Wigginsa za Love'a, nie. Ale niestety sporo na to wskazuje... Wiggins-James to może być sporymi fragmentami zajebioza difens na skrzydłach. Tak, chciałbym to zobaczyć, oby była na to szansa. 

 

A co takiego ten Sanders zrobił, że jest nagle idealnym gościem dla LBJa, wymarzonym fitem i w ogóle lepszą opcją dla Cavs, niż Love? Dodatkowo - Cavs podobno nie chcą się pozbywać Waitersa.

 

Mówicie o Wigginsie, jakby on już był pewnym future all-starem albo jakimś w ogóle totalnym dominatorem. Fakty są takie, że jest super assetem, którego warto poświęcić, by już teraz walczyć o najwyższe cele, mając Love'a do układanki.

 

Kyrie, Waiters, LBJ, Love, Varejao, Bennett, Thompson, Mike Miller + uzupełnienia. 

Wg mnie Cavs nie mają już ochoty na jakieś kolejne zgadywanki i ryzyko związane z pozyskiwaniem Sandersa i liczenie na to, że "może się odnajdzie" obok LBJa. Bez sensu.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem kompletnie czemu wszyscy jarają się tą decyzją i że to niby jedyny wybór, który nie pozostawi skazy na jego spuściźnie (na początku myślałem, że te posty to żart). tak jak napisałem w temacie o drafcie po wynikach loterii - jeśli james przyjdzie do cavs, to przestanę wierzyć że draftem rządzi wyłącznie ślepy los. lebron obiecał cavsom mistrzostwo zanim odejdzie, zrobił ich w c***a i poszedł do miami, do ekipy rodem z nba 2k, było not 1, not 2, not 3, średnio udany projekt... i kolejna marna zagrywka jamesa, kiedy zaczęło się sypać. teraz ,,wraca do domu", jak skonstruowali ekipę złożoną z 6 graczy top 4 draftu, w tym 4 top1. dla mnie zwykły pies, ani mnie grzał ani ziębił, ale teraz mam nadzieję że nic w tej lidze już nie wygra, on ani jego zjebana organizacja. oficjalnie dołączam do grona hejterów.

 

ps a z fanów cavs oczywiście beka po wsze czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, tych 5 (bo bez Wigginsa) top ileśtam draftu w poprzednim sezonie wykręciło zawrotne 33W na tragicznym Wschodzie i prawie się pozabijało. Co tam Big3 w Miami, co tam Houston czy Chicago. Cleveland, to dopiero pójście na łatwiznę.

 

@ Kulfon

komunikat zanotowany i to mimo pindola w ręku :)

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy Cavs muszą oddawać Wigginsa za Love 

Bennet + Waiters + Top10 pick w przyszłorocznym drafcie (albo dwa) powinno wystarczyć...Minnesota nigdzie nie dostanie więcej, a assety pozwolą na ciekawą przebudowę bo Love i tak u nich nie zostanie i za rok odejdzie za skrzynkę gruszek. 

 

Irving-Wiggins-Lebron-Love-Varejao wygląda fajnie, spokojnie mogą dodać Millera i Allena + Thompson (dosyć silna ławka) 

Ewentualnie Minnesota bardzo chce Martina gdzieś wypchnąć można go włączyć w trade i w ogóle wygląda to świetnie bo Martin akurat jako catch and shoot player bombi za 3 jak trzeba. 

 

+przydałby się jakiś Big Man bo jednak Varejao najpewniejszy jeżeli chodzi o zdrowie nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj kulfon. Sam wylales tone zolci chyba tylko po to zeby sie wyladowac bo Twoja argumentacja byla watpliwej jakosci, a teraz masz pretensje o Bog wie co. Zauwaz, ze wiekszosc userow docenia Brona, miala dosc szopki z big3 i uwaza, ze powrot do Cavs to swietna sprawa. Masz prawo do swojego zdania, ale wyrazanie go w ten sposob nie jest chyba najszczesliwszym pomyslem.

 

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to, że decyzja jest w postaci artykułu na Sports Illustrated - te czasopismo ma sentymentalne znaczenie dla Jamesa. SI wyjątkowo cicho się zachowywali w ostatnim czasie, a tu BAM, taki news. 

 

Dobry jest również ten list/esej LeBrona, chyba dosyć jasno wyjaśnia powód takiej a nie innej decyzji. Wychodzi na to, że LeBron zostanie już w Cleveland do końca kariery. Pytanie teraz jaki kontrakt podpisze, na ile lat, w jakiej kwocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.