Skocz do zawartości

Decision 2.0


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesze nie wiem czemu ale ciesze sie ,że wróci do Cleveland :smile: maja fajną mieszanke młodych doszłych i niedoszłych gwiazdorów, do tego teraz Bron i nagle z dnia na dzień mogą pierdolnąc misia dla Cavs!

 

I m coming home ! podoba mi sie !

 

Bedzie sie działo!

Edytowane przez Montello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tydzień temu list Gilberta był ciągle na stronie Cavs.

 

z tym listem to w ogóle parodia, samo jego napisanie było śmieszne, a teraz nagłe jego wykasowanie to śmiech na sali. 

 

i jeszcze jedno.. przypomina ktoś sobie takie zachowanie fanów i zarządu po odejściu jakiegoś zawodnika jak zachowali się fani i zarząd po odejściu Lebrona? Bo ja nie. 

 

A ten cały Gilbert to już wgl jest śmieszny człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko oni "wybaczyli" dopiero, kiedy okazało się, że LeBron może wrócić.

 

tydzień temu list Gilberta był ciągle na stronie Cavs.

 

sorry, ale ja w tym dojrzałości nie widzę. dojrzale zachował się Arison, który zaraz po decyzji podziękował Jamesowi za te cztery lata.

Przecież równie dobrze ten Gilbert, którego cholernie nie lubię, mógł ten powrót zablokować. Moim zdaniem, on też w gruncie rzeczy bardzo chciał Lebrona z powrotem

.

No i nie rozumiem narzekania na kibiców Cavs, bo ma to kiepskie, hejterskie podłoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy spurs oceniam to jako dobrą info...

 

Nie tak łatwo sklecic Mistrzowski zespół z marszu mając przy tym sporo młodzieży w tym topowego rookasa. Lubie Wwigga i nie chce aby go oddawali ;-)

 

Nie podniecajmy się Mistrzem bo do tego daleka droga a i młodzież raczej najpierw dostanie w teczkę nawet z takim liderem.

 

Nie czepiam się LBJ choć mam. Pytanie; po co ta szopka w noc draft ze my man będzie grał razem ze mną? Przewrotny kabotynizm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie; po co ta szopka w noc draft ze my man będzie grał razem ze mną? Przewrotny kabotynizm?

Jak znajdziesz cytat to oddający, to wróć z nim.

 

O ile dobrze pamiętam, Lebron nic takiego nie napisał. Napisał jedynie, że Napier to jego ulubiony gracz w tym drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież równie dobrze ten Gilbert, którego cholernie nie lubię, mógł ten powrót zablokować. Moim zdaniem, on też w gruncie rzeczy bardzo chciał Lebrona z powrotem

 

oczywiście, że chciał.

 

problem polega na tym, że traktował go jak szmatę, kiedy grał dla innej organizacji, a teraz znowu będzie go kochał. jesteś super, ale tylko kiedy jesteś z nami. dla mnie to zwykła obłuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko oni "wybaczyli" dopiero, kiedy okazało się, że LeBron może wrócić.

 

zgadzam się w 100%, mogli przebaczyć po pierwszym lub po drugim jak już niektórzy kibice zaczynali odpuszczać ale nie, dopiero gdy LBJ rozważa gdzie podpisać Cavs wspaniałomyślnie odpuszczają mu winy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież równie dobrze ten Gilbert, którego cholernie nie lubię, mógł ten powrót zablokować. Moim zdaniem, on też w gruncie rzeczy bardzo chciał Lebrona z powrotem

.

No i nie rozumiem narzekania na kibiców Cavs, bo ma to kiepskie, hejterskie podłoże.

 

Kiepskie to bylo zachowanie kibiców ktorzy palili koszulki brona albo albo jak ladnie zostal przywitany pierwszy raz po trejdzie w ohio.

Anyway mi to wisi, mam Kamana i Blake'a w druzynie ;]

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym, że traktował go jak szmatę, kiedy grał dla innej organizacji, a teraz znowu będzie go kochał. jesteś super, ale tylko kiedy jesteś z nami. dla mnie to zwykła obłuda.

 

No ale to świadczy o danym człowieku, a nie o ogóle. Ci najbardziej krzyczący są na ogół w mniejszości. W ogóle to taka zazdrość o pierwszą miłość, którą w gruncie rzeczy się nadal kocha.

 

Zresztą chyba Gilbert z każdym rokiem o LeBronie mówił coraz mniej, albo wcale. Np. pamiętam, że w trakcie tego lub poprzedniego sezonu powiedział, że żałuje napisania tamtego listu w takim tonie.

Edytowane przez robak73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.