Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

Bez sensu

 

Oni mają tam Collison'a który daję radę

 

Rondo to w NYC przy Melo mogło by wyglądać dosyć ciekawie.

 

Watpie, Melo lubi trzymac pilke, Rondo lubi trzymac pilke, z roznica, ze jeden konczy rzutem, drugi passem. Pozabijaliby sie tam + Rondo w ogole nie pasuje do triangle offense.

 

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę przed Rapparem.

2-10 PG??!! Co to miało być? :(

 

Poza tym, Jendras chyba wyżej napisał, że Celtics zaczną lepiej bronić. Póki co tego nie widać za cholerę, brakuje kogoś kto będzie groził blokiem. Brakuje też closera, bo to co Celtics robią w końcówkach, to jest wstyd. Ciekawe jakby ten zespół wyglądał z porządnym centrem.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę przed Rapparem.

2-10 PG??!! Co to miało być? :(

 

Poza tym, Jendras chyba wyżej napisał, że Celtics zaczną lepiej bronić. Póki co tego nie widać za cholerę, brakuje kogoś kto będzie groził blokiem. Brakuje też closera, bo to co Celtics robią w końcówkach, to jest wstyd. Ciekawe jakby ten zespół wyglądał z porządnym centrem.

Czas na tank i celowanie w Okafora :D

 

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Celci nie są w takiej dupie. Jak teraz obejrzałem ich to Sullinger i Olynyk to najlepiej rzucający z dystansu frontcourt w lidze. Do tego oboje młodzi i widać, że mają potencjał by bronić i wraz z kolejnymi sezonami w lidze powinni wyrosnąć na czołową parę wysokich w lidze. Do tego Green to nadaje się mniej więcej na poziom startera w contenderze, więc Celci powinni się tylko uzbroić w cierpliwość, bo jakiś tam potencjał mają i w 2016 mogą polować na gwiazdy i wrócić do contendowania - potrzebują pary guardów. Bradley się nadaje na zadaniowca, ale zdecydowanie przydałby się dobry sg jako 6th, który w sumie by grał więcej na boisku niż Avery, głupotą było olanie pozyskania Isiaha. Co do PG jest boom w lidze na tę pozycję, więc powinno się udać kogoś wyrwać - a nuż Westbrook? Idealnie by się odnalazł w takim teamie, bo co do Smarta jestem sceptyczny i jak dla mnie poor man Kirk Hinrich to maksimum co mu się uda osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Do tego Green to nadaje się mniej więcej na poziom startera w contenderze, więc Celci powinni się tylko uzbroić w cierpliwość, bo jakiś tam potencjał mają i w 2016 mogą polować na gwiazdy i wrócić do contendowania

W tym sezonie Jeff pokazuje, że jest jeszcze coś warty i chce udowodnić, że nie można go  tak szybko skreślać.Rozegrał 9 spotkań, w czasie których ani razu nie zszedł poniżej 14 pkt, siedmiokrotnie zdobywał ponad 15, trzykrotnie ponad 20 i raz przekroczył granice 30 oczek. Średnie statystyki Greena w tym sezonie są na poziomie 20 pkt,5 zbiorek i 2 asyst na mecz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Green nadal nie przekonuje. I nie jestem pewny czy para Sullinger i Olynyk to na pewno dobry długoterminowy fit. Zostawiłbym ich dwóch, ale po prostu jednego z nich bym spróbował jako 6th mana. Oczywiście najpierw trzeba by było pozyskać dobrego centra.

 

Oby jeszcze Smart i Young się dobrze rozwijali. Myślę, że spokojnie Smart może być lepszy od Bradleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Pressey gra 20 min z Memphis to wiedz, że coś sie dzieje  WTF Stevens O.O? Tym bardziej, że 2 połowa meczu była całkiem udana przez Boston i gra nie była najgorsza , no ale przegrana  z Memphis to żadna niespodzianka, bo jak na ten moment gniotą wszystko jak popadnie, a M.Gasol to definitywnie bestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi Bradley. Już jak go podpisali, to wiadomo było, że jest przepłacony, ale teraz zaczyna wyglądać na bardzo złą inwestycje. W ataku jest słaby, a jego podania to kpina, ale to było jasne już od jakiegoś czasu. To co mnie martwi, to że Avery w obronie nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś, a nawet wygląda bardzo średnio. ten kontrakt będzie ciążył na Bostonie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,no ofensywnie nie wygląda najgorzej, napewno lepiej niż przedtem, poprawe widać gołym okiem ale prawda jest taka, że w obronie sie pogorszył a za podawanie nie powinien wgl sie brać.Dlatego dobrze, że jest  Smart bo ten w defensywie cały czas gra miazge i jeszcze nie miał słabego meczu jeśli chodzi o Def. Ostatnio gdzieś czytałem, że zawodnicy przeciwko, którym broni Smart rzucają ogółem na ponad 15 % gorszej skuteczności niż zwykle.Planowany powrót Smarta jest na mecz z Portland w nocy z niedzieli na poniedziałek.Szkoda, że chłopak opuścił przez kontuzje  mecz z PHX , Cavs czy OKC bo bilans mógłby być inny tym bardziej, że to były przegrane mecze 2 lub 4 pktami i wtedy wlaśnie Reggie Jackson,Irving i Bledsoe troche tych pkt narzucali, ale ja jestem dobrej myśli bo grudzień dla Celtics może być bardzo bardzo dobry bo grudniowe mecze mają z ekipami, które spokojnie są w zasięgu Celtics i tylko 3 grudniowe mecze z Washington powinny sprawić problem. A inne ekipy, z którymi zmierzy sie Boston w grudniu to : Hawks,Pistons,Lakers,Hornets,Knicks,76ears,Orlando,Minnesota,Miami,Nets.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston ma ogromne problemy w obronie, tylko Pacers (98) i 76ers (90) nie rzucili im 100 punktów. To że będą mieli autostradę pod koszem było raczej do przewidzenia, ani KO ani Sully to nie rim protectorzy, pod kosz każdy wbija się jak w masło i obrony pomalowanego brakuje. 

Większym problemem jest jak dla mnie gra w D obwodowych. Poza Smartem, który jest w obronie świetny, wygląda to fatalnie. Bradley broni tragicznie, jak na swoje możliwości, Rondo też słabo. Thorton i Pressey wiadomo, że to żadni obrońcy. Bradley już w poprzednim sezonie bronił słabo, ale ja to tłumaczyłem tankowaniem i jego contract year, gdzie chciał nabić troche staty, bo łatkę dobrego obrońcy i tak miał. Ale w tym też jest słabo. Za to do Smarta mam pełen szacun, to nie będzie pewnie żaden superstar, ale da wybitną defensywę, ma niezły przegląd. Słabo wbija pod kosz, dlatego musi potrenować rzut. 

 

Ofensywnie Boston ogląda się całkiem przyjemnie, Rondo nie dominuje aż tak piłki jak można było sie obawiać, grę prowadzi całkiem fajnie. Ale ja nadal uważam, że jak mu dadzą maxa to będzie błąd. Na razie niech klepie te swoje staty, może ktoś się skusi i da coś wartościowego. Jak nie to można go podpisać po sezonie, kontrakt na poziomie 80/5 byłbym ok i przede wszystkim wymienialnym przy nowym salary.

Boston potrzebuje przede wszystkim rim protectora i kogoś, kto będzie potrafił tam regularnie zdobywać punkty.

Rondo/Smart - Bradley - ...... - Sully - ......, na ławce Olynyk, Turner, przydałby się jakiś SG z 3pt range i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wrócił stary Green, poprzednie mecze każdy powyzej 15 pkt, a teraz 2 ostatnie 11 pkt i 12 pkt... Boston potrzebuje Sf'a i na tej pozycji powinni najbardziej sie skupić.Po tych dobrych meczach w wykonaniu Jeffa myślałem, że wreszcie odpalił kolejny bieg, ale jednak,,jedna jaskółka wiosny nie czyni''... Olynyk jakby nie patrzeć daje rade na C,defensywe poprawil a ofensywnie jest bardzo ok. bo koło 20 pkt na mecz potrafi wykręcić. Chocby w meczu z Grizzles w ktorym zdobyl 18 pkt a jeszcze mial takich kilka. Ale i tak uważam, że sie nie nadaje na tą pozycje i powinien w Bostonie wchodzić z ławki bo oczywiste jest to, że wyjściowym Pf jest Sully. No ale typowo Boston powinien szukać jakiegoś Sf'a który dostarcza te 20 pkt co mecz i nie ma wahań skuteczności i ogolnej zdobyczy pktowej, tak jak ma to Jeff.Do tego poptrzebny jest Center z krwi i kości a nie ,,Pfowy'' czyt.Olynyk. Potrzebny jest ktoś w stylu Deandre Jordana lub Sandersa. 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cloud:

       

Wart czy nie, chodziło mi o to, że przy nowym salary taki kontrakt będzie wymienialny. 

 

Lepiej podpisać Rondo, a jak Smart rozwinie się na tyle, że będzie można mu z czystym sumieniem powierzyć role startującego PG, to RR wymienić i coś jeszcze zyskać, niż odpuścić za free po sezonie. Przy tym nowym salary 15-16 baniek za sezon, to pewnie coś jak 10-12 obecnie, a taka kasa za Rondo to byłaby promocja i pewnie z chętnymi nie byłoby problemu. 

 

Jeszcze co do tego C - to tak pomyślałem, że mogliby spróbować wyciągnąć z Hornets Biyombo - raczej nie byłoby z tym problemu. Po sezonie jest RFA, może by się zgodził na jakąś krótką umowę (1-2 lata) za niewielką kasę. Jakby nie wypalił, to zawsze to dobry fit na ławkę.

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.