Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt tu nie stawiał Rondo jako nawet top10 pg w lidze, przynajmniej ja o tym nic nie wiem. Niektórzy za to traktują go jako buttom starter pg, a no to z mojej strony zgody nie ma i nie będzie.

Curry Wall Rose Westbrook Reggie Rubio Irving Paul Parker Lillard Williams Lowry Conley Dragic Bledsoe

Już te nazwiska spychają go do kategorii bottom starter pg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie dla Was: Ile jest warty Rondo? Chodzi o kasę oczywiście. Bo ja im dłużej się nad tym zastanawiam tym bardziej myślę, że Rondo byłby dla mnie tyle wart ile jest w stanie zrekrutować. Mam na myśli, to że np. jeśli RR jest w stanie namówić jakąś gwiazdę(najlepiej gwiazdY) do przejścia do Celtics to oczywiście automatycznie warto go zatrzymać. Mam jednak wątpliwości, że ktoś lepszy podpisze z Celtics tylko dlatego, że mają Rondo. 

Więc w takim wypadku trzeba go wymienić/nie przedłużać - nie ma innej opcji. Po co zostawiać w składzie 28letniego zawodnika, który blokuje rozwój 20latka(Smart) i w dodatku nigdy nie będzie niczym więcej jak 3-4 opcją. Mam nadzieję, że Ainge też tak myśli.

 

Chciałbym mieć zespół zdolny wygrać mistrza z Rondo w składzie, bo go po prostu lubie(jak każdego z 2008, Ciebie też 20#), ale niestety wygląda na to, że taki scenariusz jest coraz mniej prawdopodobny, chyba, że Ainge zacznie czarować i to bardziej niż w 2007.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, nie wiedziałem, że Suns mają dwóch starterów na jedynce... teraz mi tylko powiedz w czym Irving czy R. Jackson mają nad nim przewagę w ostatecznym rozrachunku i się luzujemy.

 

Danie d-willa jest tak sprytne, że nie mam słów.

 

@Cloud

 

Nawet zadałem podobne pytanie Lorakowi, ale nie raczył odpowiedzieć.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie dla Was: Ile jest warty Rondo? Chodzi o kasę oczywiście. Bo ja im dłużej się nad tym zastanawiam tym bardziej myślę, że Rondo byłby dla mnie tyle wart ile jest w stanie zrekrutować. Mam na myśli, to że np. jeśli RR jest w stanie namówić jakąś gwiazdę(najlepiej gwiazdY) do przejścia do Celtics to oczywiście automatycznie warto go zatrzymać. Mam jednak wątpliwości, że ktoś lepszy podpisze z Celtics tylko dlatego, że mają Rondo. 

Więc w takim wypadku trzeba go wymienić/nie przedłużać - nie ma innej opcji. Po co zostawiać w składzie 28letniego zawodnika, który blokuje rozwój 20latka(Smart) i w dodatku nigdy nie będzie niczym więcej jak 3-4 opcją. Mam nadzieję, że Ainge też tak myśli.

 

Chciałbym mieć zespół zdolny wygrać mistrza z Rondo w składzie, bo go po prostu lubie(jak każdego z 2008, Ciebie też 20#), ale niestety wygląda na to, że taki scenariusz jest coraz mniej prawdopodobny, chyba, że Ainge zacznie czarować i to bardziej niż w 2007.

 

Jeżeli Rubio woła maksa to Rondo też go zażąda. I dostanie. Biorąc pod uwagę ostatnie kontrakty to też to logiczne. Ale tak realnie patrząc to kontrakt w okolicach 9-11 mln jest optymalny. Jako, że jest nadal całkiem młody i widowiskowy to prędzej ta górna wartość. Kontrakt Holidaya/Lawsona by był dobry. Ale w obliczu żądań i niektórych kontraktów dostanie znacznie więcej.

 

I wątpię by Celtowie podpisali Rondo, bo on sam pewnie chce odejść. Ma swój 'prime' i nie chce go marnować na Celtów. W przyszłym roku zamelduje się zapewne z 17 - 18 mln/rok w Nowym Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rappar hahahaha, no nie moge, szczegolnie Rose(?) Reggie Rubio Irving Williams Lowry Dragic Bledsoe spychają RR na bottom starter pg

Mogę jeszcze z tobą wejść w zakład jaki z KBJ. Skoro wierzysz, że RR jest 5# pg ligi, to co problem dla superstara wykręcić ponad 30 winów.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę jeszcze z tobą wejść w zakład jaki z KBJ. Skoro wierzysz, że RR jest 4# pg ligi, to co problem dla superstara wykręcić ponad 30 winów.

Zajebiście odniosłeś się do dyskusji przy okazji wciskając komuś coś czego nie powiedział. Wielo18 dobrze pisał, powinieneś mieć bana na pisanie o Rondo/Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście odniosłeś się do dyskusji przy okazji wciskając komuś coś czego nie powiedział. Wielo18 dobrze pisał, powinieneś mieć bana na pisanie o Rondo/Celtics.

Lowry jest obecnie 5# pg ligi, więc skoro Rondo jest od niego lepszy, pozycja 5# rozumie się samo przez się.

Prosty zakład, skoro Rondo to taki zajebisty, to pewnie do PO wejdzie nawet.

ps 8-29, bilans Rondo od odejścia Big 3.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.