Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

Celtics 1-3, a mogło być 3-1 gdyby mieli więcej zimnej krwi. Szkoda, bo te ostatnie porażki mogą podłamać taką młodą drużynę.

Mam nadzieję, że Stevens za niedługo skończy z tym eksperymentem, w którym Evan Turner jest back-pg, bo to nie działa. W ogóle zamiast Turnera już bym wolał oglądać Younga, nie wiem po co Ainge go podpisał.

Czy Rondo wygląda tak jak jego statsy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Rondo wygląda tak jak jego statsy?

Mi się póki co bardzo podoba. Ciągle przyspiesza grę, jest cały czas w ruchu i nie przeszkadzają mu hokejowe asysty. Bardzo dobrze prowadzi atak i jak tylko schodzi z parkietu, to widać dużą różnicę. To na razie tylko 4 gry, ale według mnie jest zmiana na plus w jego grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus Smart wygląda naprawde świetnie nawet jak nie pokazują to jego statystyki , taki Pitbull który nie odpuszcza na krok. Green 2 mecze i wygląda fajnie i utrzymuje jak na ten moment skutecznosc powyzej 50% i oby tak dalej , Bradley widać gołym okiem , że wielki postęp jesli chodzi o ofensywe , Sullinger gra swoje , czyli to co pokazywal w Preseason a Olynyk dobry mecz w jego wykonaniu w ofensywie jak i w obronie na desce  ,Rondo ? Co tu dużo mówić , wrócił w 120 %ntach i jest maszynka do TD , w poprzednim meczu zabrakły mu 3 pkt do TD a dzisiaj zrobił to bez najmniejszych problemów , takiego RR ogląda sie z wielką przyjemnością i udowadnia , że ma w nosie te wszystkie kontuzje i nie boi sie w walce fizycznej , wrócił stary dobry Rondo :smile:  Podsumowując ,  Boston jest 1-3 ale gra naprawde moze sie podobać i bardzo szkoda meczu z Dallas , ktory mogli jeszcze wygrac po powrocie z 35 pktową stratą , dzisiaj mecz z Raptors  tez na wysokim poziomie ale zabrakło jakiegoś  małego szczegółu. Boston swoją grą wcale nie odstaje od rywali , może z wyjątkiem Houston którzy jak na razie są 5-0. Ja jestem optymistycznie nastawiony co do Celtics  i prawde mowiac to tylko przez pech nie jest to bilans przynajjmniej 2-2. Podoba mi sie gra zielonych  i  są strasznie zmobilizowani i chcą coś udowodnić , pokazuje to np właśnie :  pogoń w meczu z Dallas co w poprzednim sezonie , po prostu sobie by odpuścili bo każdy pamiętal jak Boston ,,oddawał '' końcówki w spotkaniach.Listopad jest bardzo trudny jeśli chodzi o ekipy z którymi Boston sie zmierzy ale stwierdzam  , że z takimi ,, listopadowymi'' ekipami jak : Indiana , Okc ( szpital) , 76ears , Cavs ? ( jeśli Utah dała rade to czemu nie   :grin:  , Phoenix powinni coś utargać :smile:

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR idzie na TD na koniec sezonu na razie ma 9/9/11

 

Ciekawe czy ci wszyscy krytycy Rondo któzy przez lata twierdzili że jest on gównianym prowadzącym bo jego asysty są nabite przez granie z 3 HOFami ( i wróżyli mu z pewnością Pytii że spadną mu znacząco bez nich) będą mieć cywilną odwagę i go przeproszą za to bo akurat w tym aspekcie krytyka była wzięta jak widać z D.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR idzie na TD na koniec sezonu na razie ma 9/9/11

 

Ciekawe czy ci wszyscy krytycy Rondo któzy przez lata twierdzili że jest on gównianym prowadzącym bo jego asysty są nabite przez granie z 3 HOFami ( i wróżyli mu z pewnością Pytii że spadną mu znacząco bez nich) będą mieć cywilną odwagę i go przeproszą za to bo akurat w tym aspekcie krytyka była wzięta jak widać z D.....

Perkins rzucił niedawno w jednym meczu 17 pkt, go już też przeprosiłeś?

Jakoś jestem dziwnie spokojny o wygranie mojego zakładu z KBJ.

A ja dziś wyjątkowo mam zamiar im kibicować. Nie wiem jak grają, nie interesuje mnie to, ale chce zimnego prysznica dla Bulls. Lubię Rondo i mam nadzieje że facet zrobi rozpierdziel w szeregach Bulls

To się tego nie doczekasz, a przynajmniej nie do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Rappar aż tak upadłeś w argumentowaniu że porównujesz jeden mecz to trwałej tendencji że RR bez 3 HOFÓW ma wciąz liczbę asyst powyżej 10 ??

 

Niczego tym tekstem o Perkinsie nie udowodniłeś poza faktem że nie masz pojęcią na czym polega siła argumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Rappar aż tak upadłeś w argumentowaniu że porównujesz jeden mecz to trwałej tendencji że RR bez 3 HOFÓW ma wciąz liczbę asyst powyżej 10 ??

 

Niczego tym tekstem o Perkinsie nie udowodniłeś poza faktem że nie masz pojęcią na czym polega siła argumentów

Trwała tendencja jest taka, że Rondo ma jeden z najmniejszych ts w lidze i jego ofensywa jest tragiczna w ostatniej 10 ligi. Na razie zagrał zaś 5 meczów w nowym sezonie. Ja akurat obstawiałem, że liczba asyst pozostanie w miarę ta sama. Po prostu ofensywa będzie tragiczna.

A co do siły argumentów - może wejdziesz ze mną w taki sam zakładzik jaki mam z KBJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wyjątkowo mam zamiar im kibicować. Nie wiem jak grają, nie interesuje mnie to, ale chce zimnego prysznica dla Bulls. Lubię Rondo i mam nadzieje że facet zrobi rozpierdziel w szeregach Bulls

Rondo dzisiaj nie zagra, Smart także. Z Bulls będzie bardzo ciężko. Celtics może uratować tylko zajebisty mecz Greena i Bradleya(np. taki jaki zagrali z Dallas), a i to może nie wystarczyć.

 

Rappar - ale w tym sezonie chyba Celtics nawet nieźli w ofensywie są co? Tak na oko mówię, bo statów nie sprawdzałem. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwała tendencja jest taka, że Rondo ma jeden z najmniejszych ts w lidze i jego ofensywa jest tragiczna w ostatniej 10 ligi. Na razie zagrał zaś 5 meczów w nowym sezonie. Ja akurat obstawiałem, że liczba asyst pozostanie w miarę ta sama. Po prostu ofensywa będzie tragiczna.

A co do siły argumentów - może wejdziesz ze mną w taki sam zakładzik jaki mam z KBJ.

 

A co liczba win w zespole który chce tankować i nagle w lutym okaże się że ma wymyslone kontuzje do faktu że Rondo umie podawać??

 

Po drugie jak na razie Boston to 7 ofensywa ligi więc chyba jednak potrafi prowadzić dobrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co liczba win w zespole który chce tankować i nagle w lutym okaże się że ma wymyslone kontuzje do faktu że Rondo umie podawać??

 

Po drugie jak na razie Boston to 7 ofensywa ligi więc chyba jednak potrafi prowadzić dobrą

Daję 100, że na koniec sezonu będą nizej. Wchodzisz czy się przyznajesz, że ta 7 ofensywa ligi to bullshit równy temu tekstowi o Perkinsie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rappuś upraszczasz

piszesz ze kazdy dobry PG sam robi dobra ofensywe co jest oczywistym kłamstwem

analogicznie jak w przypadku Twoich argumentów dot. supportu Lebrona (możecie mnie zbanowac, mam to gdzieś)- jeśli masz słabych partnerów możesz grać jakbyś miał za chwilę stracić życie, a efekt może być taki ze umrzesz jako przegrany

 

przypominam roster Bostonu bo moze zagladałes tam jakieś 3 lata temu

http://www.nba.com/celtics/roster

 

jesli twoim swingmanem jest Gerard Wallace, Aavery Bradley i evan turner to o czym my tu prawimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics wygrali, Rondo nie zagrał więc bez tego scruba C's są niepokonani w tym sezonie(sorry Rappar za odebranie Ci satysfakcji z napisania czegoś podobnego ;) ).

 

@Josephnba - Bradley nie jest taki zły, nie przesadzajmy z porównywaniem go do Wallace'a.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR idzie na TD na koniec sezonu na razie ma 9/9/11

 

Ciekawe czy ci wszyscy krytycy Rondo któzy przez lata twierdzili że jest on gównianym prowadzącym bo jego asysty są nabite przez granie z 3 HOFami ( i wróżyli mu z pewnością Pytii że spadną mu znacząco bez nich) będą mieć cywilną odwagę i go przeproszą za to bo akurat w tym aspekcie krytyka była wzięta jak widać z D.....

ciekawe. przecież to nawet nie o asysty same w sobie chodziło, lecz o to, że ich ilość nie przekłada się na jakość ataku. to po prostu najgorsza boxscorowa statystyka i wiele osób na jej podstawie wyciągało wniosek, że Rondo jest taki dobry w ataku. inni odpowiadali, że nie jest i w tym rzecz. to samo zresztą robisz teraz przywołując 9-9-11, co ma pokazać jaki to rzekomo Rondo jest świetny, a tymczasem to nieprawda. żeby też nie było, że ocenia się go na podstawie kiepskiej sytuacji w obecnych celtics, to zobacz jak wypadał w ORAPM - sam tego używasz w temacie obok - na przestrzeni kariery:

 

2007 - 193 miejsce

2008 - 213

2009 - 105

2010 - 262

2011 - 118

2012 - 87

2013 - 90

2014 - 187

 

to jest TRAGEDIA dla rozgrywającego i całe szczęście dla niego, że w obronie jest dużo lepszy, co jako tako ratuje jego całościowy wpływ na grę, ale i tak w sumie szału nie ma.

 

Rondo to właściwie łapie się do all time S5 zawodników ze świetnym boxscorem, ale kiepskim impactem:

 

Rondo

Alvin Robertson

Dantley

Jerry Lucas

Wilt Chamberlain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.