Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Turner will sign for a portion of the Celtics' midlevel exception

http://basketball.realgm.com/wiretap/234378/Evan-Turner-Finalizing-Deal-With-Celtics

 

Czyli kasy raczej mało dostanie. No ale tak jak piszesz kolejny na 2. Myślę, że prędzej czy później będzie jakaś wymiana, bo za duży tłok na pozycjach 1/2 jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rondo złamał rękę - out na 6 - 8 tygodni. 

 

Jak dla mnie więcej z tego plusów niż minusów dla Celtów, bo : 

1. przyszły sezon raczej i tak pójdzie na straty, bo szans większych na play-off nie ma, a kilka porażek więcej bez jawnego grania w ch.... zawsze w cenie 

2. Rondo jest  w kontrakt year, nieprzepracowany obóz może odbić się negatywnie na jego formie, a to ( przy założeniu, że zostaje w Bostonie) może przełożyć się na kilka baniek mniej w nowym kontrakcie 

3. więcej minut dla Smarta 

 

Minusy : 

1. jeśli Ainge chciałby go wymienić, to szanse na dobry trade maleją 

2. liczyłem, że w końcu będzie można go ocenić jako lidera pełną gębą ( w pełni zdrowego, z przepracowanym okresem przygotowawczym) - stawiam, że ten test by oblał , ale przez kontuzję Ainge może myśleć, że ocena nie jest miarodajna i mimo wszystko grubo go przepłacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo chciałem zobaczyć Rondo od poczatku w pełni formy jako lidera. A teraz znowu będzie miał wymówkę...

 

Oczywiście, tak jak napisał Regis, plusem jest to, że Smart dostanie od razu więcej minut i zobaczymy jak będzie wyglądał bez Rondo, a potem z Rondo.

 

O wymianie RR moim zdaniem nie ma co myśleć. Będzie w C's do końca sezonu i potem się wszystko wyjaśni. Nikt za niego nie da nic ciekawego, już lepiej niech odejdzie za darmo za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Rondo jest  w kontrakt year, nieprzepracowany obóz może odbić się negatywnie na jego formie, a to ( przy założeniu, że zostaje w Bostonie) może przełożyć się na kilka baniek mniej w nowym kontrakcie

Jakbym był fanem C's to bym wolał, żeby on właśnie jakoś tam grał, żeby można było za niego dostać cokolwiek ciekawego w lutym albo w s&t poźniej.

Szrotu trzeba się pozbyć, a nie podpisywać za duże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był fanem C's to bym wolał, żeby on właśnie jakoś tam grał, żeby można było za niego dostać cokolwiek ciekawego w lutym albo w s&t poźniej.

Szrotu trzeba się pozbyć, a nie podpisywać za duże pieniądze.

 

 Dlatego napisałem, że to będzie plus przy założeniu, że w Bostonie będzie miał zostać. A że kontuzja może obniżyć szanse na dobry  trade też pisałem. 

 

Obstawiam, że Rondo nie będzie rozchwytywany w trakcie offseason. Tylko Lakers, Knicks i Mavs z drużyn, które mogłyby go interesować mogą się o niego starać, a Mavs nie będą mieć kasy żeby go przepłacić, Lakers też tego nie zrobią bo będą celować w kogoś grubszego rok później. I jak Knicks nie wyskoczą z jakimś głupim kontraktem, to może zostać w Bostonie, a coś w okolicy 60/4 będzie ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Celtics już jutro zaczynają sezon i całkiem możliwe, że Rondo będzie mógł grać. Ktoś ma jakieś oczekiwania?? Ja na pewno bardziej czekam na ten sezon niż na poprzedni. Przede wszystkim ciekawi mnie rozwój Smarta. Mam nadzieję, że chłopak przestanie rzucać pierdylion trójek i zacznie się więcej wbijać pod kosz. Sullingerowi też trzeba będzie się przyglądać. Mam wielkie nadzieje co do niego jeśli chodzi o ten sezon, oby nie zawiódł. W pre sezonie grał bardzo dobrze. Liczę też, że Young dostanie dużo minut, jakoś mam dobre przeczucia co do tego gościa... zobaczymy.

 

No i oczywiście Rondo, to jego najważniejszy rok w karierze więc zobaczymy na co go stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli w pre season niezle sobie radzil podobnie jak Bradley. Ciekawi mnie rozwoj Olynyka, Younga i Smarta, a takze czy w koncu Green przestanie grac tylko pojedyncze mecze kosmiczne tylko utrzyma forme przez caly sezon. Wisienka na torcie to oczywiscie powrot RR9, który chciałbym żeby w tym sezonie poprowadził Celtow do PO. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisienka na torcie to oczywiscie powrot RR9, który chciałbym żeby w tym sezonie poprowadził Celtow do PO. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :)

Nawet jeśli Rondo zagra sezon życia na poziomie Magica czy Nasha(czego mu życzę choć to turbo mrzonka), z tym rosterem może poprowadzić C's co najwyżej na super ustronny pomost gdzie już w lutym solidnie zanęci im sam Ainge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze masz racje. Ale PHX w tamtym roku ktore przed sezonem mialo byc pretendentem do pick nr 1 w drafcie bilo sie o PO na mocnym zachodzie to kto wie jak to bedzie wygladalo u Celtow w tym roku ( chcialbym zeby byla jakas niespodzianka )

Edytowane przez MA23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celts nie będą mieli raczej dobrego sezonu ale juz niejeden madrala się wymadrzal. Argument z suns wydaje się trafny ale z drugiej strony takie Sacramento kings co roku wzmacniają się przez draft, od czasu do czasu kogoś sciagna a postępów brak... oby nie spotkało to przez dekadę zielonych... tak na prawdę na razie argumentów za dobrą grą brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics, oczywiście jak nie stanie się coś niespodziewanego, nie będą w PO, ale biorąc pod uwagę: rozwój młodych zawodników, rozwój Stevensa(tutaj widzę największy "upside" ;)), Rondo w CY to moim zdaniem można się spodziewać lepszej gry niż ostatnio i chyba lepszej niż większość wróży. Na ile lepszej to jeszcze zobaczymy. Generalnie to przydałby się center i to taki solidny. 

 

Wiadomo - jako kibic zielonych, widzę świat w zielonych okularach. Po prostu chciałbym, żeby powalczyli o te jebane PO, żeby posty @Kucio o cudotwórcy Stevensie się sprawdziły, bo jeden rok liczenia na porażki mi wystarczy. Jebać tankowanie.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście w pozycję w jakiej jest obecnie Celtic to mimo wszystko 3-4 lata stracone na odbudowe...

 

Swiatelkiem w tunelu jest rewolucja w salary gdzie za 2 lata będzie można szaleć z kasa ale tu trywialnie każdy klub NBA takie nadzieje będzie mial....

 

A i gracze zrobili korekty zadań (Rubio Leonard itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku w te 3-4 lata musi dopisać szczęście, żeby dobrze zakończyć przebudowę. Ja liczę na to szczęście już w tym sezonie i mam nadzieję na rozwój młodych. W tej chwili to jedyne światełko w tunelu. Celtics na FA mogą liczyć dopiero wtedy jak już będą dosyć mocni. Do słabych Celtics nie przyjdą mocni FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata, żeby zagrali słabszy sezon niż poprzedni, ale faktycznie szanse na PO są niewielkie. Nie powinno to być zresztą priorytetem, powinni stawiać na rozwój młodzieży i przygotowanie salary pod rynek FA 2015.

Ja liczę szczególnie na rozwój Sullego, Olynyka, Bradleya, Younga i Olynyka, bo to piątka która powinna miec miejsce w przebudowanych Celtics.

Sully to dla mnie kandydat nr 1 na MIP i myślę, że powinien wykręcać staty na poziomie 18/10.

Bradley poprawił się niesamowicie w ataku, w pre-season widać było, że poszerzył zasięg rzutu z mid-range na 3pt line i powinien wykręcać min 40% za 3 przy co najmniej 3 - 4 trafionych rzutach za 3. Jak dołoży do tego obronę, na jaką go stać to będzie wart więcej niż dał mu Danny.

Smart już od pierwszego sezonu będzie top defensorem wśród obwodowych, ma czas żeby poprawić rzut i na tym powinien się skupić. JEdyne co mnie martwi to fakt, że chyba nie skończył w PS żadnej akcji pod koszem.

Liczę też na jakąś fajną wymianę z udziałem Greena, bo to dobry zawodnik, który w innym systemie, z innymi zawodnikami u boku (vide jego gra z czasów KG w Bostonie) powinien być sporym wzmocnieniem, a w Celtics raczej miejsca dla niego już nie ma.

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły mecz wczoraj. Prawie wszyscy co grali(z wyjątkiem Bassa i Zellera) mieli 10 lub więcej punktów. Nieźle piłka chodziła, Rondo nic nie stopował. Takie coś można oglądać, oby chłopaki utrzymali się jak najdłużej i nie załamali się przegranymi w listopadzie, bo to będzie bardzo ciężki miesiąc dla Celtics, więc pewnie i tak będą na minusie na początku grudnia. Przetrwać listopad, to jest najważniejsze.

 

Szkoda trochę, że dla Younga nie ma za bardzo miejsca na ten moment. Myślę, że należy rozważyć ogrywanie go w d-league przez jakiś czas.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics dzisiaj dostali mocno w dupę, ale nie ma tego złego, bo udało się im przy okazji "uhonorować" Toine:

 

Rich Levine @rich_levine

Celtics finish 1-25 from 3-point land on the anniversary of Antoine Walker's NBA debut. Classy tribute by coach Stevens and the team.

;)

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 1-3, a mogło być 3-1 gdyby mieli więcej zimnej krwi. Szkoda, bo te ostatnie porażki mogą podłamać taką młodą drużynę. 

Mam nadzieję, że Stevens za niedługo skończy z tym eksperymentem, w którym Evan Turner jest back-pg, bo to nie działa. W ogóle zamiast Turnera już bym wolał oglądać Younga, nie wiem po co Ainge go podpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.