Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co, Thomas poczuł ze musi wziąsc wszystko na klate i gra jak z nut, Boston jak złapie kozackie picki i Thomas sie z nimi dogra to Boston może mieć młody, efektowny (efektywny tez) roster i jesli wszystko dobrze pójdzie w przyszłym roku zobaczymy zielonych w PO. 35 zwyciestw dla Bostonu jest w zasiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pod ręką rozpiskę jak radzą sobie drużyny w b2b? Wydaje mi się, że Boston może sobie radzić naprawdę świetnie w tym względzie, bo jeżeli mnie pamięć nie myli to wygrali ostatnie kilka spotkań "na drugi dzień".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej wygranej chyba nikt się nie spodziewał, w końcu Thomas nie grał, Bradley dopiero co wrócił. A i tak nieźle to wszystko wyglądało. Piękna zagrywka przy and-1 Smarta i jakoś się udało. Nadal nie chce mi się wierzyć w PO, ale takie mecze jak ten z Grizz zdecydowanie nastrajają pozytywnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C's po części są sami sobie winni. Oglądałem ich ze 3-4 mecze w środku sezonu, gdzie wyraźnie było widać, jakby się podkładali. Gdyby nie to, być może byliby już w ósemce. 

Raczej po prostu nie potrafili znaleźć sposobu na zamknięcie meczu, co ostatnio zdecydowanie lepiej im wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C's po części są sami sobie winni. Oglądałem ich ze 3-4 mecze w środku sezonu, gdzie wyraźnie było widać, jakby się podkładali. Gdyby nie to, być może byliby już w ósemce. 

 

Matek jako ekspert od podkładania w temacie o Lakers - rzuciłbyś jakimś konkretem? Bo coś słabiej oglądałem C's w środku sezonu, ale chętnie się przyjrzę tym 3-4 spotkaniom, w których Zieloni się podłożyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi Cloud. Boston wreszcie znalazł sposób na zamykanie meczy a tym sposobem jest pozyskanie Thomasa, który jeśli chodzi o zamykanie i przejmowanie meczu jest po prostu świetny. Do tego Bradley, który jak dostanie piłke w kluczowym momencie gdy na zegarze jest kilka sekund do zakończenia meczu to trafi :smile: patrz : vs Lakers, Wizards czy tak jak dzisiaj vs Memphis. Najbardziej szkoda tych przegranych z Lakers, GSW no i ostatnio z Orlando. Teraz przed Celtics naważniejsze mecze bo z bezposrednimi rywalami, którzy walczą o 8 miejsce.Za 2 dni z Pacers a w nastepnym tygodniu Hornets, Nets. A po drodze są jeszcze mecze z  NYK , 79ears, Miami, Pistons z którymi można spokojnie wygrać i jeszcze bardziej polepszyć sobie bilans.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.in. głupie wyprowadzanie piłki, podawanie przez całe boisko w końcówce przez ręce (gdy mieli małą stratę lub remis), co kończyło się łatwą stratą punktów. Szczególnie rzuciło mi się to w oczy w wykonaniu Smarta. 

 

Zresztą - była wtedy o tym jakaś gadka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C's po części są sami sobie winni. Oglądałem ich ze 3-4 mecze w środku sezonu, gdzie wyraźnie było widać, jakby się podkładali. Gdyby nie to, być może byliby już w ósemce. 

Może wtedy jeszcze Aigne myślał poważnie o pozyskaniu Townsa ;).W kazdym razie,gdyby nie ta wymiana z Thomasem,Jerebko i Datome,to dalej byśmy udawali że próbujemy wygrywać.Teraz po prostu jest komu te mecze wygrywać.Sam Thomas to był mega ruch,a i jeszcze 3/4 składu przy nim jakby odżyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogratulować realizmu w Celts!!!

 

ktoś chyba pomyślał i zobaczył, że jest  EWENTUALNIE - 4 mega graczy z pozycji pewnego top#4 a potem nie ma znaczenia czy masz pick #6 czy #12 a konkurencja NYK 76ers Lakers Minny okazała się za "mocna" (co najmniej 10-15 wygranych Bostonu już więcej)

 

więc grają swoje mimo że Sully odpadł.. nie wpędzają młodzieży w kompleksy przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.in. głupie wyprowadzanie piłki, podawanie przez całe boisko w końcówce przez ręce (gdy mieli małą stratę lub remis), co kończyło się łatwą stratą punktów. Szczególnie rzuciło mi się to w oczy w wykonaniu Smarta. 

 

Zresztą - była wtedy o tym jakaś gadka. 

 

No jasne, wiem o co chodzi. Tylko wciąż się zastanawiam czy masz taki konkret, czy piszesz bo tak Ci się wydaje/kojarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie Datome , tam kibicuje.

 

jest szansa aby go przedłużyli? 

 

tercet jerebko-datome-olynyk wygląda wyjebanie ;]

O Jerebko coś chyba było wspomniane, że Celtics są zainteresowani(mogę się mylić), ale o Datome chyba nic(też nie gwarantuję). Ja tam za dobre pieniądze bym ich zostawił, bo wkomponowali się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.