Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

James Young kilka tygodni temu miał wypadek samochodowy i nie brał udziału we wczorajszym  workoucie przed Summer League , ma jeszcze lekkie bóle szyi ale nie jest to nic groźnego , Stevens na dniach ma powiedzieć czy pozowli zagrać Youngowi w Summer League czy też nie.

2 rzecz to taka , że Boston co raz mocniej stara sie pozyskać  Jordana Hilla i Haywarda tylko  , że tego 2giego Jazz nie chcą sie pozbywać i mówią , że wyrównają każdą oferte.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 mln rocznie? Sporo, serio. 

 

Nie wiem, na ile prawdziwe są plotki o zainteresowaniu Thomasem, ale i tak już mają tam tłok konkretny. Rondel, Smart, Young i teraz powrót Bradleya. Nie rozumiem, co co brali dwóch obwodowych w top 20 draftu. 

 

Transfer RR musi się wydarzyć bardzo szybko, bo inaczej zmarnują któregoś z młodych. Chyba, że to ich spakują za kogoś jeszcze teraz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart i Young chyba przez jakiś czas nie mogą być wymienieni, bo dopiero co podpisali kontrakty chyba.

 

Cena za Bradleya jest za wysoka, zwłaszcza, że gość często łapie kontuzje. Teraz moim zdaniem musimy wymienić Rondo, bo Smart będzie się tylko marnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplacili Bradleya o jakies 2 mln. Gdyby nie te kontuzje, to daloby sie to wybronic, a tak to polecialo sporo siana na niego. Nie chce mi sie wierzyc w sentymenty DA i pora wymieniac Rondo. Kings? Detroit? W sumie ciezko znalezc dobry kierunek dla niego. Nadal brakuje C do s5 a ponoc Sully ma juz byc PF. Na razie to ruchy w C's i LAL wygladaja slabo albo ich brak. Jak jeszcze Boston podpisze Gordona, to sie dopiero udupia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplacili Bradleya o jakies 2 mln. Gdyby nie te kontuzje, to daloby sie to wybronic, a tak to polecialo sporo siana na niego. Nie chce mi sie wierzyc w sentymenty DA i pora wymieniac Rondo. Kings? Detroit? W sumie ciezko znalezc dobry kierunek dla niego. Nadal brakuje C do s5 a ponoc Sully ma juz byc PF. Na razie to ruchy w C's i LAL wygladaja slabo albo ich brak. Jak jeszcze Boston podpisze Gordona, to sie dopiero udupia.

 

A niby jakim cudem - przecież w tej chwili zjedli sobie całą wolną przestrzeń w wydatkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co on robił na początku tamtego sezonu. Roster z dupy. Potem jeszcze gorszy, a ten dalej wygrywał. Dopiero potem zaczął tankować. No i pamiętaj, że on jest cudotwórcą. Co zrobił z Butler? Jak poprowadził młodego białego i chudego leszcza na poziom taki, że teraz się wiele klubów o niego tłucze. Jest geniuszem i cudotwórcą i w tej swojej bani ma jakiś plan, który mu wypali.

Nie wiem co zrobił z Butler, to nie będę się wypowiadał. 

Co do kariery w NBA, rzeczywiście kilka wygranych było całkiem niezłych, no ale jednak zawsze C's byli na minusie. Dodanie Younga i Smarta powinno trochę poprawić grę Bostonu, ale nie w taki sposób, żeby w ogóle byli w PO. Chociaż chciałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tam duzo Bradleyowi dali.

Ainge nie jest glupcem, wiec jedyna odpowiedz to, ze byli na niego kupcy za 8 baniek rocznie.

Nie ma innej mozliwosci.

 

Dziwi mnie to troche, bo tez nie powiedzialbym, ze AB to gracz ponad 6 baniek per annum.

Roster wyglada na razie na obsadzony, ale trzeba pamietac, ze BOS ma jeszczez trade exception w wysokosci 10 baniek, ktory trzeba wykorzystac w najblizszych tygodniach. Takze something's coming. 

 

Wedlug mnie albo Rondo na wylocie, albo Jeff Green sie gdzies wybiera. Zakladam, ze do Rockets, jezeli nie uda im sie skusic Jamesa ani Antony'ego.

 

No i przede wszystkim brakuje C, a Kris Humpries za minimum raczej nie wypelni tej pustki. Colton Iverson tez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwi mnie to troche, bo tez nie powiedzialbym, ze AB to gracz ponad 6 baniek per annum.

Roster wyglada na razie na obsadzony, ale trzeba pamietac, ze BOS ma jeszczez trade exception w wysokosci 10 baniek, ktory trzeba wykorzystac w najblizszych tygodniach. Takze something's coming. 

 

Według mnie nic coming, bo przecież nie ma obowiązku, żeby wykorzystać trade exception. Najczęściej zresztą nie jest wykorzystywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedno jest pewne , podpisanie Bradleya sugeruje , że będzie jakaś wieksza wymiana z udzialem czy to Rondo czy to z Jeffem :D Ogólnie 32/4 w mojej opini jest calkiem spoko ani nie przepłacony ani nie za mało ( Meeks <3 ... ^^ )
  , lecz  7 mln za sezon było by najlepszym rozwiązaniem ., a po operacji Barków mam nadzieje , że nie będzie żadnych już kontuzji.

( Pressey / Rondo / Smart / Bradley /  Bayless ) Troche za duża ta autostrada na pozycji 1-2 bo Young najprawdopodobniej bedzie grał na SF więc go nie licze... nie widze innego wyjscia niż out Rondo , a Bayless z tego co mówi bardzo chce zostac i podpisał bym z nim jakies 12/3 , Pressey backup Smarta  a Bayless Bradleya , dlatego z całym szacunkiem ale Jeff i Rondo powinni poleciec , dlatego myśle , że w ciągu tygodnia może wydarzyć sie coś większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak przepłacili. 

Chciałem żeby został, ale liczyłem na coś w rodzaju 24/4, ew. 21/3. Bradley mimo wszystko jest trochę niedoceniany, szczególnie ofensywnie. Dopiero w ostatnim sezonie pokazał, że rzut ma dobry. A przecież Bradley kończąc high school był top prospectem swojego rocznika, chwalonym głównie za walory ofensywne. 

Teraz trzeba tylko liczyć, że będzie zdrowy i wtedy te 8 baniek to będą dobrze zainwestowane pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofensywnie Bradley najlepszy jest z mid-range, a to jest najgorszy możliwy rzut. Chłopak musi częściej rzucać trójki i wbijać się pod kosz. No i przydałoby się poprawić kozioł. Szansa na to wszystko jest mała, oby Celtics nie żałowali tego kontraktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bradley to chyba z psychika ma lekkie problemy, pamietam jakis wywiad gdzie Pierce mowil, ze na treningach wyglada jak allstar tylko na meczach zamyka sie strasznie i traci pewnosc...

 

Wiadomo, ze gracze zawsze sobie pudruja ale moze cos w tym jest?

Edytowane przez Truth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.