Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że tak późno ale ktoś mi wytłumaczy co się dzieje w Bostonie? Włączyłem od II kwarty a tu 23 pkt przewagi Celtów? Czego oni im dosypali do kubków? Nie wyglądają chłopaki jak by tankowali...

Celtics nigdy w tym sezonie nie tankowali i to mogę wytłumaczyć. Natomiast tego co się dzieję teraz z Warriors, to nie wytłumaczę, bo nie wierze w to co widzę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyjscia Jerebki i Thomasa ta ekipa ma takie jebnięcie ze jestem w szoku. I nawet Jerebko ktory w Pistons gral same ogony tutaj jest bardzo dobrą opcją z ławki, koles wchodzi i walczy jak dzik. Do tego solidny rzut za 3.Thomas to zaraz bedzie krecil 25 pkt srednio na mecz jak  dalej bedzie tak leciał, genialny koleś.Wreszcie ktoś w Bostonie kto potrafi wziąć na bary ten ważny rzut i zamknąć akcje.Genialny ruch Ainge z pozyskaniem go.Po tym co udowadnia to chyba każdy  chce, zeby on zostal na przyszlosc w Bostonie  i wcale nie przeszkadza to Smartowi w rozwoju( do tego w kazdym meczu Marcus dostaje koło tych 30 minut no i wychodzi w s5). To samo tyczy sie Crowdera, koleś jest kompletnie kim innym niz był w Dallas.Oby tak dalej panowie ! Z taką grą Celtics zasługują na PO. Ale trzeba jeszcze poczekać i nie jarać sie zbyt szybko ale jestem dobrej myśli i optymistycznie do tego podchodze :smile:


A tu jeszcze taka ciekawostka :

11019211_10152605005126898_7212020393325

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak późno ale ktoś mi wytłumaczy co się dzieje w Bostonie? Włączyłem od II kwarty a tu 23 pkt przewagi Celtów? Czego oni im dosypali do kubków? Nie wyglądają chłopaki jak by tankowali...

Celci w końcu po latach posuchy mają dobrego pg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę tego meczu, ale i tak Celtics pokazali się z dobrej strony. Jestem bardzo zadowolony z 1połowy. Zobaczymy jak to dalej się ułoży, o PO będzie ciężko, ale niech młodzi powalczą, bo widać, że dodaje im to wiele pozytywnej energii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCS z tego co czytałem jest dobry w obronie, w ataku robi postępy, więc myślę, że może nie jest z nim tak źle, żeby pisać o bust alert. Oczywiście mogę się mylić, ale draft to zawsze jest ryzyko większe lub mniejsze. W każdym razie, defensywny center w Celtics jest potrzebny od kilku lat i myślę, że dobrym sposobem byłoby wydraftowanie takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.