Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w ogole myslalem ze ten zaklad byl aktualny tylko jak Rondo grał w Bostonie a po odejsciu do Dallas stanie sie nie ważny, bo wydawalo mi sie ze to chodzi o 30W Celtics z Rajonem a nie ogolnie heh :tongue:

 

bo generalnie o to chodziło, ale do kwestii warunków nie doszliśmy, w sumie RappaR zakładu nie przyklepał, więc do dziś nie byłem pewien, czy sprawa jest aktualna.

 

ja widziałem 30 zwycięstw w przypadku napędzanego przez Rondo szybkiego ataku Celtów, bo w sumie o Rajona się w tym zakładzie rozchodziło.

 

no ale whatever, zasady to zasady, ostatecznie to tylko stówka, chociaż profesjonalny lodzik piechotą nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sullinger wypada do odwołania z jakąś kontuzją stopy. Szkoda, chciałem chociaż z 10 gier w pełnym(z Thomasem) zobaczyć, a tu dupa. Sully pewnie się przeżarł przez tę przerwę i stopa nie wytrzymała. :(

Dokładnie, też chcialem zobaczyć jak radzi sobie pełny skład z Thomasem itp a teraz wiadomośc, ze Sully out.. Plus taki, ze juz jutro ma wrócic Olynyk, wiec pewnie wskoczy do s5 na czas kontuzji Jareda.

Za dużo burgerow w All Star Weekend wpierdolil i trzasło :/ 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten Ainge widzi w tym Isaiahu, ze od roku na niego polowal? W sumie ze wzgledu na protected ten pick od Cavs taki cenny nie byl (bo nie mozna przez protected liczyc na odejscie LBJ i bardzo wysoki pick)

Sam jestem ciekawy jak go wykorzystają, ale chyba to nie jest tylko kolejny asset, za bardzo Ainge go chciał. Stevens dał radę wyciągnąć maxa z Jordana Crawforda, więc oczekuję, że to samo zrobi z IT. Daliśmy za niego bardzo mało, ma fajny kontrakt, który jeszcze będzie spadał(z 7mln na 6, ale zawsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieję, że racze będzie wykorzystany jako asset do większej wymiany, bo jakoś nie widzę Thomasa jako startera w poważnej drużynie. Choć kontrakt ma na tyle przyjemny, że może być fajnym energaizerem z ławki. 

Na dziś na pewno poprawi grę Celtów, szczególnie na pickach, gdzie była tragedia. W ogóle jak nie będzie za dużo klepał gały, to powinien wykręcać fajne staty i jego wartość powinna wzrosnąć, bo co by nie mówić cena jaką za niego zapłacili wielka nie była. 

 

Trade Prince'a też na plus bo nie dość, że trochę grosza zaoszczędzili, to dodatkowo Ainge wygenerował 7.7 mln TE, które jak widać potrafi wykorzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jak nie będzie za dużo klepał gały, to powinien wykręcać fajne staty i jego wartość powinna wzrosnąć

To jest ciekawe określenie w przypadku Thomasa. 

 

Ale czy w poprzednim sezonie właśnie tak nie było? Robił 20-6 (tak samo jak Kyrie, przykładowo), a jaki był efekt, jaki kontrakt dostał? Niecałe 7 mln rocznie, na 4 lata. IT przy swoich warunkach i ogólnej opinii nie ma wysokiej wartości w oczach GMów, nie w lidze tak napakowanej dobrymi rozgrywającymi.

 

Może ktoś się na niego napali, ale widać że brania dużego nie miał nawet po zajebistym statystycznie sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stevens potrafił dobrze wykorzystać(i przy okazji podnieść wartość) Jordana Crawforda, więc myślę, że z IT też może mu się udać. Jestem dobrej myśli. 

 

Jeśli rzucanie całej masy hero ball to wykorzystywanie jego potencjału to raczej kiepski przykład.

 

Jasne, pamiętam, że były mecze gdzie robił ponad 20 punktów i trafiał wielkie trójki w clutch, ale to wszystko wynikało z specyfiki gry tego zawodnika. Ta przypadłość powoduje, że jesteś cancerem.

 

IT miewa wielkie momenty w 4 kwartach, ale tak pisał już wcześniej matek jest zawodnikiem który nie nadaje się na nic więcej niż fajny energizer z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crawford był warty wielkie 0, a potem jednak GSW go zachciało. Jasne, że to nie była wielka wartość, ale na pewno większa niż przed przyjściem Stevensa.

 

Generalnie zgadzam się z January(zresztą już to pisałem w temacie o trade deadline), że Ainge raczej sprowadził IT, bo po prostu podoba mu się jako gracz i chce go w Celtics na dłużej. Zobaczymy jak to się ułoży. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.