Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej boli to, że gra moze sie podobac ale 4 kwarty są totalnie kaplicą... Boston jest najgorszą druzyną w tym sezonie jeśli chodzi o strate pkt'ów w 4kwarcie, średnio tracą w tej kwarcie 28 pkt. Jeszcze raz, ogolnie gra sie moze podobać ale nie wiem czy to jest pech czy co ale praktycznie wszystkie przegrane mecze w tym sezonie są tylko i wyłącznie przez kiepskie końcowe minuty meczu.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo to dzisiaj chyba postawił jakieś hajsy na Bulls, bo widać było że bardzo zależy mu na przegranej ( 4 kwarta to majstersztyk w jego wykonaniu) Im szybciej go wyjebią tym lepiej, bo nie można budować drużyny na gościu,który nie potrafi rzucać, a samym nabijaniem asyst tego nie nadrobi.

Edytowane przez kiwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo wali wszystkie końcówki, nie tylko tą. Na siłę chcę pokazać, że może być GTG, a nim nie jest i nie będzie. Na końcówki jest kompletnie nieprzydatny, czekam jeszcze aż zacznie się hak a Rondo,  bo jego FT to jakaś parodia. Nie rzuci, nie wbije pod kosz, bo będzie w najgorszym dla rywali wypadku faulowany i tak nic z tego. 

 

Chyba nikt nie ma zamiaru budować drużyny na Rondo, może być niezłym uzupełnieniem jako 2 - 3 opcja, ale mam nadzieje że nie w Bostonie. Liczę na rozwój Smarta i wymianę Rondo, jak nie w tym roku to za rok lub dwa przy rozsądnym kontrakcie w offseason. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo wali wszystkie końcówki, nie tylko tą. Na siłę chcę pokazać, że może być GTG, a nim nie jest i nie będzie. Na końcówki jest kompletnie nieprzydatny, czekam jeszcze aż zacznie się hak a Rondo, bo jego FT to jakaś parodia. Nie rzuci, nie wbije pod kosz, bo będzie w najgorszym dla rywali wypadku faulowany i tak nic z tego.

 

Chyba nikt nie ma zamiaru budować drużyny na Rondo, może być niezłym uzupełnieniem jako 2 - 3 opcja, ale mam nadzieje że nie w Bostonie. Liczę na rozwój Smarta i wymianę Rondo, jak nie w tym roku to za rok lub dwa przy rozsądnym kontrakcie w offseason.

Szybko się łamiesz Regis. Nie wydaje Ci się, że tyle rzutów to nie jest część nakreśleń Stevensa? Jakby trafił dwa rzuty więcej byłoby close game. Pisanie, że Rajon grał, żeby przegrać jest żenujące. Mówimy o ostatnim członku teamu Wielkich Mistrzów, który przelał swoją krew za zielone barwy.

 

Gdyby taki mecz zagrał CP3 to napisali byście, że prawie pierdolnął TD.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się łamiesz Regis. Nie wydaje Ci się, że tyle rzutów to nie jest część nakreśleń Stevensa? Jakby trafił dwa rzuty więcej byłoby close game. Pisanie, że Rajon grał, żeby przegrać jest żenujące. Mówimy o ostatnim członku teamu Wielkich Mistrzów, który przelał swoją krew za zielone barwy.

 

Gdyby taki mecz zagrał CP3 to napisali byście, że prawie pierdolnął TD.

Nikt meczu CP3, gdzie on zrobił 8 pkt na skuteczności 4/13 nie określi dobrym. NIKT.

9-33, pace na poniżej 20% winów, gwiazda jak ja pierdolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się łamiesz Regis. 

 

W jakim sensie? 

Nie wydaje Ci się, że tyle rzutów to nie jest część nakreśleń Stevensa? Jakby trafił dwa rzuty więcej byłoby close game. 

Ale nie trafił. Rondo łamie zagrywki rozpisane przez Stevensa, vide ostatnia akcja z Cavs. 

Ja nie mam nic do niego, fajnie się go ogląda. Nie wierzę, że dostanie po sezonie mniej niż 15-16 baniek. To trochę dużo jak dla mnie przy założeniu że Smart rozwinie się prawidłowo, poprawi trochę rzut za 3. Smart ma dobry przegląd pola, jest świetnym obrońcą, lepiej pasuje do systemu Stevensa i wtedy Rondo wydaje mi się zbędny. 

 

Już wcześniej pisałem, że nie ma sensu wymieniać go za piłki, lepiej podpisać wymienialny kontrakt i wymienić jak Smart się sprawdzi, a wartość jego samego będzie względnie wysoka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo łamie zagrywki rozpisane przez Stevensa, vide ostatnia akcja z Cavs. 

 

czy ja wiem, mieli grać picka z Sullingerem, ale Cavs to świetnie wybronili switc***ąc, przez co Rondo miał naprzeciw Mariona i niewiele mógł zdziałać.

 

 

edit:

 

switc***ąc

 

no bez jaj

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.