Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

@Regis. 

Nie wiem czy byłby wymienialny. Przecież teraz Rondo ma te 12mln, a jakoś nikt za niego nie zaoferował nic co zwróciłoby uwagę DA. Pozycja PG jest w lidze dobrze obsadzona.

Rondo jest wart w porywach 8 i widac to po tym, jak DA chciałby go opchnąć, a jednak nikt się po niego nie zgłosi. Biorąc pod uwagę nowe CBA - może, ale to może, dostanie 10-12 od jakiegoś totalnego desperata w syylu przepłacenia Lance czy Meeksa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rondo nie grał prawie rok, więc trudno było liczyć, żeby miał branie. 

2. Rondo jest w contract year, więc trudno liczyć, że ktoś oferował dobry pakiet za rok kontraktu zawodnika wracającego po kontuzji.

 

A nawet pomimo tego była ponoć oferta z Kings z IT, McLemorem i dwoma pickami. To już lepiej chyba dostać paczkę na tym poziomie, niż odpuścić go za free. 

 

Zresztą ja to 80/5 rzuciłem ot tak, może i uda się podpisać taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony topowy pg ligi, czołówka. Z drugiej strony jak się fo wycenia, to już te ochy i achy mocno spadają.

Nikt z kibiców C's nie pisał, że Rondo to top PG. Rondo jest wart tyle ile ktoś za niego wyłoży. Celtics mają problemy na kilku pozycjach i ławce, ciążacy kontrakt Bradleya. Co tym dziwnego, że nie chcą dla niego maxa? Nawet jeśli więcej fanów chciałaby Rondo zostawić to co z tego skoro Boston na jego przepłacenie zwyczajnie nie stać?

 

Ciesz się, że wygranie zakładu jest realne, ale nie wchodzisz tutaj tylko po to by siać ferment z dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie wpadli na pomysł, że będą żądać maxa. To lepiej niech to czyta. 

 

Rondo nie jest wart takiej kasy, tak jak nie byli warci kasy którą dostali Parsons czy Burke. Ale rynek jest jaki jest. 

 

I jakby tak dostał 80/5 to i tak nie byłby najbardziej przepłaconym graczem przyszłego offseason, przecież tam pewnie będzie cała masa głupszych kontraktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zajaralem sie Rondo będąc jeszcze młodym szczylem i zawsze miło mi się googladalo, lepiej niz np. Russella Westbrooka, ktory mimo tej agresywności często podejmuje złe decyzje czy traci piłkę, a to szczegoly, ktore w oczy kolą. Nie mowie że Rondo to elita i wzór do naśladowania, ale na pewno dobrze się go ogląda, a to jednak ważny element.

 

Anyway, jak Boston nie zmieni SF'a to mogą marzyćo PO, chyba, że Sully zablynsie i ich pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel tak, Okafor niekoniecznie. Boston potrzebuje rim protectora a Okafor takim nie jest. Jak wroci Embiid i w Philly zrozumieja, ze on i Noel nie powinni grac razem to Celtowie powinni po niego uderzyc. Sullego bym nie oddawal, Boston ma made innych fitow do oddania.

 

Co do Greena to on chyba jest zakladnikiem zbyt duzych oczekiwan, których juz raczej nie spełni. Jedyne co może w nim drażnić to to, że nie wykorzystuje potencjału który ma. Na pewno brałbym go do s5 przed Bradleyem., ale ten póki co jest niewymienialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel to chyba nawet jest fan Celtics, coś tak mi się kojarzy. W każdym razie dlaczego Okafor niekoniecznie? Bo jest dobry tylko w ofensywie? Ale przynajmniej to center, a Olynyk to w sumie bardziej PF. Poza tym nie wiem jak gra Okafor, ale myślę, że tak młody zawodnik nawet jeśli teraz źle broni, to może się jeszcze spokojnie rozwinąć.

 

Trzeba jednak przyznać, że bardziej realny jest trade za Noela niż wydraftowanie Okafora, który pewnie pójdzie w TOP3.

 

btw. Smart już trenował i raczej wróci w następnym tygodniu(może już w tym, ale jest to bardzo wątpliwe). 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie dlaczego Okafor niekoniecznie? Bo jest dobry tylko w ofensywie?

Ja bym się wstrzymał z oceną obrony Okafora, aż okrzepnie i zdąży się czegoś pouczyć na najwyższym poziomie. Na ten moment wiadomo, że jest potworem, jeśli chodzi o warunki + sposób poruszania. A uważam, że jeszcze troszkę urośnie tu i tam. 

 

Predyspozycje ma zajebiste, poczekajmy co z niego wyrośnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.